کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی مسترکاپ قهرمان قهرمانان (ترکیبی – Combined)

1396/08/10 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو بخشنامه شماره 29/ص/263/96 تاریخ 12 مهر 96 و با عنایت به راهیابی مسابقات سنگ نوردی به المپیک 2020 توکیو و همچنین مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا  و رویکرد فدراسیون جهانی (IFSC) وکنفدراسیون سنگ نوردی آسیا (ACC) مبنی بر برگزاری مسابقات در قالب ترکیبی (Combined)، کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون  در نظر دارد  جهت آشنایی ورزشکاران با این روند برگزاری مسابقات، نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی مسترکاپ را به مناسبت هفتادمین سالگرد تاسیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی، در دو بخش مردان و زنان ویژه نفرات اول تا ششم رنکینگ و اعضای تیم ملی در بیست و پنجمین دوره مسابقات آسیایی تهران به شرح زیر برگزار نماید.

زمان پذیرش و برگزاری :

 

بخش

پذیرش

جلسه فنی

زمان برگزاری

اهدای مدال

مردان

چهارشنبه 1 آذر

ساعت 16 الی 18

چهارشنبه 1 آذر

ساعت 19

پنجشنبه 2 آذر

ساعت 8

پنجشنبه 2 آذر

ساعت 21

زنان

پنجشنبه 2 آذر

ساعت 16 الی 18

پنجشنبه 2 آذر

ساعت 19

جمعه 3 آذر

ساعت 8

جمعه 3 آذر

ساعت 21

 

مهلت ثبت نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 روز یکشنبه 21 آبان 1396

آقايان

http://portal.msfi.ir/forms/public/LigaForm.aspx?ID=449

بانوان

http://portal.msfi.ir/forms/public/LigaForm.aspx?ID=450

 

 

¯ برگزاری : کرمان، بلوار جمهوری، مجموعه ورزش امام علی (ع)، دفتر هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان

¯ مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش:

1- اصل کارت ملی        

2 - اصل بیمه ورزشی سال ۹۶

3- رضایت‌نامه محضری برای افراد زیر 18 سال (الزامی)

4 گواهی صحت و سلامت تاریخ صدورآن در زمان برگزاری دوره بیش از 5روز نباشد.

¯ هزینه : مبلغ 800000 ریال (هشتصد هزار ریال)

¯جوایز: به نفرات برتر مسابقه جوایز نقدی به شرح زیر تعلق خواهد گرفت:

·        نفر اول: مبلغ 15000000 ریال (پانزده میلیون ریال)

·        نفر دوم: مبلغ 10000000 ریال (ده میلیون ریال)

·        نفر سوم: مبلغ 5000000 ریال (پنج میلیون ریال)

¯ شرایط و ضوابط شرکت دراین دوره از مسابقه:

Ø     مسابقات در سه رشته برگزار می گردد و شرکت در سه گرایش الزامی می باشد.

Ø  تمامی ورزشکاران می­بایست با پوشش مناسب فصل و اسلامی مورد تایید وزارت ورزش وجوانان )مقنعه، شلوار و تونیک برای بانوان( در این دوره از مسابقات شرکت نمایند.

Ø     لوازم فنی مورد استفاده شرکت کنندگان می­بایست سالم و دارای استاندارد مربوطه باشد.

Ø     در این دوره از مسابقات تست دوپینگ گرفته می­شود.

Ø     اسکان و تغذیه در مدت مسابقه بر عهده میزبان می­باشد.

Ø     در این دوره از مسابقات به نفرات اول تا سوم حکم قهرمانی و مدال اهداء خواهد شد.

 

¯ قوانین :

الف ) قوانین عمومی

§        قالب هر گرایش (سرعت، بلدرینگ، سرطناب) به تنهایی باید مطابق قالب هر گرایش در مسابقات IFSC باشد.

§        ترتیب گرایش‌ها: ابتدا سرعت، سپس بلدرینگ و آنگاه سرطناب.

1 ) سرعت :

§        مسابقات سرعت در دو مرحله (مقدماتی و فینال) برگزار می گردد.

§        شش ورزشکار برتر برای شرکت در فینال برگزیده می شوند.

