روز شمار اردوی تیم ملی جوانان استان مرکزی

1396/06/19 | هیمالیانوردی



متن خبر :

چهار شنبه ، ساعت 7 صبح شروع کار  ، چک ابزار ، تقسیم بندی نفرات در 4 تیم ، اموزش گره  و تمرین ، اموزش فرود 2 مدل پروسیک بالای ابزار و زیر ابزار  و تمرین ، اموزش صعود و انواع حمایت و تمرین ، آموزش انواع کارگاه و تمرین احداث ان ، کار در ساعت 7.45 به پایان رسید و حرکت تیم به سمت محل کمپ و برپایی کمپ تا ساعت 8.50
پنج شنبه ساعت 6 صبح نرمش و کشش ، جمع اوری کمپ و برپایی مجدد ان در زمان مشخص شده  و گفتگو با کاراموزان در مورد شرایط اردو توسط آقای نصیری  مسئول کارگروه هیمالیانوردی فدراسیون، 9 صبح  شروع کار اموزش سنگ  ، آموزش صعود مصنوعی و تمرین بر روی شیب 90 درجه و تمرین بر روی سقف ، آموزش صعود میمونی و تمرین انواع روشها کار در  ساعت 8.45 به پایان رسید حرکت به سمت کمپ و برپای ان تا ساعت 9.30

جمعه ساعت شروع کار ساعت 6 صبح  ، ابتدا نرمش و کشش  ، تمرین صعود و فرود در محل جدید با درجه سختی بالاتر و اموزش حمایت با ابزارهای ویژه حمایت و رفع اشکال ساعت 5 بعدظهر خاتمه کار اموزشی
شنبه در پایان کلاس اموزش محیط زیست امتحان کتبی از موارد اموزش داده شده 

درپایان از همكاري و ميزباني شايسته هيت استان مركزي (اراك) در پذيرش، اسكان، ترانسفر، تداركات ودردر سايرهماهنگي ها در هرچه بهتر برگزار شدن اردو نهايت سپاس را داشته و توفيقات روز افزون را براي همه عوامل اجرايي از ايزد منان خواستاريم.
گزارش ارسالی از محمد فراهانی مربی تیم


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته استعدادیابی/ برگزاری «دوره دانش افزایی کارشناسان و روسای کمیته استعدادیابی ومدیران پایگاه ورزش قهرمانی استان‌ها»

کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی

مسابقات سنگ‌نوردی جایزه بزرگ گوانگژو؛ «رضا علیپور» به عنوان چهارم رسید

گزارش تصویری / دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی - پلور - آبان 1397

هشدارها و توصیه های فدراسیون کوه‌نوردی به کوه‌نوردان در فصل سرما

برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان سمنان/ «اسماعیل احمدیان چاشمی» انتخاب شد

کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97

اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها