کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97

1397/08/07 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان از تاریخ 5 تا 9 شهریور و آقایان و بانوان از تاریخ 12 تا 16 شهریور در منطقه پل‌خواب؛ اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مذکور به شرح زیر اعلام می‌گردد:

¯ توجه:

کلیه قبول‌شدگان می‌بایست حداکثر تا پایان بهمن ماه سال جاری نسبت به تکمیل و ارائه مدارک به شرح زیر اقدام نمایند:

1- پایان‌نامه

2ـ یک قطعه عکس 4 × 3

3ـ رونوشت مدرک تحصیلی «حداقل دیپلم» (برابر اصل شده توسط مراجعه قانونی)

4ـ رونوشت کارت پایان خدمت برای آقایان (برابر اصل شده توسط مراجع قانونی)

5ـ تئوری سازمان درجه 3 (ریز نمرات با تأیید هیأت استان یا آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان)

آقایان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

آذربایجان شرقی

محمدعلی عشقی نور

14

اصفهان

علی موسوی

1

آذربایجان غربی

محمد امین محمدی

15

اصفهان

سجاد قربانی آقبلاغی

2

خراسان رضوی

پوریا حسن آبادی

16

اصفهان

رضا شیربیدآبادی

3

فارس

علی مسلوکی

17

اصفهان

سید صالح آقای کابلی

4

کهگیلویه و بویراحمد

جعفر گودرزی اصل

18

ایلام

سجاد دانش

5

کهگیلویه و بویراحمد

سید محمد حسن حسینی رضایی

19

تهران

حجت خدائی

6

گیلان

مسعود نطاق بافکر

20

تهران

احسان بنائی

7

لرستان

آرش دوستاریان

21

تهران

مهیار مفاخری

8

لرستان

رضا میرزایی مقدم

22

تهران

محمد جلال الدین رهبری

9

مازندران

مجید نوذری

23

تهران

امیر میرعلی اصغرپور

10

مرکزی

محمد عبدلی سنجانی

24

تهران

سعید یگانه فرد

11

مرکزی

حمیدرضا محمدی

25

تهران

هادی ملکی

12

هرمزگان

کیوان رئیسی

26

تهران

محمدرضا میرزاده بودالالو

13

 

بانوان:

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

غزاله روان خواه

5

اصفهان

عاطفه سلیمیان ریزی

1

فارس

فروغ کریمپور

6

البرز

منصوره خداکرمی

2

فارس

ندا رسالت پیشه

7

ایلام

حنا عزیزی

3

کرمانشاه

آرزو عظم پور

8

تهران

مهناز علیزاده تفرشی

4

مقتضی است هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/27 -- کمیته غارنوردی و غارشناسی / ارسال رزومه جهت بررسی شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت مدرس کارگاه آموزشی نقشه برداری غار
1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها