کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ»

1396/04/04 | بخشنامه ها



متن خبر :

کارگروه تیم های ملی / اردوی آمادگی و تمرینی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» / «سرطناب» و «بولدرینگ» 

پیرو بخشنامه شماره 737/263 تاریخ 1/خرداد/96 ؛ به آگاهی می‌رساند؛ اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی  جهت حضور در مسابقات آسیایی تهران2017 ـ رده سنی بزرگسالان، آقایان و بانوان در رشته‌های سرطناب و بولدرینگ به شرح زیر برگزار می‌شود: متقضی است مراتب به اطلاع منتخبین استان رسانده شود.

بانوان:

- پذیرش : دوشنبه12 تیر ماه  ساعت 18

- شروع اردو: سه شنبه 13 تیرماه 96        

- پایان اردو: چهارشنبه14 تیرماه 96

آقایان:

- پذیرش: چهارشنبه 14 تیر ماه ساعت18

- شروع اردو :پنج شنبه 15 تیر ماه

- پایان اردو: جمعه 16 تیر ماه

ü اسامی مدعوین: به پیوست می باشد.

ـ محل پذیرش اردو: همدان- بلوار بعثت خیابان حکما - سالن سنگ نوردی فرهاد

ü لوازم و تجهیزات موردنیاز: رعایت پوشش اسلامی برای بانوان الزامی می‌باشد (مقنعه، سارافون) ـ لوازم استاندارد سنگ‌نوردی

ü مدارک موردنیاز در هنگام پذیرش: 1ـ گواهی صحت و سلامت؛  2 ـ اصل کارت بیمه ورزشی سال 96

ü توجه:     ـ به علت محدودیت خوابگاه، پذیرش همراه امکان‌پذیر نمی‌باشد.

 

اسامی نفرات نتخب اردی تیم ملی سنگنوردی مردان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

الهامی    احمد رضا

خراسان شمالی

 

*

2

امین لو    محمد امین

زنجان

 

*

3

آقا داودی     محمد علی

اصفهان

 

*

4

برات زاده    غلامعلی

فارس

*

 

5

بیات    متین

همدان

 

*

6

پور شفع     امیرحمزه

کرمانشاه

 

*

7

پیله فروشان    علی رضا

خراسان رضوی

 

*

8

جلیلی      محمد مهدی

زنجان

*

 

9

حسن پور   ابوافضل

خراسان رضوی

*

*

10

حیدری     حامد

تهران

*

 

11

رسولی     پوریا

زنجان

*

*

12

رکابی        داود

زنجان

 

*

13

ساغری        محمد حسین

خوزستان

 

*

14

سلطانی        محمد

زنجان

*

*

15

سلگی         احمد رضا

همدان

 

*

16

فامیل روحانی     حسین

تهران

*

 

17

کریمی     محمد رضا

گلستان

*

 

18

کلاه سنگیان    رضا

گلستان

*

 

19

گرکانی       محمد

تهران

*

 

20

مستجاب الوعده    سجاد

خراسان رضوی

 

*

21

نوری          امیر

مرکزی

*

 

22

هاشم زاده     خسرو

تهران

*

*

23

علی ویس شوشتری

خوزستان

 

*

24

شهریار غضنفر نژاد

فارس

 

*

25

یوسفی     صادق

زنجان

 

*


اسامی نفرات منتخب اردی تیم ملی سنگنوردی زنان (مسابقه آسیایی تهران 2017)

ردیف

نام خانوادگی -نام

استان

رشته

بلدر

سرطناب

1

اسکندری شقایق

فارس

 

*

2

اسماعیل زاده  فرناز

زنجان

*

 

3

آرامیده مینا

زنجان

 

*

4

بیارجمندی  نسیم

البرز

*

 

5

بیگوند آتنا

تهران

*

*

6

جعفری فاطمه

کرمان

*

*

7

دارابیان مهیا

زنجان

*

*

8

داوری زهرا

خراسان -ش

*

*

9

رجبعلی معصومه

تهران

 

*

10

حمزه ای زهرا

مرکزی

 

 

11

رکابی  الناز

زنجان

*

*

12

رمضانی راحیل

همدان

*

*

13

سلطانی سیما

زنجان

 

*

14

کهوند محدثه

همدان

 

*

15

مایلی  ساحل

اصفهان

*

*

16

میر آحمدی افسانه

چهار محال بختیاری

*

*

17

نجفی نگین

زنجان

*

*

18

ورشوچی نگار

همدان

*

*

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1396/05/24 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نجات فنی شهریور 1396 / استان مازندارن – پلور
1396/05/24 -- کارگروه آموزش /آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه پیمایی شهریور 1396 / استان خراسان رضوی
1396/05/24 -- کارگروه تیم های ملی / آخرین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان»
1396/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ /"برگزاری چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور " رده سنی نونهالان ـ شهریور 96
1396/05/23 -- کارگروه آموزش / برگزاری بازآموزی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما" ویژه آقایان و بانوان
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی کار با جی پی اس
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما
1396/05/17 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ تير 1396
1396/05/16 -- کارگروه هیمالیانوردی / اطلاعیه سومين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ورودي‌هاي سال 1396
1396/05/11 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ مرداد 1396
1396/05/08 -- کارگروه آموزش / ثبت سوابق آموزشی
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)، قهرمانی کشور
1396/05/04 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی/ بزرگسالان / ماده «سرعت»
1396/04/28 -- کارگروه تیم های ملی / اعلام اسامي منتخبين دومین مرحله اردوي تيم ملي سنگ‌نوردي بلدر ـ سرطناب
1396/04/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی/دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ویژه استان‌های کم‌برخوردار پلور ـ مرداد و شهریور 1396 ـ مردان و زنان
1396/04/26 -- کارگروه تیم های ملی / فراخوان دومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» /سرعت / آقایان و بانوان
1396/04/13 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ـ بند یخچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان
1396/04/12 -- احکام مربیگری آماده تحویل در بخش «صدور احکام فدراسیون» / تیر 96 ...
1396/04/12 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگنوردی / پل خواب


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها