کمیته تیم های ملی / برگزاری اردوی آمادگی انتخابی جهت حضور در مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا رده سنی نوجوانان و جوانان/ زنجان/ دختران و پسران/ مهر 97

1397/07/08 | بخشنامه ها



متن خبر :

نظر به برگزاری مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا در رده سنی نوجوانان و جوانان از تاریخ 10 لغایت 14 آبان 97 در کشور چین، به آگاهی می‌رساند؛ جهت آمادگی لازم برای حضور در این دوره از مسابقات، اردوی تدارکاتی به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان برگزار می‌گردد. لذا دعوت‌شدگان به اردو با توجه به موارد زیر در تاریخ تعیین شده در محل اردو حضور یابند.

¯توجه:

ـ عدم ثبت‌نام در پرتال و حضور در این اردو به منزله انصراف از اعزام می‌باشد.

ـ اسامی نهایی تیم منتخب پس از اتمام اردو اعلام خواهد شد.

 

¯ تاریخ پذیرش:  چهارشنبه 18 مهر 97ـ  ساعت 16

¯ تاریخ برگزاری:  چهارشنبه 18 مهر 97 تا جمعه 20 مهر 97

¯ محل برگزاری اردو: زنجان، بزرگراه 22 بهمن، روبروی فروشگاه رفاه، مجموعه ورزشی انقلاب، سالن اختصاصی سنگ‌نوردی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان زنجان

¯ به همراه داشتن لوازم صعود و ....

مهلت ثبت نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 روز یکشنبه  15 مهر 1397

پسران

نوجوانان A

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/714

نوجوانان B

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/715

جوانان

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/716

دختران

نوجوانان A

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/711

نوجوانان B

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/712

جوانان

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/713

 

¯ اسامی دعوت‌شدگان به اردو:

رده سنی نوجوانان A  /پسران

رده سنی نوجوانان B / پسران

رده سنی جوانان / پسران

نام و نام خانوادگی

استان

نام و نام خانوادگی

استان

نام و نام خانوادگی

استان

محمد سلطانی

زنجان

محمد یوسفی

خراسان رضوی

محمدامین یزدی‌زاد

مرکزی

فراز مالکی

اصفهان

یوسف خورشید همدانی

خراسان رضوی

علیرضا پیله فروشان

قزوین

شانت عیسی‌قولیان

تهران

رادین فروغیان

تهران

متین بیات

همدان

ـ

ـ

محمدرضا نوری

زنجان

محمدسجاد شاهرخ‌اصفهانی

اصفهان

ـ

ـ

سیدرضا تقی‌پور

خراسان رضوی

امین نوری

زنجان

 

رده سنی نوجوانان A  /دختران

رده سنی نوجوانان B / دختران

رده سنی جوانان / دختران

نام و نام خانوادگی

استان

نام و نام خانوادگی

استان

نام و نام خانوادگی

استان

راحیل رمضانی

همدان

فاطمه پور بحری

تهران

نگین نجفی

زنجان

محیا دارابیان

زنجان

غزل غیاثی

خراسان رضوی

زهرا سیفی

همدان

ثنا عزیز زنجانی

زنجان

شیما رستگار

زنجان

آزاده کلوشادی

اصفهان

ملیکا راحمی

تهران

پریسا مددی

البرز

ـ

ـ

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98

چکیده گزارش عملکرد ۹ماهه کمیته‌های مسابقات و لیگ و صعودهای ورزشی فدراسیون

«روز جهانی کوهستان» گرامی باد

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97

انتشار جداول رده بندی نهائی چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر + تقدیر و تشکر کمیته مسابقات و لیگ

کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97

نتایج مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان آسیا رده سنی C و D / کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید»

کسب مدال نقره توسط «امین توکلی‌نسب» در ماده «لید» مسابقات نونهالان آسیا

گرامی باد یادوخاطره کوه‌نوردان جانباخته در حادثه بهمن «اشترانکوه» سال 1396

گزارش تصویری و نتایج چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان(اسکای رانینگ) جام فجر