نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی نونهالان و نوجوانان - بخش دختران - قزوین

1396/11/06 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

نتایج چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر/گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده سنی نونهالان - نوجوانان /قزوین / بخش دختران:

از صبح امروز چهارمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجموعه ورزشی امام علی (ع) قزوین شهر صنعتی البرز آغاز شد و تا شامگاه امروز ادامه یافت.

در بخش دختران 144 نفر ورزشکار از 20 استان در این دوره از مسابقات شرکت کردند و در نهایت نتایج نهائی به شرح ذیل مشخص شد:

-رده سنی نونهالان B
نفر اول: ماهور پیری از زنجان
نفر دوم: لعیا عابدی صفدر آبادی از خراسان رضوی
نفر سوم: روژینا گروئی از فارس

- رده سنی نوجوانان C
نفر اول: یگانه سلیمانی ده دیوان از کرمان
نفر دوم: تامیلا تذری از خراسان رضوی
نفر سوم: ریحانه سادات موسوی از تهران

- رده سنی نوجوانان D 
نفر اول: ستایش پرسا از کرمان
نفر دوم: سارا زراعت زاده از کرمان
نفر سوم: دایانا دادمنش از کرمان

- رده سنی نونهالان A
نفر اول: سارا مقدمی از کرمان
نفر دوم: کوثر حملبر ملکی از آذربایجان شرقی
نفر سوم: مهتاب ضیایی از خراسان رضوی

جدول کلی نتایج رده‌ها در فایل های پیوست:


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

Aنتیجه نهایی.pdf
حجم : 312KB
دانلود
Bنتیجه نهایی.pdf
حجم : 276KB
دانلود
Cنتیجه نهایی.pdf
حجم : 279KB
دانلود
Dنتیجه نهایی.pdf
حجم : 299KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/03/02 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه آزمون ورودی مربیگری درجه 3 غارنوردی پلور ـ فروردین 1397
1397/02/29 -- درج نسخه الکترونیکی احکام در پرتال فدراسیون با رویکرد زیست محیطی
1397/02/29 -- اطلاعیه پرتال / سوابق کوه نوردی و E Log book
1397/02/29 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 دره‌نوردی تهران ـ اردیبهشت 97
1397/02/25 -- اطلاعیه / اعلام مختصات محل برگزاری آزمون ورودی مدرسی GPS و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1397/02/23 -- اطلاعيه مهم امور پرتال : دريافت رمز و نام کاربري
1397/02/20 -- کارگروه هیمالیانوردی / اردوی آمادگی و انتخابی تیم های ملی امید هیمالیانوردی سال 95 و 96 آقایان و بانوان
1397/02/19 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 برف و یخ
1397/02/18 -- اطلاعیه / مهلت ارسال مدارک باشگاه ها ...
1397/02/11 -- کارگروه آموزش / کارگاه دانش‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودي مربيگري درجه 2 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/02/11 -- کارگروه آموزش / کارگاه دانش‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودي مربيگري درجه 3 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/02/10 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودي مربيگري درجه 3 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/02/10 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 سنگ‌نوردی ویژه آقایان و بانوان
1397/02/10 -- کارگروه مسابقات و لیگ / پنجمين دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور / رده هاي سني نونهالان و نوجوانان
1397/02/10 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودي مربيگري درجه 3 کوه‌پيمايي/ ويژه آقايان و بانوان / کهگيلويه و بويراحمد
1397/02/10 -- کارگروه آموزش / کارگاه آموزشی نقشه ‌برداری دره / ویژه آقایان و بانوان
1397/02/05 -- کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 2 برف و یخ
1397/02/05 -- کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ
1397/02/03 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ/مردان و زنان / تیر 97
1397/02/02 -- کارگروه آموزش / لیست احکام جدید آماده تحویل / اردیبهشت 97


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها