مجمع عمومی و اجلاس هیئت رئیسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان محمودهاشمی عضو هیات رئیسه کنیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی در مورد اجلاس عنوان داشت: مجمع عمومی و اجلاس هیات رئیسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی روز شنبه ۱۷ مهرماه با حضور میهمانان داخلی و خارجی در کرمان برگزار می شود...

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان، محمود هاشمی افزود: این مجمع عمومی با حضور اعضای خود از آلمان، اسپانیا، ایران و آذربایجان برای انتخاب رئیس و نایب رئیس جدید این کمیسیون با نامزدهایی از ایران و انگلستان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه دو فعال دیگر کوهنوردی از کشورهای هند و کانادا نیز درخواست عضویت در هیات رئیسه این کمیسیون را دارند که در این مجمع برای عضویت آنها تصمیم گیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: همچنین میزبانی برگزاری پنج کمپ جوانان در کشورهای ایتالیا، فرانسه، گرجستان، ایران و آمریکا که قبلا تصویب شده بود نیز در این جلسه بررسی می شود.
 عضو هیات رئیسه کمیسیون جوانان اتحادیه جهانی کوهنوردی گفت: همچنین برنامه صعود به یکی از قلل استان کرمان نیز برای اعضای هیات رئیسه این کمیسیون در نظر گرفته شده تا ضمن بازدید از منطقه مورد نظر، بتوان میزبانی رقابت های جهانی را دریافت کرد.

 

کد مطلب: 

3142