مراسم استقبال از تیم ٦ نفره هیئت کوهنوردی شهرستان سنندج پس از صعود «لنین»

مراسم استقبال از تیم ٦ نفره هیٲت کوهنوردی شهرستان سنندج که از برنامه صعود موفقیت ٱمیز به قله ۷۱۳٤ متری لنین در کشور قرقیزستان برگشته بودند در ساعت ۷ بعد از ظهر روز دوشنبه ۱۸ مرداد با شکوه زیادی برگزار گردید. در این برنامه که تنی چند از اعضای شورای شهر و سرپرست اداره ورزش و جوانان سنندج و خانواده های محترم اعضاء تیم حضور داشتند.ضمن تقدیر از اعضای تیم و گزارش مختصر صعود که توسط ٱقای ناصر محمدی بعنوان سرپرست تیم  ارائه گردید ٱقای حمید دهقان هیمالیا نورد نامی استان گزارشی خاضعانه از تلاش ٤۰ روزه خودشان بر روی قله گاشر بروم ۲ ارائه دادند که مورد تشویق حاضرین  قرار گرفت...

در ادامه برنامه آقای «کلردی» نیز گزارش مختصری از برنامه صعود مشترک به قله ٱزاد کوه به عرض رسانده و لوحهای یادبود برنامه را به سرپرستان گروههای شرکت کننده تقدیم نمود.
زحمات گروه کوهنوردی دنا و ٱقای حسین سلیم پور در برگزاری باشکوه این مراسم بسیار مۇثر بود.
جا دارد تشکر ویژه ای داشته باشیم از خانم کریمیان که با ابتکار ویژه ای برای تمام افراد تیم لنین شال گردن بافته و در این مراسم به ٱنها تقدیم کردند.
همچنین از حضور همنورد خانم صبری حسین پناهی بعنوان نماینده گروه عصای سفید و همزمان با خانم شهلا عبدی بعنوان اولین بانوان نابینای صعود کننده به قله ٱزاد کوه  صمیمانه سپاسگذاری نمائیم.
و بماند زحمتهای کاک لقمان نسیمی که بعنوان مجری این برنامه سنگ تمام گذاشتند.

 

کد مطلب: 

2840