کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ»

1396/04/04 | بخشنامه ها



متن خبر :

کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ» 

پیرو بخشنامه شماره 737/263 تاریخ 1/خرداد/96 ؛ به آگاهی می‌رساند؛ اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی  جهت حضور در مسابقات آسیایی تهران2017 ـ رده سنی بزرگسالان، آقایان و بانوان در رشته‌های سرطناب و بولدرینگ به شرح زیر برگزار می‌شود: متقضی است مراتب به اطلاع منتخبین استان رسانده شود.

بانوان:

- پذیرش : دوشنبه12 تیر ماه  ساعت 18

- شروع اردو: سه شنبه 13 تیرماه 96        

- پایان اردو: چهارشنبه14 تیرماه 96

آقایان:

- پذیرش: چهارشنبه 14 تیر ماه ساعت18

- شروع اردو :پنج شنبه 15 تیر ماه

- پایان اردو: جمعه 16 تیر ماه

ü اسامی مدعوین: به پیوست می باشد.

ـ محل پذیرش اردو: همدان- بلوار بعثت خیابان حکما - سالن سنگ نوردی فرهاد

ü لوازم و تجهیزات موردنیاز: رعایت پوشش اسلامی برای بانوان الزامی می‌باشد (مقنعه، سارافون) ـ لوازم استاندارد سنگ‌نوردی

ü مدارک موردنیاز در هنگام پذیرش: 1ـ گواهی صحت و سلامت؛  2 ـ اصل کارت بیمه ورزشی سال 96

ü توجه:     ـ به علت محدودیت خوابگاه، پذیرش همراه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

اسامی نفرات نتخب اردی تیم ملی سنگنوردی مردان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

الهامی    احمد رضا

خراسان شمالی

 

*

2

امین لو    محمد امین

زنجان

 

*

3

آقا داودی     محمد علی

اصفهان

 

*

4

برات زاده    غلامعلی

فارس

*

 

5

بیات    متین

همدان

 

*

6

پور شفع     امیرحمزه

کرمانشاه

 

*

7

پیله فروشان    علی رضا

خراسان رضوی

 

*

8

جلیلی      محمد مهدی

زنجان

*

 

9

حسن پور   ابوافضل

خراسان رضوی

*

*

10

حیدری     حامد

تهران

*

 

11

رسولی     پوریا

زنجان

*

*

12

رکابی        داود

زنجان

 

*

13

ساغری        محمد حسین

خوزستان

 

*

14

سلطانی        محمد

زنجان

*

*

15

سلگی         احمد رضا

همدان

 

*

16

فامیل روحانی     حسین

تهران

*

 

17

کریمی     محمد رضا

گلستان

*

 

18

کلاه سنگیان    رضا

گلستان

*

 

19

گرکانی       محمد

تهران

*

 

20

مستجاب الوعده    سجاد

خراسان رضوی

 

*

21

نوری          امیر

مرکزی

*

 

22

هاشم زاده     خسرو

تهران

*

*

23

علی ویس شوشتری

خوزستان

 

*

24

شهریار غضنفر نژاد

فارس

 

*

25

یوسفی     صادق

زنجان

 

*


اسامی نفرات منتخب اردی تیم ملی سنگنوردی زنان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

اسکندری شقایق

فارس

 

*

2

اسماعیل زاده  فرناز

زنجان

*

 

3

آرامیده مینا

زنجان

 

*

4

بیارجمندی  نسیم

البرز

*

 

5

بیگوند آتنا

تهران

*

*

6

جعفری فاطمه

کرمان

*

*

7

دارابیان مهیا

زنجان

*

*

8

داوری زهرا

خراسان -ش

*

*

9

رجبعلی معصومه

تهران

 

*

10

حمزه ای زهرا

مرکزی

 

 

11

رکابی  الناز

زنجان

*

*

12

رمضانی راحیل

همدان

*

*

13

سلطانی سیما

زنجان

 

*

14

کهوند محدثه

همدان

 

*

15

مایلی  ساحل

اصفهان

*

*

16

میر آحمدی افسانه

چهار محال بختیاری

*

*

17

نجفی نگین

زنجان

*

*

18

ورشوچی نگار

همدان

*

*

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/04/25 -- اطلاعیه برگزاری مناقصه ساخت دیواره سنگ‌نوردی
1397/04/23 -- تمدید زمان ثبت نام مسابقات سنگنوردی نونهالان و نوجوانان
1397/04/23 -- کارگروه تیم های ملی / دعوت از ورزشکاران رشته سرعت دارای رکورد مناسب به اردو قزوین ـ تیر 97
1397/04/23 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی ‌سرعت جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا قزوین ـ تیر 97
1397/04/16 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ اطلاعیه "برگزاری جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها"
1397/04/16 -- کارگروه صعودهای ورزشی /برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه چهار و پنج کشور جهت حضور در اولین اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ زنجان،همدان
1397/04/13 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / "دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی" ویژه آقایان و بانوان
1397/04/10 -- صعودهای ورزشی / برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه یک کشور دومین مرحله آزمون‌ها جهت ورود به اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ سمنان
1397/04/09 -- بازانتشار/کارگروه صعودهای ورزشی/کارگروه صعودهای ورزشی / دومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ/مردان و زنان / تیر 97
1397/04/06 -- پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی‌کمباین جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا همدان ـ تیر 97
1397/04/05 -- کارگروه صعودهای ورزشی/ برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه یک کشور جهت حضور در اولین اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ کرمان
1397/04/05 -- اطلاعیه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور/ آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی به میزبانی استان‌های گلستان، کهگیلویه و بویراحمد و مجتمع کوهستانی ونداربن / ویژه آقایان و بانوان
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون‌های ورودی مدرسی کار با جی پی اس و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما و برگزاری دوره‌های مدرسی کار با جی پی اس و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه سه کوهپیمایی استان کهگیلویه و بویراحمد
1397/03/30 -- کارگروه آموزش / "اعزام جهت حضور در دوره دانش‌افزایی کوه‌پیمایی همگانی به کشور فرانسه"
1397/03/30 -- کارگروه همگانی / کارگاه مهارت های آموزش های همگانی تهران – تیر ماه 1397
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما ویژه آقایان و بانوان
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان GPS ویژه آقایان و بانوان
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 برف و یخ/حسن در و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ / یخچال سبلان/ ویژه آقایان و بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کسب مدال طلا و برنز جام جهانی معلولین در فرانسه توسط بهنام خلجی و امیر سبزی

آغاز پنجمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشوری رده سنی نونهالان نوجوانان بخش پسران-شیراز/تیرماه 97

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش اول / عکس ها از: کیان نادری

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش دوم / عکس ها از: کیان نادری ...

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش سوم / عکس ها از: مصطفی شکرابی

برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان «تهران» / «سید حسن موسوی» انتخاب شد

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش چهارم / عکس ها از: احسان بشیرگنجی

اطلاعیه / ضرورت اطلاع رسانی جهت استفاده از پناهگاه و اسکان در ارتفاعات دنا

آغاز پنجمين دوره مسابقات سنگنوردي قهرماني كشور رده سني نونهالان ونوجوانان - شيراز

راه یابی دو سنگ نورد خوب کشورمان به فینال مسابقات سنگ‌نوردی معلولین جهان