«رضا زارعی» رئیس فدراسیون در جمع «مدیران برتراخلاق ورزش کشور»

1396/04/15 | روابط عمومی



متن خبر :

به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این  سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .

در این میان و در میان برترین ها؛ نام «رضا زارعی» رئیس فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی در جمع «مدیران برتراخلاق ورزش کشور» به چشم می خورد.

مشروح خبر:

مدیران برترسال۱۳۹۵ ورزش ایران در۲۲ حوزه مدیریتی معرفی شدند.

به گزارش معاونت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان قهرمانان ملی ورزش ايران ، از سوی شورای مرکزی این  سازمانِ ، برگزيدگان ششمین همایش ملی تجلیل از مدیران برتر سال ورزش یادواره سرلشگر شهید پاسدار ورزشکار حاج حسن طهرانی مقدم ، پدر موشکی جهان اسلام در سال ۱۳۹۵ هجری شمسی ، سال گرانقدر اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل ، در حوزه های ۲۲ گانه مدیریتی ورزش کشور ، پس از نظرسنجی های ویژه و متعدد از خبرگان و کارشناسان ورزش کشور انتخاب شدند و طی مراسم باشکوهی همچون سنوات گذشته در حضور مقامات عالیرتبه کشوری ، لشگری ، مدیران ، قهرمانان ، مفاخر و اسطوره های ورزش کشور در دهه سوم تیر ماه تجلیل رسمی خواهند شد .
بنابراین گزارش ، برگزیدگان نهايى به شرح ذیل اعلام میشود :

۱- رؤسای برتر فدراسیون ها :

الف) بخش اقتصاد مقاومتی :
علی مرادی (وزنه برداری) ، دکتر محمد رضا داورزنی (والیبال) محمودخسروی وفا(جانبازان ومعلولین)، دکتر فضل الله باقرزاده (شمشیربازی)

ب)بخش مدیریت جهادی :
مهندس مهدی تاج (فوتبال) ، دکتر رسول خادم ازغدی(کشتی) ، سید محمد پولادگر (تکواندو) ، دکتر مهدی علی نژاد (ووشو).

ج) حوزه دیپلم افتخار:
دکتر غلامرضا نوروزی (پزشکی ورزشی)
غلامعلی محمدعلیپور(انجمنهای ورزشی)
استادمحمودمشحون(بسکتبال)
ناصرپورعلیفرد(پرورش اندام)

۲_دبیربرترفدراسیونها:
دکترعلی توفیق(بسکتبال)استادبیژن شفیع خراسانی(ورزشهای کارگری)  (دکترمحمودافشاردوست(والیبال)استاد محسن آشوری(کاراته)رضا لایق(کشتی)

۳_مدیرکل برتر ادارات ورزش وجوانان:

کوروش صبوریان(خراسان رضوی)  غلامعلی دانشور(هرمزگان)مجتبی جوهری (کرمانشاه)غلامعلی دانشور (هرمزگان) فرزادفتاحی (سمنان) محمدمشهدی آقایی(قزوین)

۴_معاون برترمدیران کل استان ها:
دکترحسن میرزا آقابیگ(استان تهران)

۵_ مدیر برتربانوان ورزش کشور:
استاد زهرا سروی(تکواندو) دکتر فریبا محمدیان(معاونت وزارت ورزش و جوانان )  طاهره علی آبادی (تیراندازی) شهین نظری (ووشو)

دیپلم افتخار :دکترلیلاصوفی زاده (فدراسیون فوتبال)

۶_مدیرکل برترورزش نهادهای کشور:

طلسسردار محمدعلی باران چشمه(تربیت بدنی نیروهای مسلح) امیرسرتیپ دوستاد جمشیدفولادی(تربیت بدنی ارتش)سردارکاظم یزدانی (رییس سازمان  تربیت بدنی بسیج ) دکترسید امیرحسینی(رییس فدراسیون ورزش کارگری)غلامرضا شاه کرمی(ورزش وزارت نفت)

۷_مدیران برتراخلاق ورزش کشور:

دکترمحمدرضا داورزنی (والیبال)مهندس ایرج رحمانی(مدیرکل اموراستانها وزارت ورزش)، محمدعلی شجاعی(فدراسیون تیراندازی باکمان) هاشم اسکندری (فدراسیون بولینگ وبیلیارد) مهدی تاج (فدراسیون فوتبال) رضازارعی (فدراسیون کوهنوردی )  محمدحسین مقصودلو (کبدی)احمدناطق نوری(بوکس) مجیدشایسته(تنیس)

۸_مدیران برترجوان ورزش کشور:

محمودعبداللهی(کمیته ملی المپیک) محمد جواهری( باشگاه گل گهرسیرجان) پریاشهریاری(فوتبال ساحلی) سعیدفتاحی (لیگ برترفوتبال)
بهرام رضاییان (باشگاه جم پارس جنوبی)

۹_مدیران برترفرهنگی ورزش کشور:

محمودخسروی وفا(فدراسیون جانبازان ومعلولین) سردارداودآذرنوش(سازمان بسیج ورزشکاران کشور)سید محمد پولاگر(تکواندو)داودنورچه ای(معاونت فرهنگی بنیادشهیدتهران) دکترمهرداد حاجی خانی(شهردار جمعه تهران)

۱۰_مدیران برتر حامی پیشکسوتان ورزش کشور:
مهندس بهروزمنتقمی(مدیرکل اموراداری وزارت ورزش وجوانان) مهندس مجید کیهانی (دوومیدانی)علی مرادی(وزنه برداری)رضاحیدری(کونگ فو)دکترحبیب الله شیرازی(هیات فوتبال تهران)

