کارگروه هیمالیانوردی / چهارمين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ـ ورودي هاي 1396 بانوان

1396/06/01 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ كارگروه هيماليانوردي فدراسيون چهارمين اردوي آموزشي و انتخابي تيم ملي كوهنوردي اميد را به شرح زير برگزار مي نمايد؛

¯ پذيرش: دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۶  ساعت ۱۶ الی ۲۰

¯ محل پذيرش: استان مرکزی، اراک، کوی مصطفی خمینی، خیابان نوید، کوچه زر، دفتر هیت کوهنوردی استان مرکزی (واقع در ضلع شرقی مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد)

شرکت‌کنندگان در اردو جهت هماهنگی می‌توانند با آقای علی محمدی به شماره  ۰۹۱۸۸۶۳۹۳۷۳ تماس حاصل نمایند.

¯ شروع دوره: سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۶     ¯ پايان دوره: شنبه ۱۸ شهریور ۹۶

¯ عنوان دوره: دوره مقدماتی تا پیشرفته سنگ، محیط زیست، علم تمرین

¯ مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 شنبه 11 شهریور 1396

آقايان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=437

بانوان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=438

¯ لوازم مورد نياز:  لوازم كمپينگ و شب‌ماني، كفش تراکینگ و کتانی مناسب سنگ‌نوردی، پوشاك مناسب فصل، كلاه كاسك، هارنس، طناب ۵/۱۰ هر ۳ نفر ۱ حلقه ۵۰ متری، كارابين پيچ اتومات ۱ عدد، کارابین پیچ ساده ۲ عدد، ‌ابزار حمايت و فرود، ‌طنابچه انفرادي،‌ طنابچه پروستيك‌،‌ یومار، پله رکاب، دست اسلینگ هر نفر ۲ عدد، تسمه ۲ عدد در دو سایز، ابزار فرود خودکار، شانت، تی بلوک، کرول، چکش، دسته رول کوبی با مته، انواع قرقره ها(فیکس، رسکیو، دوبل و...) ابزار میانی (فرند، ترای کم، مونونات، کیل، هگزان، شفت، بال نات و...) كيت بقاء، كمك‌هاي اوليه، نوشت افزار، تغذيه براي طول دوره.

¯ توجه: همه ابزارها می‌بایست دارای استاندارد UIAA   یا  CE  باشند.

مقتضی است تمامی هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در سطح استان اقدامات و حمایت‌های لازم را انجام دهند.

آقایان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

1

احسان سلیمیان

 

13

شاهو احمد زاده

 

2

علی رستمیان

 

14

احسان حامدی

 

3

حسین داورانی

مشروط

15

پوریا ابراهیمی

 

4

سعید فراهانی

 

16

کیا اوسعی

 

5

سینا ابراهیمی

 

17

کامران علیزاده

 

6

میکائیل وارسته

 

18

محمد مهدی رحیمی

مشروط

7

فرهاد شمس الدینی

 

19

متین پدیدار

 

8

علی بیاتانی

 

20

روهام روزبهانی

 

9

بهنام بیاتانی

 

21

فرهاد جعفری

مشروط

10

علیرضا اکبری

مشروط

22

سعید رمضانی

 

11

ناصر شجاعی

 

23

سها صادقی

مشروط2

12

مبین سیف پناهی

 

24

محمد جواد ذاکر نجات

مشروط

خانم‌ها:

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

1

عطیه خسروی

 

4

الهام ابراهیمی

مشروط

2

عالیه ابراهیمی

 

5

فرشته سبز علی

 

3

سپیده حسین خانی

 

6

نیلوفر بذر افشان

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته استعدادیابی/ برگزاری «دوره دانش افزایی کارشناسان و روسای کمیته استعدادیابی ومدیران پایگاه ورزش قهرمانی استان‌ها»

کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی

مسابقات سنگ‌نوردی جایزه بزرگ گوانگژو؛ «رضا علیپور» به عنوان چهارم رسید

گزارش تصویری / دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی - پلور - آبان 1397

هشدارها و توصیه های فدراسیون کوه‌نوردی به کوه‌نوردان در فصل سرما

برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان سمنان/ «اسماعیل احمدیان چاشمی» انتخاب شد

کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97

اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها