برگزیدگان «چهارمین جشنواره صعودهای برتر فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی»

1396/03/24 | روابط عمومی



متن خبر :

هیئت داوران چهارمین جشنواره صعودهای برتر فدراسیون، پس از برگزاری پنج جلسه و بررسی تمامی گزارش‌های دریافتی، صعودهای منتخب و برگزیده سال 1395 را در دو بخش کوه‌نوردی و دیواره نوردی به شرح ذیل اعلام کرد.

·         منتخبین در بخش کوه‌نوردی (بدون تقدم و تأخر):

-          صعود زمستانی گرده آلمانها توسط احمد ایرانفر ومجتبی قهیه ای

-          صعود زمستانی رخ شمالی آزادکوه توسط محسن سعید زاده، محمد ژاله، هومن رضایی، مصطفی بیات، یاسر جعفری ومینا قربانی

-          صعود زمستانی دهلیز شرقی دره یخار توسط میلاد ریاضیات و سینا حیدری 

·         منتخبین در بخش دیواره نوردی (بدون تقدم و تأخر):

-          صعود طبیعی مسیر پیتون توسط امین پیل آرام، خسرو هاشم زاده و مجید سفاری

-          گشایش مسیر دیواره بن رود دنا توسط آذران حمیدی، امیر حسین عادل، محمدجواد اله یارنژاد، هادی آقایی، ابراهیم ترابیو حسین حسینی

-          صعود سرعتی4 مسیر دیواره علم کوه توسط فرشاد میجوجی وزنده یاد جلیل عباسی زاده

دبیرخانه جشنواره صعودهای برتر ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که اقدام به ارسال گزارش صعودهای خود برای حضور در چهارمین جشنواره نمودند، از ایشان و هم‌چنین نفرات 6 صعود برگزیده دعوت به عمل می‌آورد تا در مراسم معرفی «برترین‌ها» و اهداء یادبودهای نمادین، کلنگ و کارابین جشنواره که در نوزدهم تیرماه برگزار می‌شود حضور به هم رسانند.





آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1396/05/24 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نجات فنی شهریور 1396 / استان مازندارن – پلور
1396/05/24 -- کارگروه آموزش /آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه پیمایی شهریور 1396 / استان خراسان رضوی
1396/05/24 -- کارگروه تیم های ملی / آخرین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان»
1396/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ /"برگزاری چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور " رده سنی نونهالان ـ شهریور 96
1396/05/23 -- کارگروه آموزش / برگزاری بازآموزی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما" ویژه آقایان و بانوان
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی کار با جی پی اس
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما
1396/05/17 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ تير 1396
1396/05/16 -- کارگروه هیمالیانوردی / اطلاعیه سومين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ورودي‌هاي سال 1396
1396/05/11 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ مرداد 1396
1396/05/08 -- کارگروه آموزش / ثبت سوابق آموزشی
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)، قهرمانی کشور
1396/05/04 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی/ بزرگسالان / ماده «سرعت»
1396/04/28 -- کارگروه تیم های ملی / اعلام اسامي منتخبين دومین مرحله اردوي تيم ملي سنگ‌نوردي بلدر ـ سرطناب
1396/04/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی/دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ویژه استان‌های کم‌برخوردار پلور ـ مرداد و شهریور 1396 ـ مردان و زنان
1396/04/26 -- کارگروه تیم های ملی / فراخوان دومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» /سرعت / آقایان و بانوان
1396/04/13 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ـ بند یخچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان
1396/04/12 -- احکام مربیگری آماده تحویل در بخش «صدور احکام فدراسیون» / تیر 96 ...
1396/04/12 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگنوردی / پل خواب


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها