کارگروه هیمالیانوردی / چهارمين اردوي انتخابي تيم ملي اميد ـ ورودي هاي 1396 بانوان

1396/06/01 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ كارگروه هيماليانوردي فدراسيون چهارمين اردوي آموزشي و انتخابي تيم ملي كوهنوردي اميد را به شرح زير برگزار مي نمايد؛

¯ پذيرش: دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۶  ساعت ۱۶ الی ۲۰

¯ محل پذيرش: استان مرکزی، اراک، کوی مصطفی خمینی، خیابان نوید، کوچه زر، دفتر هیت کوهنوردی استان مرکزی (واقع در ضلع شرقی مجموعه ورزشی شهدای ۵ مرداد)

شرکت‌کنندگان در اردو جهت هماهنگی می‌توانند با آقای علی محمدی به شماره  ۰۹۱۸۸۶۳۹۳۷۳ تماس حاصل نمایند.

¯ شروع دوره: سه شنبه ۱۴ شهریور ۹۶     ¯ پايان دوره: شنبه ۱۸ شهریور ۹۶

¯ عنوان دوره: دوره مقدماتی تا پیشرفته سنگ، محیط زیست، علم تمرین

¯ مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 شنبه 11 شهریور 1396

آقايان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=437

بانوان

http://portal.msfi.ir/forms/public/EducationCourse.aspx?ID=438

¯ لوازم مورد نياز:  لوازم كمپينگ و شب‌ماني، كفش تراکینگ و کتانی مناسب سنگ‌نوردی، پوشاك مناسب فصل، كلاه كاسك، هارنس، طناب ۵/۱۰ هر ۳ نفر ۱ حلقه ۵۰ متری، كارابين پيچ اتومات ۱ عدد، کارابین پیچ ساده ۲ عدد، ‌ابزار حمايت و فرود، ‌طنابچه انفرادي،‌ طنابچه پروستيك‌،‌ یومار، پله رکاب، دست اسلینگ هر نفر ۲ عدد، تسمه ۲ عدد در دو سایز، ابزار فرود خودکار، شانت، تی بلوک، کرول، چکش، دسته رول کوبی با مته، انواع قرقره ها(فیکس، رسکیو، دوبل و...) ابزار میانی (فرند، ترای کم، مونونات، کیل، هگزان، شفت، بال نات و...) كيت بقاء، كمك‌هاي اوليه، نوشت افزار، تغذيه براي طول دوره.

¯ توجه: همه ابزارها می‌بایست دارای استاندارد UIAA   یا  CE  باشند.

مقتضی است تمامی هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در سطح استان اقدامات و حمایت‌های لازم را انجام دهند.

آقایان:

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

1

احسان سلیمیان

 

13

شاهو احمد زاده

 

2

علی رستمیان

 

14

احسان حامدی

 

3

حسین داورانی

مشروط

15

پوریا ابراهیمی

 

4

سعید فراهانی

 

16

کیا اوسعی

 

5

سینا ابراهیمی

 

17

کامران علیزاده

 

6

میکائیل وارسته

 

18

محمد مهدی رحیمی

مشروط

7

فرهاد شمس الدینی

 

19

متین پدیدار

 

8

علی بیاتانی

 

20

روهام روزبهانی

 

9

بهنام بیاتانی

 

21

فرهاد جعفری

مشروط

10

علیرضا اکبری

مشروط

22

سعید رمضانی

 

11

ناصر شجاعی

 

23

سها صادقی

مشروط2

12

مبین سیف پناهی

 

24

محمد جواد ذاکر نجات

مشروط

خانم‌ها:

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

ردیف

نام و نام خانوادگی

وضعيت

1

عطیه خسروی

 

4

الهام ابراهیمی

مشروط

2

عالیه ابراهیمی

 

5

فرشته سبز علی

 

3

سپیده حسین خانی

 

6

نیلوفر بذر افشان

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/05/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397
1397/05/24 -- اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی
1397/05/24 -- کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی
1397/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397
1397/05/22 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی آقایان مرداد 1397 / کلاردشت / ونداربن
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/16 -- اطلاعیه پرتال جامع فدراسیون
1397/05/15 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/05/10 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما مردان و زنان– استان فارس - شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي دوره طراحي مسير درجه 3 و 2 صعودهاي ورزشي/ مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 و 3 صعودهاي ورزشي / مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي / مردان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی / پل خواب/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه بازآموزی مدرسان جی پی اس
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/07 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / فراخوان دوره بین المللی راهنمای کوهستان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

برگزاری جلسه بانوان فدراسیون در مرداد 1397 - موضوعات مطرح شده + عکس

کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی

کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان

کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »

اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی

کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397

برگزاری صعود سراسری بانوان کشور به ارتفاعات استان گلستان به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گلستان

ترمیم مسیرهای علم کوه - بامشارکت وهمکاری کمپین کوهستان ایمن وباشگاه کوهنوردی احد خراسان رضوی

گزارش تصویری / بدرقه تیم ملی سنگنوردی اعزامی به بازیهای آسیایی

کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397