اولین انتخابی جهت حضور در اردوهای ویژه مستعدین صعودهای ورزشی آقایان و بانوان

1397/03/22 | بخشنامه ها



متن خبر :

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به آگاهی می‌رساند؛ مطابق برنامه‌ریزی صورت گرفته، کمیته استعدادیابی این فدراسیون به منظور انتخاب نفرات برتر جهت حضور در اردوهای ویژه مستعدین صعودهای ورزشی که اولین دوره آن در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد، انتخاب نفرات برگزیده استان‌ها را مطابق جدول زیر در بازه زمانی 7 لغایت 21 تیر ماه در برنامه انتخابی به میزبانی استان معین در دستور کار خود دارد.

¯ بازه زمانی برگزاری دوره‌های انتخابی: 7 لغایت 21 تیر ماه 1397 (به صورت یک روزه مطابق جدول زیر)

¯ محل برگزاری دوره‌های انتخابی: استان معین (مطابق جدول زیر)

¯ توجه: نفرات هر استان در رده سنی 7 تا 10 سال به همراه یک نفر مربی اعزامی می‌بایست پس از عضویت در پرتال فدراسیون طبق لینک‌های زیر ثبت‌نام نمایند.

مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24:00 روز شنبه 2 تیر ماه 1397

آقايان

http://portal.msfi.ir/Forms/Public/EducationCourse.aspx?ID=618

بانوان

http://portal.msfi.ir/Forms/Public/EducationCourse.aspx?ID=619

 

 جزئیات: استان/ سهمیه (تعداد نفرات سهمیه هر استان)/ تاریخ

ردیف

استان‌ها (تعداد نفرات سهمیه هر استان)

استان معین

تاریخ برگزاری

مجموع تعداد

1

یزد ( 5) -  سیستان و بلوچستان (5) هرمزگان (5)

کرمان (8)

7 تیر 97

23

2

خراسان شمالی(5)- خراسان رضوی(8)- خراسان جنوبی(5)- گلستان(8) - تهران(8) - البرز(8)

سمنان(5)

14 تیر 97

47

3

فارس(5)- بوشهر(5)- کهگیلویه و بویراحمد(5)- چهارمحال و بختیاری(5)- خوزستان(5)

اصفهان(8)

14 تیر 97

33

4

ایلام(5)- لرستان(5)- کرمانشاه(5)- کردستان(5)- مرکزی(5)- قم(5)

همدان(5)

21 تیر 97

35

5

آذربایجان غربی(5)- آذربایجان شرقی(8)- اردبیل(5)- گیلان(8)- مازندران(5)- قزوین(8)

زنجان(8)

21 تیر 97

47

 جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با آقای بلاغی، رئیس کمیته استعدادیابی فدراسیون به شماره 09127873607 تماس حاصل نمایید.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98

چکیده گزارش عملکرد ۹ماهه کمیته‌های مسابقات و لیگ و صعودهای ورزشی فدراسیون

«روز جهانی کوهستان» گرامی باد

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97

انتشار جداول رده بندی نهائی چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر + تقدیر و تشکر کمیته مسابقات و لیگ

کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97

نتایج مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان آسیا رده سنی C و D / کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید»

کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید» مسابقات نونهالان آسیا

گرامی باد یادوخاطره کوه‌نوردان جانباخته در حادثه بهمن «اشترانکوه» سال 1396

گزارش تصویری و نتایج چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان(اسکای رانینگ) جام فجر