برگزیدگان «چهارمین جشنواره صعودهای برتر فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی»

1396/03/24 | کارگروه روابط عمومی



متن خبر :

هیئت داوران چهارمین جشنواره صعودهای برتر فدراسیون، پس از برگزاری پنج جلسه و بررسی تمامی گزارش‌های دریافتی، صعودهای منتخب و برگزیده سال 1395 را در دو بخش کوه‌نوردی و دیواره نوردی به شرح ذیل اعلام کرد.

·         منتخبین در بخش کوه‌نوردی (بدون تقدم و تأخر):

-          صعود زمستانی گرده آلمانها توسط احمد ایرانفر ومجتبی قهیه ای

-          صعود زمستانی رخ شمالی آزادکوه توسط محسن سعید زاده، محمد ژاله، هومن رضایی، مصطفی بیات، یاسر جعفری ومینا قربانی

-          صعود زمستانی دهلیز شرقی دره یخار توسط میلاد ریاضیات و سینا حیدری 

·         منتخبین در بخش دیواره نوردی (بدون تقدم و تأخر):

-          صعود طبیعی مسیر پیتون توسط امین پیل آرام، خسرو هاشم زاده و مجید سفاری

-          گشایش مسیر دیواره بن رود دنا توسط آذران حمیدی، امیر حسین عادل، محمدجواد اله یارنژاد، هادی آقایی، ابراهیم ترابیو حسین حسینی

-          صعود سرعتی4 مسیر دیواره علم کوه توسط فرشاد میجوجی وزنده یاد جلیل عباسی زاده

دبیرخانه جشنواره صعودهای برتر ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که اقدام به ارسال گزارش صعودهای خود برای حضور در چهارمین جشنواره نمودند، از ایشان و هم‌چنین نفرات 6 صعود برگزیده دعوت به عمل می‌آورد تا در مراسم معرفی «برترین‌ها» و اهداء یادبودهای نمادین، کلنگ و کارابین جشنواره که در نیمه تیرماه برگزار می‌شود حضور به هم رسانند.

اطلاعات تکمیلی متعاقباً ارائه خواهد شد.



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1396/04/04 -- كارگروه آموزش/ برگزاري دوره مقدماتی نجات فنی ـ ویژه بانوان
1396/04/04 -- کارگروه آموزش / اتمام تاریخ برگزاری دوره های آموزشی برف
1396/04/04 -- کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ»
1396/04/04 -- کارگروه تیم های ملی / اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرعت» ـ آقایان و بانوان
1396/03/30 -- کارگروه تیم‌های ملی / بخشنامه تکمیلی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی جوانان نوجوانان ـ سال 96
1396/03/29 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان /اولین دوره هماهنگی و بازآموزی مدرسین مبانی حفظ محیط کوهستان
1396/03/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی/ برگزاری دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی ـ ویژه استان‌های کم‌برخوردار
1396/03/28 -- تغییر تاریخ و محل برگزاری اردوی دوم تیم ملی امید ـ كمپ جوانان جهان به ميزباني ايران
1396/03/24 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ چهارمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور- انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد
1396/03/23 -- كارگروه هيماليانوردی/ اردوی دوم تيم‌هاي ملي اميد هیمالیانوردی ـ كمپ جوانان جهان به ميزباني ايران
1396/03/23 -- فراخوان حضور در كمپ جوانان جهان به ميزباني ايران تیر ماه 1396 ـ منطقه علم کوه
1396/03/22 -- کارگروه صعودهای ورزشی/دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی ـ زنان پلور ـ تیر 1396
1396/03/22 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی ـ مردان /پلور ـ تیر 1396
1396/03/08 -- کارگروه آموزش/ اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون مجدد دوره مدرسی نجات فنی
1396/03/08 -- کارگروه پزشکی، جستجو و نجات / برگزاری اولین نشست فصلی کارگروه جستجو و نجات فدراسیون تیر ماه 1396 ـ تهران
1396/03/07 -- کارگروه آموزش/اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 برف و یخ ـ حسن در و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ ـ سبلان ویژه آقایان و بانوان
1396/03/04 -- ثبت اطلاعات در سامانه مبین وزارت ورزش در دفاتر پیشخوان دولت
1396/02/31 -- اعلام اسامی منتخبین اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی بزرگسالان آسیا ـ تهران 2017
1396/02/31 -- برگزاری دوره طراحی و داوری قاره‌ای صعودهای ورزشی در کشور سنگاپور
1396/02/31 -- اعلام اسامی منتخبین اردوی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا (سنگاپور ـ 2017)


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها