نتایج پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور

1397/04/16 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور یادواره شهدای ورزشکار داود و کورش علی پناه
خرم آباد تیر ماه ۹۷


صبح روز جمعه پانزدهم تیر ماه پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان  (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور یادواره شهدای  ورزشکار داود و کورش علی پناه در شهرستان خرم آباد با حضور مسولین کشوری و لشگری و نیز عوامل اجرایی، پشتیبانی و فنی برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات تعداد ۸۳ مرد و ۲۶ زن شرکت کننده از ۱۷ استان در ارتفاعات کوه کلا (بخش پاپی ) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

خاطر نشان می گردد؛ این دوره از مسابقات با استقبال خوب ورزشکاران مواجه شد.

✅ نفرات اول تا هشتم در بخش مردان: 

حسن شیرقوی _ آذر بایجان شرقی _ نفر اول
منصور عبدی _ کردستان _ نفر دوم
حسین عابدی _ فارس _ نفر سوم
رحیم رستگاری _ مرکزی_ نفر چهارم
علی قره غیبی _ البرز _ نفر پنجم
ایمان کوشکی _ لرستان _ نفر ششم
حسین نیرومندی _ فارس _ نفر هفتم
بهرام پرورش _ فارس _ نفر هشتم

✅ نفرات اول تا هشتم در بخش زنان

فاطمه سرشتی _ تهران _ نفر اول
مژگان احمدی _ لرستان _ نفر دوم
هاجر رضانژاد _ فارس _ نفر سوم
رقیه شریفی _ البرز _ نفر چهارم
زهرا قمشلو _ البرز _ نفر پنجم
زینب عباس منش _ لرستان_ نفر ششم
مریم جوکار _ فارس _ نفر هفتم
آزاده معزی _ تهران _ نفر هشتم

---------------------
در حاشیه: 
هم زمان با برگزاری پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور یادواره شهدای ورزشکار داود و کورش علی پناه، ادای احترام مسئولین استانی و فدراسیون در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) خرم آباد




آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

مصوبات نهمین جلسه کمیسیون ایمنی ارتفاعات شمال تهران

فرم ارائه نظرات در خصوص «اولین المپیاد استعدادهای برتر»

کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران

مجمع عادی سالیانه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان سیستان و بلوچستان

کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی

مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد از ۴شنبه سی ام آبان ماه

کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97

بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان

استقبال از «رضا علیپور» نفرنخست رنکینگ سال ۲۰۱۸ ماده سرعت مردان