بخش دیپلم افتخار:
سیداکبرمحمودعلوی(شرکت شهروند)
دکترسید حمیدخاتمی پور(بخش خصوصی)محمدرضا جلالیان(بخش خصوصی)رامبدجوان(برنامه خندوانه شبکه نسیم)علی ایلکا(حوزه جنوب شرق ورزش وجوانان تهران)
۱۱_مدیران برترهیات هاوانجمنهای ورزشی کشور:
پهلوان عبدالله عزیزی(کشتی تهران)مهندس فرهادسلگی(فوتبال ناشنوایان)نقی کلانتری(کشتی دانشگاه پیام نور)سردارجوادششگلانی(فوتبال آذربایجانشرقی)قربانعلی الماسخانه (فوتبال گیلان) محمودنوری (والیبال تهران)محمدحسین ریاحی(دوچرخه سواری یزد)لقمان رضایی(کشتی ایذه)

۱۲_مدیران برتربین المللی ورزش کشور:

مهندس برانوش نیک بین الملل(وزارت ورزش وجوانان) استادبهرام شفیع (هاکی) دکترمهدی علی نژاد(ووشو) دکتررسول خادم ازغدی(کشتی)

۱۳_مدیر برترحقوقی ورزش کشور:
روزبه وثوق احمدی (کشتی وفوتبال)

۱۴_مدیربرتربخش خصوصی ورزش کشور:
محمدرضا زنوزی مطلق(گسترش فولادتبریز)مدیریت دانشگاه آزاداسلامی کشور/ابوالفضل انصاری(بیمه رازی)

۱۵_مدیربرترباشگاههای ورزش کشور:

مهندس احمدسعادتمند(بانک سرمایه)
دکترمحمددادگان(دانشگاه آزاد) دکترسعیدآذری(ذوب آهن اصفهان) مهندس محمودشیعی(پیکان تهران) سرهنگ ابوالفضل خداقلی پور(مقاومت بسیج کشو


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/04/25 -- اطلاعیه برگزاری مناقصه ساخت دیواره سنگ‌نوردی
1397/04/23 -- تمدید زمان ثبت نام مسابقات سنگنوردی نونهالان و نوجوانان
1397/04/23 -- کارگروه تیم های ملی / دعوت از ورزشکاران رشته سرعت دارای رکورد مناسب به اردو قزوین ـ تیر 97
1397/04/23 -- کارگروه تیم های ملی / سومین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی ‌سرعت جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا قزوین ـ تیر 97
1397/04/16 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ اطلاعیه "برگزاری جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها"
1397/04/16 -- کارگروه صعودهای ورزشی /برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه چهار و پنج کشور جهت حضور در اولین اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ زنجان،همدان
1397/04/13 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / "دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی" ویژه آقایان و بانوان
1397/04/10 -- صعودهای ورزشی / برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه یک کشور دومین مرحله آزمون‌ها جهت ورود به اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ سمنان
1397/04/09 -- بازانتشار/کارگروه صعودهای ورزشی/کارگروه صعودهای ورزشی / دومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ/مردان و زنان / تیر 97
1397/04/06 -- پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی‌کمباین جهت اعزام به بازی‌های آسیایی جاکارتا همدان ـ تیر 97
1397/04/05 -- کارگروه صعودهای ورزشی/ برنامه انتخابی مستعدین صعودهای ورزشی منطقه یک کشور جهت حضور در اولین اردوی ویژه صعودهای ورزشی/ کرمان
1397/04/05 -- اطلاعیه صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کشور/ آغاز ثبت نام بیمه تکمیلی
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی به میزبانی استان‌های گلستان، کهگیلویه و بویراحمد و مجتمع کوهستانی ونداربن / ویژه آقایان و بانوان
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون‌های ورودی مدرسی کار با جی پی اس و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما و برگزاری دوره‌های مدرسی کار با جی پی اس و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1397/04/02 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه سه کوهپیمایی استان کهگیلویه و بویراحمد
1397/03/30 -- کارگروه آموزش / "اعزام جهت حضور در دوره دانش‌افزایی کوه‌پیمایی همگانی به کشور فرانسه"
1397/03/30 -- کارگروه همگانی / کارگاه مهارت های آموزش های همگانی تهران – تیر ماه 1397
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما ویژه آقایان و بانوان
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان GPS ویژه آقایان و بانوان
1397/03/29 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 برف و یخ/حسن در و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ / یخچال سبلان/ ویژه آقایان و بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کسب مدال طلا و برنز جام جهانی معلولین در فرانسه توسط بهنام خلجی و امیر سبزی

آغاز پنجمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشوری رده سنی نونهالان نوجوانان بخش پسران-شیراز/تیرماه 97

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش اول / عکس ها از: کیان نادری

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش دوم / عکس ها از: کیان نادری ...

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش سوم / عکس ها از: مصطفی شکرابی

برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان «تهران» / «سید حسن موسوی» انتخاب شد

گزارش تصویری / پنجمین جشنواره صعودهای برتر - سه شنبه 26 تیر 1397 / بخش چهارم / عکس ها از: احسان بشیرگنجی

اطلاعیه / ضرورت اطلاع رسانی جهت استفاده از پناهگاه و اسکان در ارتفاعات دنا

آغاز پنجمين دوره مسابقات سنگنوردي قهرماني كشور رده سني نونهالان ونوجوانان - شيراز

راه یابی دو سنگ نورد خوب کشورمان به فینال مسابقات سنگ‌نوردی معلولین جهان