تجلیل از مدال‌آوران استان همدان در هفدهمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان؛ علیرضا گوهری با اشاره به میزبانی هفدهمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر در همدان اظهار کرد: در این دوره از مسابقات که از تاریخ 23 تا 27 آذرماه در همدان برگزار شد سنگنوردان همدانی با کسب مدال‌های رنگارنگ در این مسابقات خوش درخشیدند...

وی با بیان اینکه سنگنوردان همدانی با تلاش و تمرینات زیاد به این نتایج دست یافتند افزود: مراسم تجلیل از مدال‌آوران این دوره از مسابقات همزمان با دهه فجر برگزار خواهد شد.

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی همدان در ادامه گفت: در مراسم تجلیل از مدال‌آوران استان همدان در هفدهمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر مدیرکل ورزش جوانان استان همدان، معاونین، پیشکسوتان و خانواده های ورزشکاران مدال آور حضور خواهند داشت.

وی با تاکید بر اینکه مراسم تجلیل از این ورزشکاران در راستای قدردانی و تشویق آنها صورت خواهد گرفت تصریح کرد: هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی تمام تلاش خود را در راستای حمایت از استعدادهای این رشته ورزشی به کار خواهد بست.

گوهری افزود: هیات کوهنوردی استان آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات در راستای بهتر شدن برنامه‌های آتی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی است.

وی اظهار داشت: از همه پیشکسوتان و ورزشکاران این رشته دعوت می شود تا تعامل بیشتر و نزدیکتری با مسئولان کمیته های مختلف هیات کوهنوردی داشته باشند

کد مطلب: 

3519