نتایج نهائی، مراسم اختتامیه و اهدای مدال و کاپ قهرمانی اولین دوره مسابقات سنگنوردی جام تربیت مدرس

1396/09/24 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

مراسم اختتامیه و اهدای مدال و کاپ قهرمانی اولین دوره مسابقات سنگنوردی جام تربیت مدرس، گرامیداشت سی و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه تربیت مدرس با حضور آقایان دکتر رستگار (رئیس مرکز تربیت بدنی دانشگاه تربیت مدرس)، فرهادی منش (رئیس انجمن کوهنوردی و صعودهای ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری) و داورپور عضو هیات رئیسه و مسئول کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون برگزار گردید و از نفرات برتر به شرح زیر تقدیر به عمل آمد. 
نفرات برتر رده سنی نوجوانان B: 
رتبه اول – سید رضا تقی پور از خراسان رضوی 
رتبه دوم – علیرضا علیجانی از اشراق زنجان 
رتبه سوم – محمدرضا نوری از اشراق زنجان 

نفرات برتر رده سنی نوجوانان A : 
رتبه اول – علیرضا پیله فروشان از قزوین 
رتبه دوم – محمد سلطانی از اشراق زنجان 
رتبه سوم (مشترک) – علی طاهری ویس شوشتری از خوزستان و محمد ابوالحسنی از همدان 

نفرات برتر رده سنی جوانان : 
رتبه اول – محمد امین محمد لو از زنجان 
رتبه دوم – ابوالفضل حسن پور از خراسان رضوی
رتبه سوم – محسن عبداللهی از فارس 

نفرات برتر رده سنی بزرگسالان : 
رتبه اول – رضا کلاسنگیان از گلستان
رتبه دوم – علی برات زاده از شیراز
رتبه سوم – خسرو هاشم زاده از EDN 

رده بندی تیمی
رتبه اول – خراسان رضوی 
رتبه دوم – اشراق زنجان 
رتبه سوم - همدان

ترتیب نفرات در رده های سنی مختلف را از طریق فایل های ضمیمه  ملاحظه نمائید:


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

بزرگسالان نهایی.pdf
حجم : 266KB
دانلود
جوانان نهایی.pdf
حجم : 87KB
دانلود
نوجوانان a نهایی.pdf
حجم : 259KB
دانلود
نوجوانان B نهایی.pdf
حجم : 188KB
دانلود
نهایی.pdf
حجم : 361KB
دانلود
Team_Output.pdf
حجم : 224KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/06/31 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی ـ مردان و زنان / پلور / مهر 97
1397/06/31 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما / 8 و 9 شهریور 97 / فارس
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی زنان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/25 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور، ماده سرعت
1397/06/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت مدرس مبانی حفظ محیط کوهستان
1397/06/18 -- کارگروه روابط بین الملل / حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی مورد تأیید IFSC
1397/06/18 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان و زنان/ پلور/ شهریور 1397
1397/06/17 -- کارگروه تیم های ملی / مسابقات سنگ‌نوردی آسیایی رده سنی نوجوانان C و D/ دختران و پسران/ تایلند
1397/06/15 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / اعلام اسامی راهنمایان کوهستان سطح عمومی
1397/06/13 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه نامه برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر
1397/06/13 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دوره سراسری داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی تهران/ مهر ۹۷/ ویژه آقایان و بانوان
1397/06/13 -- بازانتشار /کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/06/13 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/06/11 -- نصب پرچم‌های سیاه مزین به نام اباعبداله الحسین (ع) در مسیر قله‌های شاخص و پرتردد
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / اعلام نتایج دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی – آقایان کهگیلویه وبویر احمد – مرداد 97
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / تغییر مکان برگزاری دوره مربیگری درجه3 کوهپیمایی آقایان/ 18 تا 23 شهریور
1397/06/11 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام میزبانی فصل اول نخستین دوره جام سنگنوردی باشگاه ها مهر 1397
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)
1397/06/05 -- لزوم حفاظت از کوهستان‌ها در مقابل تخریب‌های گسترده


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها