«رضا زارعی» رئیس فدراسیون در جمع «مدیران برتراخلاق ورزش کشور»

1396/04/15 | روابط عمومی



متن خبر :

به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این  سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .

در این میان و در میان برترین ها؛ نام «رضا زارعی» رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در جمع «مدیران برتراخلاق ورزش کشور» به چشم می خورد.

مشروح خبر:

مدیران برترسال۱۳۹۵ ورزش ایران در۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند.

به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این  سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .
بنابراین گزارش ، برگزیدگان نهايى به شرح ذیل اعلام میشود :

۱- رؤسای برتر فدراسیون ها :

الف) بخش اقتصاد مقاومتی :
علی مرادی (وزنه برداری) ، دکتر محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا(جانبازان ومعلولین)، دکتر فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)

ب)بخش مدیریت جهادی :
مهندس مهدی تاج (فوتبال) ، دکتر رسول خادم ازغدی(کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو) ، دکتر مهدی علی نژاد (ووشو).

ج) حوزه دیپلم افتخار:
دکتر غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور(انجمنهای ورزشی)
استادمحمودمشحون(بسکتبال)
ناصرپورعلیفرد(پرورش اندام)

۲_دبیربرترفدراسیونها:
دکترعلی توفیق(بسکتبال)استادبیژن شفیع خراسانی(ورزشهای کارگری)  (دکترمحمودافشاردوست(والیبال)استاد محسن آشوری(کاراته)رضا لایق(کشتی)

۳_مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:

کوروش صبوریان(خراسان رضوی)  غلامعلی دانشور(هرمزگان)مجتبی جوهری (کرمانشاه)غلامعلی دانشور (هرمزگان) فرزادفتاحی (سمنان) محمدمشهدی آقایی(قزوین)

۴_معاون برترمدیران کل استان ها:
دکترحسن میرزا آقابیگ(استان تهران)

۵_ مدیر برتربانوان ورزش کشور:
استاد زهرا سروی(تکواندو) دکتر فریبا محمدیان(معاونت وزارت ورزش و جوانان )  طاهره علی آبادی (تیراندازی) شهین نظری (ووشو)

دیپلم افتخار :دکترلیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)

۶_مدیرکل برترورزش نهادهای کشور:

طلسسردار محمدعلی باران چشمه(تربیت بدنی نیروهای مسلح) امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی(تربیت بدنی ارتش)سردارکاظم یزدانی (رییس سازمان  تربیت بدنی بسیج ) دکترسید امیرحسینی(رییس فدراسیون ورزش کارگری)غلامرضا شاه کرمی(ورزش وزارت نفت)

۷_مدیران برتراخلاق ورزش کشور:

دکترمحمدرضا داورزنی (والیبال)مهندس ایرج رحمانی(مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش)، محمدعلی شجاعی(فدراسیون تیراندازی باکمان) هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ وبیلیارد) مهدی تاج (فدراسیون فوتبال) رضازارعی (فدراسیون کوهنوردی )  محمدحسین مقصودلو (کبدی)احمدناطق نوری(بوکس) مجیدشایسته(تنیس)

۸_مدیران برترجوان ورزش کشور:

محمودعبداللهی(کمیته ملی المپیک) محمد جواهری( باشگاه گل گهرسیرجان) پریاشهریاری(فوتبال ساحلی) سعیدفتاحی (لیگ برترفوتبال)
بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)

۹_مدیران برترفرهنگی ورزش کشور:

محمودخسروی وفا(فدراسیون جانبازان ومعلولین) سردارداودآذرنوش(سازمان بسیج ورزشکاران کشور)سید محمد پولاگر(تکواندو)داودنورچه ای(معاونت فرهنگی بنیادشهیدتهران) دکترمهرداد حاجی خانی(شهردار جمعه تهران)

