اعلام اسامی منتخبین اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا (سنگاپور ـ 2017)

1396/02/31 | بخشنامه ها



متن خبر :

بدین وسیله اسامی منتخبین اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی در رشته‌های سرعت، بلدرینگ و سرطناب جهت حضور در مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا (سنگاپور - 2017) به شرح زیر اعلام می‌شود؛

¯ زمان برگزاری اردو: پنج‌شنبه1 تیر 96 لغایت یکشنبه 4 تیر 96

¯ مکان: تهران

مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24:00 یکشنبه 7 خرداد 96

آقایان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=362

بانوان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=363

 

بدیهی است اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

اسامی دعوت‌شدگان:

ردیف

نام _نام خانوادگی

استان

رده سنی

سرطناب

سرعت

بلدر

توضیحات

1

پوریا رسولی

زنجان

جوانان

*

 

*

 

2

محمدرضا سلطانی

زنجان

نوجوانان A

*

*

*

 

3

احمدرضا الهامی

خراسان شمالی

نوجوانان A

*

*

*

ذخیره

4

محمد یوسفی

خراسان رضوی

نوجوانان B

*

*

*

 

5

احسان اسرار

خراسان رضوی

جوانان

 

*

 

 

6

افسانه میراحمدی

چهارمحال بختیاری

جوانان

*

 

*

 

7

راحیل رمضانی

همدان

نوجوانان A

*

*

*

 

8

محیا دارابیان

زنجان

نوجوانان B

*

*

*

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1396/05/24 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نجات فنی شهریور 1396 / استان مازندارن – پلور
1396/05/24 -- کارگروه آموزش /آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه پیمایی شهریور 1396 / استان خراسان رضوی
1396/05/24 -- کارگروه تیم های ملی / آخرین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان»
1396/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ /"برگزاری چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور " رده سنی نونهالان ـ شهریور 96
1396/05/23 -- کارگروه آموزش / برگزاری بازآموزی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما" ویژه آقایان و بانوان
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی کار با جی پی اس
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما
1396/05/17 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ تير 1396
1396/05/16 -- کارگروه هیمالیانوردی / اطلاعیه سومين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ورودي‌هاي سال 1396
1396/05/11 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ مرداد 1396
1396/05/08 -- کارگروه آموزش / ثبت سوابق آموزشی
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)، قهرمانی کشور
1396/05/04 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی/ بزرگسالان / ماده «سرعت»
1396/04/28 -- کارگروه تیم های ملی / اعلام اسامي منتخبين دومین مرحله اردوي تيم ملي سنگ‌نوردي بلدر ـ سرطناب
1396/04/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی/دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ویژه استان‌های کم‌برخوردار پلور ـ مرداد و شهریور 1396 ـ مردان و زنان
1396/04/26 -- کارگروه تیم های ملی / فراخوان دومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» /سرعت / آقایان و بانوان
1396/04/13 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ـ بند یخچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان
1396/04/12 -- احکام مربیگری آماده تحویل در بخش «صدور احکام فدراسیون» / تیر 96 ...
1396/04/12 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگنوردی / پل خواب


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها