جدول رده بندی نهایی اولین دوره مسابقات «مسترکاپ» بخش بانوان / قهرمان قهرمانان: «الناز رکابی» از زنجان

1396/09/17 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

آغاز اولین دوره مسابقات مسترکاپ بخش بانوان / کرمان اولین دوره مسابقات «مستر کاپ» کشور در بخش بانوان (با حضور قهرمانان تیم های ملی) به صورت «اورال» صبح امروز با حضور 11قهرمان به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمان در سالن سنگ نوردی کرمان با برگزاری ماده «سرعت» آغاز شد.

لازم به ذکر است قهرمان هر ماده در این دوره از مسابقات ملزم به شرکت در هر سه ماده سرعت، بلدرینگ و سرطناب است و پس از پایان مسابقات، امتیازات کسب شده در سه ماده مذکور محاسبه و «قهرمان قهرمانان» معرفی می شود.

نفرات شرکت کننده عبارتند از:

حدیث نظری از کرمان

 سیما سلطانی از زنجان

الناز رکابی از زنجان

 کبری لکزایی فر از هرمزگان

 راحیل رمضانی از همدان

معصومه رجبعلی از تهران

 محیا دارابیان از زنجان

سید افسانه میراحمدی از اصفهان

 فاطمه جعفری از کرمان

اعظم کرمی از کرمان

 بهاره بدرآبادی از کرمان

 لازم به ذکر است شرکت کنندگان پس از مسابقه سرعت در ماده بلدر به رقابت خواهند پرداخت.

 

نتایج اولین دوره مسابقات «مسترکاپ» / کرمان: بخش زنان

: 🔵 نتایج رقابت های ماده «سرعت»: - مقام اول: کبری لکزایی فر از هرمزگان - مقام دوم: بهاره بدرآبادی از کرمان - مقام سوم: محیا دارابیان از زنجان

 🔵نتایج رقابت های ماده «بولدرینگ»: - مقام اول: الناز رکابی از زنجان - مقام دوم: راحیل رمضانی از همدان - مقام سوم: محیا دارابیان از زنجان نتایج اولین دوره مسابقات «مسترکاپ» / بخش بانوان/ کرمان

: 🔵نتایج رقابت های ماده «سرطناب»: - مقام اول: الناز رکابی از زنجان - مقام دوم: محیا دارابیان از زنجان - مقام سوم: سیده افسانه میراحمدی از اصفهان

 🔵 رده بندی نهایی اولین دوره مسابقات «مسترکاپ» بخش بانوان: مقام اول: «الناز رکابی» از زنجان مقام دوم: «محیا دارابیان» از زنجان مقام سوم: «کبری لکزایی فر» از هرمزگان


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/08/27 -- کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده
1397/08/26 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1397/08/21 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97
1397/08/21 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر
1397/08/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / اعلام اسامی واجدین شرایط جهت حضور در دوره مدرسی حفظ محیط کوهستان آقایان و بانوان/ کرمانشاه/ آذر 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی زنان ـ پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی پلور ـ آبان 97
1397/08/20 -- اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها
1397/08/19 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول شدگان دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی پلور- مهر 97
1397/08/14 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری مسابقات درای تولینگ جام فجر کمباین ـ پلور ـ آذر 97
1397/08/07 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ نوردی آقایان و بانوان پل خواب ـ شهریور 97
1397/08/07 -- کارگروه مسابقات و لیگ / ششمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر ـ انتخابی تیم ملی و اعزام آزاد گرامیداشت هفته وحدت و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرطناب و سرعت ـ پلور آذر97 / مردان و زنان
1397/08/06 -- کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر تهران ـ درکه تا پارک جمشیدیه / آذر 97
1397/08/02 -- اطلاعیه / صندوق اعتباری حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان کشور
1397/08/01 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ استان تهران/ آقایان و بانوان
1397/07/30 -- کمیته آموزش / قابل توجه مربیان، مدرسان محترم و برگزارکنندگان(باشگاه‌ها) دوره‌های آموزشی
1397/07/30 -- اطلاعیه / اعلام ظرفیت مجاز برنامه‌های کوه‌نوردی در باشگاه‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کمیته استعدادیابی/ برگزاری «دوره دانش افزایی کارشناسان و روسای کمیته استعدادیابی ومدیران پایگاه ورزش قهرمانی استان‌ها»

کمیته استعدادیابی/ اعلام جزئیات برگزاری نخستین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر و لیست نفرات شرکت کننده

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / اسامی قبول شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی

مسابقات سنگ‌نوردی جایزه بزرگ گوانگژو؛ «رضا علیپور» به عنوان چهارم رسید

گزارش تصویری / دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی - پلور - آبان 1397

هشدارها و توصیه های فدراسیون کوه‌نوردی به کوه‌نوردان در فصل سرما

برگزاری مجمع انتخابی هیئت استان سمنان/ «اسماعیل احمدیان چاشمی» انتخاب شد

کارگروه مسابقات و لیگ / چهارمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه یک و دو صعودهای ورزشی آبان 97

اجرای طرح ستاد اطلاع‌رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان (زمستان 97 و بهار 98) در استان‌ها