کارگروه تیم های ملی / چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی ‌سرعت جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا قزوین ـ مرداد 97

1397/05/07 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته تیم‌های ملی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی سرعت جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا را در مرداد ماه به شرح زیر برگزار می‌نماید:

     ¯ زمان برگزاری اردو: سه‌شنبه 9 مرداد لغایت جمعه 12 مرداد 1397

     ¯ محل برگزاری اردو: قزوین، سالن سردار آزادگان

 

اسامی مدعوین تیم ملی سرعت

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رضا علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

4

اعظم کرمی

کرمان

2

مهدی علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

5

حدیث نظری

کرمان

3

احسان اسرار

خراسان رضوی

6

کبری لکزایی‌فر

هرمزگان

 

نوجوانان و جوانانی که در این اردو (جهت آمادگی برای اعزام‌های آتی) حضور دارند.

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

میلاد علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

4

محمد یوسفی

خراسان رضوی

2

هادی خدایاری

زنجان

5

یوسف خورشیدهمدانی

خراسان رضوی

3

پوریا کریم‌پور

خراسان رضوی

6

محمد غلامی

فارس

متقضی است مراتب به اطلاع منتخبین استان رسانده شود.

 

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98

چکیده گزارش عملکرد ۹ماهه کمیته‌های مسابقات و لیگ و صعودهای ورزشی فدراسیون

«روز جهانی کوهستان» گرامی باد

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97

انتشار جداول رده بندی نهائی چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر + تقدیر و تشکر کمیته مسابقات و لیگ

کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97

نتایج مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان آسیا رده سنی C و D / کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید»

کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید» مسابقات نونهالان آسیا

گرامی باد یادوخاطره کوه‌نوردان جانباخته در حادثه بهمن «اشترانکوه» سال 1396

گزارش تصویری و نتایج چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان(اسکای رانینگ) جام فجر