§        برای فینال سرعت اصل "بازنده خوش شانس" اعمال می شود. بازنده ی خوش شانس در واقع ورزشکاری است که در یک چهارم نهایی، از بین کسانی که به مرحله ی بعد راه نیافته اند، بهترین زمان را کسب کرده باشد.

2 ) بلدرینگ

§        مسابقات بلدرینگ در یک مرحله و برروی چهار مسیر برگزار می گردد.

3 ) سرطناب

§        مسابقات سرطناب در یک مرحله و برروی یک مسیر برگزار می گردد.

ب) امتیاز دهی و رده بندی

§        امتیاز ورزشکار حاصل‌ضرب رتبه های ورزشکار در هر گرایش خواهد بود. هرچه امتیاز کمتر باشد، بهتر است.

مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه نوردی وصعودهای ورزشی استان نسبت به اطلاع رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدام نمایند.

اسامی ورزشکاران نخستین دوره مسابقات مسترکاپ ترکیبی

آقایان

رشته بلدرینگ

رشته سرطناب

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

غلامعلی برات‌زاده

فارس

1

خسرو هاشم زاده

تهران

2

خسرو هاشم زاده

تهران

2

احمدرضا سلگی

همدان

3

امیر نوری

مرکزی

3

داود رکابی

زنجان

4

حامد حیدری

تهران

4

محمد آقاداودی

اصفهان

5

محمدرضا کریمی

گلستان

5

رضا کلاسنگیان

گلستان

6

حسین فامیل روحانی

تهران

6

امیرحمزه پورشفیع

کرمانشاه

 

رشته سرعت

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

رضا علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

2

احسان اسرار

خراسان رضوی

3

مهدی علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

4

پوریا کریمی

خراسان رضوی

5

حمیدرضا توزنده‌جانی

خراسان رضوی

 

بانوان

رشته بلدرینگ

رشته سرطناب

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

راحیل رمضانی

همدان

1

النار رکابی

زنجان

2

الناز رکابی

زنجان

2

نگار ورشوچی

همدان

3

محیا دارابیان

زنجان

3

راحیل رمضانی

همدان

4

فاطمه جعفری

کرمان

4

سیما سلطانی

زنجان

5

آتنا بیگوند

تهران

5

محیا دارابیان

زنجان

6

نگار ورشوچی

همدان

6

افسانه میراحمدی

چهارمحال و بختیاری

 

رشته سرعت

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

فرناز اسماعیل‌زاده

زنجان

2

کبری لکزایی فر

بندرعباس

3

بهاره بدرآبادی

کرمان

4

محیا دارابیان

زنجان

5

اعظم کرمی

کرمان

6

حدیث نظری

کرمان

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/09/26 -- کمیته آموزش / چاپ احکام دوره‌های آموزشی توسط هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان
1397/09/20 -- کمیته کوه‌نوردی با اسکی/ فراخوان ثبت‌نام در مسابقات کوه‌نوردی با اسکی کاپ جهانی و کاپ آسیا آقایان و بانوان/ اسفند 97 و فروردین 98
1397/09/19 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی قم/ آبان 97
1397/09/18 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام آدرس محل برگزاری دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 1 و درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/14 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان/ مهر97/ پل‌خواب
1397/09/12 -- تغییر زمان و اعلام محل برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها
1397/09/07 -- کارگاه دانش‌افزایی طراحی یخنوردی با حضور Vasily Terekhin از طراحان بین‌المللی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی UIAA پلور ـ دی 97
1397/09/07 -- قدردانی از حضور فعال و تلاش های ارزشمند در برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر سنگ‌نوردی
1397/09/07 -- کمپ تمرینی یخ‌نوردی فدراسیون جهانی کوه‌نوردی (UIAA) با حضور Vasily Terekhin مربی، ورزشکار و طراح بین‌المللی دی 1397ـ پلور و میگون/ مردان و زنان
1397/08/30 -- کمیته آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان مهر 1397 / آذربایجان شرقی
1397/08/30 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره نوردی آقایان و بانوان آبان 1397 / تهران
1397/08/29 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/29 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/29 -- کارگروه آموزش / نتیجه سه دوره بازآموزی مربیان درجه سه کوهپیمایی خراسان رضوی، تهران، مرکزی
1397/08/28 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام نقشه مسیر سرعت نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کرمان ـ زنجان/ آذر 97
1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها