کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97

1397/08/07 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان از تاریخ 19 تا 23 شهریور در منطقه پل‌خواب؛ اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مذکور به شرح زیر اعلام می‌گردد:

¯ توجه:

ـ کلیه قبول‌شدگان می‌بایست حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به تکمیل و ارائه مدارک به شرح زیر اقدام نمایند:

1- پایان‌نامه

2ـ یک قطعه عکس 4 × 3

3ـ رونوشت مدرک تحصیلی «حداقل دیپلم» (برابر اصل شده توسط مراجعه قانونی)

4ـ رونوشت کارت پایان خدمت برای آقایان (برابر اصل شده توسط مراجع قانونی)

5ـ تئوری سازمان درجه 2 (ریز نمرات با تأیید هیأت استان یا آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان)

آقایان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

مجید نژاد غلامی

5

اصفهان

مجتبی مرتضوی نژاد

1

تهران

مهدی فریدافشار

6

اصفهان

مهدی باقری نژاد

2

تهران

امیررضا دادرس

7

خراسان رضوی

علیرضا آخوندی

3

تهران

مهدی محمدشاهی‌مقدم

8

سیستان و بلوچستان

امین اسماع اسماعیلی

4

بانوان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

همدان

مریم سوزنچی

2

تهران

فاطمه حاجی کریملو

1

 

مقتضی است هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند.

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1397/07/25 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران
1397/07/25 -- نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها