کارگروه آموزش / پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی استان‌های گلستان و تهران ـ اردیبهشت 97

1397/03/17 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری آزمون­های ورودی مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در تاریخ­های 13 و 14 اردیبهشت 97 در استان گلستان و 20 و 21 اردیبهشت 97 در استان تهران، اسامی پذیرفته ­شدگان آزمون­ها به شرح زیر اعلام می‌گردد:

¯ توجه:

ـ زمان برگزاری دوره­های مربیگری درجه 3 کوه­پیمایی در مرداد و شهریور 1397 می‌باشد که جزئیات آن متعاقباً اطلاع‌­رسانی خواهد شد.

¯ آقایان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

سعید نجف­آبادی فراهانی

36

آذربایجان شرقی

ابوالفضل گوزلی

1

خراسان رضوی

کریم برومند

37

آذربایجان شرقی

بهمن آقاجانی

2

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

38

آذربایجان شرقی

تورج پرتوی گرگری

3

خراسان شمالی

یونس مهرور

39

آذربایجان شرقی

احد نصیرزاده افتخار

4

خراسان شمالی

بهروز بهنام

40

آذربایجان شرقی

مهرداد پارسافر

5

خوزستان

فرید عباسی دزفولی

41

آذربایجان شرقی

حسین عباس زاده

6

زنجان

جمال اله مرادی

42

آذربایجان غربی

قادر حکیمی

7

زنجان

روزبه ادیب

43

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

8

فارس

سیدعباس سعادت

44

آذربایجان غربی

طاهر رحیمی

9

فارس

حسین وهابی

45

آذربایجان غربی

حسین متقی زاده

10

فارس

آرش اکابری

46

آذربایجان غربی

کامران عبو

11

فارس

جلیل چوب داری

47

آذربایجان غربی

محمد امین محمدی

12

قزوین

علی اشتریان

48

اردبیل

آیدین خانمحمدیان مقدم

13

کردستان

آرش سلطانی

49

اردبیل

داود حسین زاده

14

کردستان

حسام الدین فتاحی

50

اصفهان

رسول ساداتیان

15

گلستان

موسی الرضا حسین پور

51

اصفهان

یاسر پریشانی فروشانی

16

گلستان

هادی ابراهیمی گردشی

52

اصفهان

علی رجایی­ریزی

17

گلستان

مسعود سید

53

اصفهان

وحید مسلم­زاده

18

گلستان

طغان دردی کریمی

54

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب­آبادی

19

گلستان

محمد فلاحی

55

اصفهان

محسن لچینانی

20

گلستان

یدالله طالبی

56

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

21

گلستان

سعید بای

57

اصفهان

عباس عزیزی

22

گلستان

حیدرعلی اسلامی

58

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

23

گلستان

مسعود قره جانلو

59

البرز

جمشيد مهرآور

24

گلستان

قربان محمد قجری

60

ایلام

محمد محمدزاده

25

گیلان

داود نیک سرشت

61

ایلام

قباد پرویزی

26

گیلان

مسعود نطاق بافکر

62

تهران

احمد طالشی نژاد حقیقی

27

لرستان

مهران نادری نسب

63

تهران

رضا نامجو مطلق

28

مازندران

علی گلیج

64

تهران

هادی سرور

29

مازندران

محمد جواد محمدزاده

65

تهران

ناصر مقدم

30

مازندران

هادی مستانی

66

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

31

مرکزی

عليرضا دره

67

تهران

حسام همتی قهفرخی

32

مرکزی

امین راهزانی

68

تهران

بهنام موذن

33

مرکزی

مهدی فلاحتی قالهری

69

تهران

امیررضا دادرس

34

همدان

ایمان معین

70

تهران

مصطفی احمدی

35

 

¯ بانوان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

خراسان رضوی

ساناز گل احمدی

10

آذربایجان شرقی

رفعت حسنی

1

خراسان رضوی

سمانه نادری

11

اصفهان

مریم حیدری

2

خراسان شمالی

الهام نیرومند صفدر آبادی

12

اصفهان

معصومه ایرانپور انارکی

3

گلستان

اعظم نوروزی اصل

13

اصفهان

مريم تيموري آغچه

4

گلستان

فاطمه جامی

14

اصفهان

شیما عسکری

5

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

15

تهران

عطیه خسروی

6

مرکزی

مریم پیله وری

16

تهران

رها حسنی اردکانی

7

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

17

تهران

مهشید ظاهر

8

ـ

ـ

ـ

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

9



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98

چکیده گزارش عملکرد ۹ماهه کمیته‌های مسابقات و لیگ و صعودهای ورزشی فدراسیون

«روز جهانی کوهستان» گرامی باد

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97

انتشار جداول رده بندی نهائی چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر + تقدیر و تشکر کمیته مسابقات و لیگ

کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97

نتایج مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان آسیا رده سنی C و D / کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید»

کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید» مسابقات نونهالان آسیا

گرامی باد یادوخاطره کوه‌نوردان جانباخته در حادثه بهمن «اشترانکوه» سال 1396

گزارش تصویری و نتایج چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان(اسکای رانینگ) جام فجر