۱۰_مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:
مهندس بهروزمنتقمی(مدیرکل اموراداری وزارت ورزش وجوانان) مهندس مجید کیهانی (دوومیدانی)علی مرادی(وزنه برداری)رضاحیدری(کونگ فو)دکترحبیب الله شیرازی(هیات فوتبال تهران)

بخش دیپلم افتخار:
سیداکبرمحمودعلوی(شرکت شهروند)
دکترسید حمیدخاتمی پور(بخش خصوصی)محمدرضا جلالیان(بخش خصوصی)رامبدجوان(برنامه خندوانه شبکه نسیم)علی ایلکا(حوزه جنوب شرق ورزش وجوانان تهران)
۱۱_مدیران برترهیات هاوانجمنهای ورزشی کشور:
پهلوان عبدالله عزیزی(کشتی تهران)مهندس فرهادسلگی(فوتبال ناشنوایان)نقی کلانتری(کشتی دانشگاه پیام نور)سردارجوادششگلانی(فوتبال آذربایجانشرقی)قربانعلی الماسخانه (فوتبال گیلان) محمودنوری (والیبال تهران)محمدحسین ریاحی(دوچرخه سواری یزد)لقمان رضایی(کشتی ایذه)

۱۲_مدیران برتربین المللی ورزش کشور:

مهندس برانوش نیک بین الملل(وزارت ورزش وجوانان) استادبهرام شفیع (هاکی) دکترمهدی علی نژاد(ووشو) دکتررسول خادم ازغدی(کشتی)

۱۳_مدیر برترحقوقی ورزش کشور:
روزبه وثوق احمدی (کشتی وفوتبال)

۱۴_مدیربرتربخش خصوصی ورزش کشور:
محمدرضا زنوزی مطلق(گسترش فولادتبریز)مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور/ابوالفضل انصاری(بیمه رازی)

۱۵_مدیربرترباشگاههای ورزش کشور:

مهندس احمدسعادتمند(بانک سرمایه)
دکترمحمددادگان(دانشگاه آزاد) دکترسعیدآذری(ذوب آهن اصفهان) مهندس محمودشیعی(پیکان تهران) سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور(مقاومت بسیج کشو


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1396/05/24 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نجات فنی شهریور 1396 / استان مازندارن – پلور
1396/05/24 -- کارگروه آموزش /آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه پیمایی شهریور 1396 / استان خراسان رضوی
1396/05/24 -- کارگروه تیم های ملی / آخرین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان»
1396/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ /"برگزاری چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور " رده سنی نونهالان ـ شهریور 96
1396/05/23 -- کارگروه آموزش / برگزاری بازآموزی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما" ویژه آقایان و بانوان
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی کار با جی پی اس
1396/05/21 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما
1396/05/17 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ تير 1396
1396/05/16 -- کارگروه هیمالیانوردی / اطلاعیه سومين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ورودي‌هاي سال 1396
1396/05/11 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي ـ پلور ـ مرداد 1396
1396/05/08 -- کارگروه آموزش / ثبت سوابق آموزشی
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)
1396/05/04 -- کارگروه صعودهای ورزشی / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)، قهرمانی کشور
1396/05/04 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی/ بزرگسالان / ماده «سرعت»
1396/04/28 -- کارگروه تیم های ملی / اعلام اسامي منتخبين دومین مرحله اردوي تيم ملي سنگ‌نوردي بلدر ـ سرطناب
1396/04/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی/دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي ویژه استان‌های کم‌برخوردار پلور ـ مرداد و شهریور 1396 ـ مردان و زنان
1396/04/26 -- کارگروه تیم های ملی / فراخوان دومین مرحله اردوهای انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی «بزرگسالان» /سرعت / آقایان و بانوان
1396/04/13 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ـ بند یخچال و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان
1396/04/12 -- احکام مربیگری آماده تحویل در بخش «صدور احکام فدراسیون» / تیر 96 ...
1396/04/12 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ نوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگنوردی / پل خواب


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها