برگزاری دومین اردوی آموزشی هیمالیانوردی هیئت استان

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان؛ علیرضا گوهری با بیان اینکه دومین اردوی آموزشی هیمالیانوردی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان جمعه 17دی ماه برگزار خواهد شد، اظهار کرد: برگزاری این اردوها در راستای انتقال تجربیات هیمالیانوردان استان به نسل جدید و تربیت کوهنوردان آینده خواهد بود...

وی با اشاره به اینکه اولین اردوی آموزشی هیمالیانوردی 19 آذرماه با حضور 20 نفر از کوهنوردان همدان انجام شد افزود: اردوهای آموزشی هیمالیانوردی با برنامه‌ریزی کمیته هیمالیانوردی برگزار می شود.

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان ادامه داد: مسئولیت اردوهای آموزشی هیمالیانوردی را جلال چشمه قصابانی و مسئولیت اردوهای هیمالیانوردی بانوان را رضوان سلماسی به عهده دارند.

وی با تاکید بر اینکه استان همدان کوهنوردان نامی و هیمالیانوردان بزرگی را به کشور تقدیم کرده و این استان پیشتاز در ورزش کوهنوردی است، افزود: برگزاری این اردوها می‌تواند در افزایش سطح علمی و تجربی کوهنوردان استان مسمر ثمر باشد.

گوهری تصریح کرد: اردوهای آموزش هیمالیانوردی با برنامه‌ریزی دقیق کمیته هیمالیانوردی برگزار می‌شود و تداوم این اردوها می‌تواند استعدادهای این ورزش را به منصه ظهور بگذارد

کد مطلب: 

3518