پنجمین جشنواره صعودهای برتر سال 96

1397/04/26 | روابط عمومی



متن خبر :

کلنگ نمادین «جشنواره پنجم» از آن « صعود زمستانی دندان اژدها » شد

 

در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره صعودهای برتر که  باشکوه و استقبال ارزنده ای سه شنبه 26 تیر ماه 97 از  ساعت 17:30 الی 21:30 در سالن فرهنگسرای اندیشه «شهرداری منطقه 7تهران» برگزار شد؛ بر اساس نظر هیئت داوران، برنامه‌ی «صعود زمستانی دندان اژدها» توسط «عرفان اصفهانی»،«امیرپاینده» و «وحید عرفانیان» به عنوان برنامه‌ی برگزیده جشنواره در حوزه «کوه‌نوردی» معرفی، تقدیر و «کلنگ نمادین» جشنواره ( از تولیدات جدید شرکت "هفت گوهر" ) توسط «رضا زارعی» رئیس فدراسیون، «آقاجانی» رئیس اسبق فدراسیون، «میرنوری» دبیر فدراسیون و «ابراهیم بابائی» پیش‌کسوت کوه‌نوردی و «کوه‌نورد دوران» این دوره از جشنواره به اعضای این تیم اهداء شد.

همچنین ...

برنامه «صعود طبیعی مسیر سال 48 لهستانی‌ها-باشگاه آرش و دماوند» توسط «حسن گرامی» و «فاطمه حاجی کریم لو»به عنوان برنامه برگزیده داخلی در حوزه «دیواره نوردی» معرفی و لوح تقدیر و یادبود جشنواره مزین به «کارابین نمادین» به اعضای این تیم اهداء‌ گردید.

شایان ذکر است؛ این مراسم در ابتدا و پس از پخش تیزر جشنواره و مرور تصویری چهار جشنواره‌ی گذشته، با اجرای «حسین رضایی» و سپس سخنرانی «رضا زارعی» و توضیحاتی پیرامون رویکردهای برگزاری جشنواره صعودهای برتر و «محمد حسین حاتمی» رئیس هیئت داوران، همراه بود و در ادامه از «نصرا..صفری» مدیریت شرکت تولید کفش «سالوک» به عنوان تولیدکننده نمونه و فعال، «امیرسعید احمدی» به عنوان برگزیده‌ی حوزه  رسانه در فضای مجازی، «حسین رضایی» به عنوان برگزیده‌ی حوزه رسانه تصویری، تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی «کوه‌گشت»، «وحید عبدی» به عنوان برگزیده‌ی حفظ محیط زیست در حوزه اتوماسیون و صرفه جویی در مصرف کاغذ‌، «امین معین» به عنوان برگزیده‌ی حفظ محیط زیست  در حوزه «آموزش» و «ستاد حفاظت از کوهستان»، «لیلا بهرامی» به عنوان کوه‌بانوی پیش‌کسوت، «امیرحسن شاملو» به عنوان پیش‌کسوت اثرگذار و «ابراهیم بابائی» به عنوان «کوه‌نورد دوران»، با اهدای یادبود جشنواره و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

همچنین ضمن پخش فیلمی کوتاه از «حسن میرزا حسینی» که به رغم معلولیت پا، همت و تلاش ارزنده ای در سنگ‌نوردی داشته است؛ به عنوان نمونه‌ای از عزم راسخ، اراده، استقامت و امید به زندگی؛ تقدیر شد.


شایان ذکر است؛ از دو برنامه اسکی کوهستان «هفت قله مرتفع ایران» توسط «سید حسین صالحی» و «محسن ساوه ای»، و های‌لاین و واترلاین بر فراز قلل دماوند و سبلان توسط «حامد مهرجو» و «مجتبی آفرین» با نمایش فیلم هایی دیدنی این دو برنامه، تقدیر و تجلیل شد.

 

لازم به ذکر است؛ جشنواره پنجم با حضور میهمانان سرشناش خارجی از کشور و سفارت اتریش همراه بود که از شاخص ترین آنها که دقایقی نیز به سخنرانی برای حضار پرداختند، می‌توان به «پیتر هابلر» اولین صعود کننده بدون استفاده از کپسول اکسیژن به همراه «مسنر» و خانم «گرلینده» دومین بانوی فاتح 14 قله بالای هشت هزار متر اشاره کرد.

 

خاطرنشان می‌شود در بخشی از مراسم از «هیئت داوران» این دوره؛ «محمد حسین حاتمی» ( رئیس هیئت داوران)،‌ «افسر شاندیز»، «محمد جلالی فراهانی» و «حسین امانی»، «محمد حاتم آبادی فراهانی» که متن بیانیه هیئت داوران را نیز قرائت کرد، با اهدای یادبود جشنواره و لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.  


پس از گزارش و توضیحات هیئت داوران؛ برنامه‌ها در حوزه‌ی «دیواره‌نوردی» و «کوه‌نوردی» ابتدا با نمایش فیلمی کوتاه و سپس حضور اعضای تیم روی صحنه و تقدیر از آنها به این شرح انجام شد:




*** منتخبین در بخش دیواره نوردی (بدون تقدم و تأخر):

- «تلاش آلپی و زمستانی دیواره علم کوه از مسیر هری رست باشگاه همت شمیران» توسط «مهدی جباریان» و «علی مصباحی»

-«صعود زمستانی مسیر 52 لهستانی‌های تیم تبریز» توسط «صادق قلی زاده»، «محمد پیروسار»، «محمد عشقی نور»، «هادی محرمی»، «حامد جم»، «امیرپیشرو» و «محمد رضا حقیقت»

- «صعود طبیعی مسیر سال 48 لهستانی‌ها-باشگاه آرش و دماوند» توسط «حسن گرامی» و «فاطمه حاجی کریم لو» ( این برنامه به عنوان برنامه برگزیده داخلی در حوزه «دیواره نوردی» معرفی و لوح تقدیر و یادبود جشنواره مزین به «کارابین نمادین» به اعضای این تیم اهداء‌ گردید.)

 

 

*** منتخبین در بخش کوه‌نوردی (بدون تقدم و تأخر):

- «صعود زمستانی برد آتش» توسط «امیرحسین عادل» و «هادی آقایی»

- «صعود زمستانی 5 یخچال منطقه سبلان» توسط «سعید صلاح زاده»، «سعید بابائی»، «اسماعیل عباسیان»، «یوسف جعفرپور»، «جلیل فرشباف»، «علی خادمی» و «یعقوب جعفرپور»

- «صعود زمستانی دندان اژدها» توسط «عرفان اصفهانی»،«امیرپاینده» و «وحید عرفانیان»  ( این برنامه با رأی هیئت داوران به عنوان برگزیده بخش کوه نوردی معرفی و کلنگ نمادین چهارمین جشنواره صعودهای برتر به اعضای آن اهداء گردید.)




همچنین «کلنگ نمادین جشنواره» به پیش‌کسوتان «لیلا بهرامی» و «امیرحسن شاملو» و کوه‌نورد دوران؛ «ابراهیم بابائی» نیز اعطا شد.

این مراسم با پذیرایی از حضار به پایان رسید.


گزارش تصویری این مراسم به زودی منتشر می‌شود
.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/27 -- کمیته غارنوردی و غارشناسی / ارسال رزومه جهت بررسی شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت مدرس کارگاه آموزشی نقشه برداری غار
1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها