به روز می‌شود / نتایج مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / بخش بانوان / زنجان

1396/11/23 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

مسابقات سنگ‌نوردی دهه فجر با رقابت بانوان در رده‌های مختلف در زنجان آغاز شد. در مسابقات ماده سرعت جام فجر چهل ورزشكار از چهارده استان شركت دارند. استان‌های شرکت کننده در مرحله مقدماتي عبارتند از: 
تهران،  البرز، زنجان، فارس، كرمان، قزوين، خراسان رضوي، مركزي،  آذربايجان شرقي، هرمزگان، خوزستان، همدان، اصفهان،  و مازندران.

****************

نفرات برتر مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» بخش بانوان:
 مقام اول: «محيا دارابيان» از  زنجان 
مقام دوم: «الناز ركابي» از زنجان 
مقام سوم: «كبري لك زايي فر» از هرمزگان 

*****************
آغاز مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در ماده «لید» بانوان / زنجان

به گزارش رسیده؛ مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در ماده «لید» بانوان با حضور 55 سنگ‌نورد در «زنجان» آغاز شد.

*****************

لیست نتایج به پیوست است: 

نفرات برتر ماده «ليد» / بخش بانوان/ جام فجر / زنجان:
مقام اول: «الناز ركابي» از زنجان
مقام دوم: «محيا دارابيان» از زنجان
مقام سوم: «فاطمه پوربحري» از تهران

****************
نفرات برتر ماده «بولدرینگ» جام فجر / بخش بانوان / زنجان:
مقام اول: «الناز رکابی» از زنجان
مقام دوم: «محیا دارابیان» از زنجان 
مقام سوم: «سیده افسانه میراحمدی» از اصفهان 

****************
نتایج نهائی مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / ترکیبی / بخش بانوان / زنجان:

رده سنی نوجوانان B:
مقام اول: فاطمه پوربحری از باشگاه ویراک
مقام دوم: شیما رستگار از زنجان
مقام سوم: آناهیتا آریانفر از باشگاه ساسان

رده سنی نوجوانان A: 
مقام اول: ثنا عزیز زنجانی از زنجان
مقام دوم: ملیکا راحمی حقیقی از خوزستان
مقام سوم: فاطمه زرین آبادی از باشگاه داوودی

رده سنی جوانان:
مقام اول: مینا آرمیده از زنجان
مقام دوم: شقایق اسکندری از فارس
مقام سوم: ساحل مایلی از اصفهان

رده سنی آزاد:
مقام اول: الناز رکابی از زنجان
مقام دوم: سیده افسانه میراحمدی از اصفهان
مقام سوم: محیا دارابیان از زنجان


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

photo_2018-02-11_07-20-32.jpg
حجم : 38KB
دانلود
photo_2018-02-11_07-27-19.jpg
حجم : 23KB
دانلود
photo_2018-02-11_07-31-24.jpg
حجم : 19KB
دانلود
photo_2018-02-11_07-31-43.jpg
حجم : 21KB
دانلود
لیست_شروع_مرحله_مقدماتی_سرعت_بانوان.pdf
حجم : 144KB
دانلود
لیست_شروع_مقدماتی_لید_مسیر_۱_بانوان.pdf
حجم : 50KB
دانلود
لیست_شروع_مقدماتی_لید_مسیر_۲_بانوان.pdf
حجم : 50KB
دانلود
نتایج مرحله مقدماتی سرعت بانوان.pdf
حجم : 150KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/06/31 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری دوره طراحی مسیر درجه 3 صعودهای ورزشی ـ مردان و زنان / پلور / مهر 97
1397/06/31 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما / 8 و 9 شهریور 97 / فارس
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی زنان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/27 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی مربیگری درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان / پلور/ شهریور 1397
1397/06/25 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از برگزاری هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور، ماده سرعت
1397/06/20 -- کارگروه حفظ محیط کوهستان / برگزاری آزمون ورودی دوره تربیت مدرس مبانی حفظ محیط کوهستان
1397/06/18 -- کارگروه روابط بین الملل / حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی مورد تأیید IFSC
1397/06/18 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی مردان و زنان/ پلور/ شهریور 1397
1397/06/17 -- کارگروه تیم های ملی / مسابقات سنگ‌نوردی آسیایی رده سنی نوجوانان C و D/ دختران و پسران/ تایلند
1397/06/15 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / اعلام اسامی راهنمایان کوهستان سطح عمومی
1397/06/13 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه نامه برگزاری نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر
1397/06/13 -- کارگروه صعودهای ورزشی / دوره سراسری داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی تهران/ مهر ۹۷/ ویژه آقایان و بانوان
1397/06/13 -- بازانتشار /کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/06/13 -- بازانتشار / کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/06/11 -- نصب پرچم‌های سیاه مزین به نام اباعبداله الحسین (ع) در مسیر قله‌های شاخص و پرتردد
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / اعلام نتایج دوره مربیگری درجه 3 کوهپیمایی – آقایان کهگیلویه وبویر احمد – مرداد 97
1397/06/11 -- کارگروه آموزش / تغییر مکان برگزاری دوره مربیگری درجه3 کوهپیمایی آقایان/ 18 تا 23 شهریور
1397/06/11 -- کارگروه مسابقات و لیگ / اعلام میزبانی فصل اول نخستین دوره جام سنگنوردی باشگاه ها مهر 1397
1397/06/08 -- برگزاری آزمون ورودی دوره های مربیگری و طراحی درجه 2 و 3 صعودهای ورزشی شهریور 97 پلور(مردان)
1397/06/05 -- لزوم حفاظت از کوهستان‌ها در مقابل تخریب‌های گسترده


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها