کارگروه آموزش / پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی استان‌های گلستان و تهران ـ اردیبهشت 97

1397/03/17 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری آزمون­های ورودی مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در تاریخ­های 13 و 14 اردیبهشت 97 در استان گلستان و 20 و 21 اردیبهشت 97 در استان تهران، اسامی پذیرفته ­شدگان آزمون­ها به شرح زیر اعلام می‌گردد:

¯ توجه:

ـ زمان برگزاری دوره­های مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در مرداد و شهریور 1397 می‌باشد که جزئیات آن متعاقباً اطلاع‌­رسانی خواهد شد.

¯ آقایان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

سعید نجف­آبادی فراهانی

36

آذربایجان شرقی

ابوالفضل گوزلی

1

خراسان رضوی

کریم برومند

37

آذربایجان شرقی

بهمن آقاجانی

2

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

38

آذربایجان شرقی

تورج پرتوی گرگری

3

خراسان شمالی

یونس مهرور

39

آذربایجان شرقی

احد نصیرزاده افتخار

4

خراسان شمالی

بهروز بهنام

40

آذربایجان شرقی

مهرداد پارسافر

5

خوزستان

فرید عباسی دزفولی

41

آذربایجان شرقی

حسین عباس زاده

6

زنجان

جمال اله مرادی

42

آذربایجان غربی

قادر حکیمی

7

زنجان

روزبه ادیب

43

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

8

فارس

سیدعباس سعادت

44

آذربایجان غربی

طاهر رحیمی

9

فارس

حسین وهابی

45

آذربایجان غربی

حسین متقی زاده

10

فارس

آرش اکابری

46

آذربایجان غربی

کامران عبو

11

فارس

جلیل چوب داری

47

آذربایجان غربی

محمد امین محمدی

12

قزوین

علی اشتریان

48

اردبیل

آیدین خانمحمدیان مقدم

13

کردستان

آرش سلطانی

49

اردبیل

داود حسین زاده

14

کردستان

حسام الدین فتاحی

50

اصفهان

رسول ساداتیان

15

گلستان

موسی الرضا حسین پور

51

اصفهان

یاسر پریشانی فروشانی

16

گلستان

هادی ابراهیمی گردشی

52

اصفهان

علی رجایی­ریزی

17

گلستان

مسعود سید

53

اصفهان

وحید مسلم­زاده

18

گلستان

طغان دردی کریمی

54

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب­آبادی

19

گلستان

محمد فلاحی

55

اصفهان

محسن لچینانی

20

گلستان

یدالله طالبی

56

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

21

گلستان

سعید بای

57

اصفهان

عباس عزیزی

22

گلستان

حیدرعلی اسلامی

58

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

23

گلستان

مسعود قره جانلو

59

البرز

جمشيد مهرآور

24

گلستان

قربان محمد قجری

60

ایلام

محمد محمدزاده

25

گیلان

داود نیک سرشت

61

ایلام

قباد پرویزی

26

گیلان

مسعود نطاق بافکر

62

تهران

احمد طالشی نژاد حقیقی

27

لرستان

مهران نادری نسب

63

تهران

رضا نامجو مطلق

28

مازندران

علی گلیج

64

تهران

هادی سرور

29

مازندران

محمد جواد محمدزاده

65

تهران

ناصر مقدم

30

مازندران

هادی مستانی

66

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

31

مرکزی

عليرضا دره

67

تهران

حسام همتی قهفرخی

32

مرکزی

امین راهزانی

68

تهران

بهنام موذن

33

مرکزی

مهدی فلاحتی قالهری

69

تهران

امیررضا دادرس

34

همدان

ایمان معین

70

تهران

مصطفی احمدی

35

 

¯ بانوان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

خراسان رضوی

ساناز گل احمدی

10

آذربایجان شرقی

رفعت حسنی

1

خراسان رضوی

سمانه نادری

11

اصفهان

مریم حیدری

2

خراسان شمالی

الهام نیرومند صفدر آبادی

12

اصفهان

معصومه ایرانپور انارکی

3

گلستان

اعظم نوروزی اصل

13

اصفهان

مريم تيموري آغچه

4

گلستان

فاطمه جامی

14

اصفهان

شیما عسکری

5

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

15

تهران

عطیه خسروی

6

مرکزی

مریم پیله وری

16

تهران

رها حسنی اردکانی

7

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

17

تهران

مهشید ظاهر

8

ـ

ـ

ـ

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

9



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/05/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397
1397/05/24 -- اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی
1397/05/24 -- کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی
1397/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397
1397/05/22 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی آقایان مرداد 1397 / کلاردشت / ونداربن
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/16 -- اطلاعیه پرتال جامع فدراسیون
1397/05/15 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/05/10 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما مردان و زنان– استان فارس - شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي دوره طراحي مسير درجه 3 و 2 صعودهاي ورزشي/ مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 و 3 صعودهاي ورزشي / مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي / مردان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی / پل خواب/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه بازآموزی مدرسان جی پی اس
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/07 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / فراخوان دوره بین المللی راهنمای کوهستان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

برگزاری جلسه بانوان فدراسیون در مرداد 1397 - موضوعات مطرح شده + عکس

کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی

کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان

کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »

اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی

کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397

برگزاری صعود سراسری بانوان کشور به ارتفاعات استان گلستان به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گلستان

ترمیم مسیرهای علم کوه - بامشارکت وهمکاری کمپین کوهستان ایمن وباشگاه کوهنوردی احد خراسان رضوی

گزارش تصویری / بدرقه تیم ملی سنگنوردی اعزامی به بازیهای آسیایی

کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397