هرمزگان

رئیس هیئت استان( محمد هادی مفضل): 09171619643

دبیر هیئت استان ( منصور زاده): 09171612453

بندرعباس، خیابان امام موسوی صدر شمالی، نبش کوچه قجری، ساختمان شکیبا، طبقه 3، واحد 10، کد پستی: 7913955645.

تلفکس: 07632239955  و 07632234884

گزارش اردوی توان افزایی غار نمکدان قشم- بهمن ۹۴

قرارگیری غار نمکدان در جزیره قشم و مطرح بودن این غار بعنوان طولانی ترین غار نمکی جهان و همچنین پر تردد بودن محدوده ی گنبد نمکی نمکدان چه به لحاظ گردشگری و چه غارنوردی جدی، اجرای یک اردوی توان افزایی در دستور کار کارگروه جستجو و نجات هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان قرار گرفت ...

گزارش تصویری / اولین دوره مسابقه دوی کوهستان جام قهرمانی هرمزگان/ بندرعباس

اولین دوره مسابقه دوی کوهستان جام قهرمانی هرمزگان در بندرعباس برگزار شد. هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان هرمزگان به مناسبت هفته هوای پاک اولین دوره مسابقه دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام قهرمانی هرمزگان را برگزار نمود. رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان با اشاره به برگزاری این مسابقه گفت: این رقابت به مناسبت هفته هوای پاک و با شعار هوای پاک حق قانونی همگان است برگزار شد و هیات کوهنوردی هرمزگان به عنوان یکی از استان های پیش گام، اقدام به برگزاری این مسابقه نموده است ...

همایش بزرگ کوهپیمایی خانواده در «حاجی آباد»

به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش همایش کوهپیمایی خانواده در شهرستان حاجی آباد برگزارشد.

قادرامیری توسلی رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان حاجی آباد هدف از برگزاری این همایش را ایجاد نشاط و شادابی بین آحاد جامعه عنوان کرد، وی ابراز داشت این همایش با استقبـال عمومی مواجه شد و رضایت مندی شرکت کنندگان را نیز در برداشت که می طلبد هر ماه این مهم صورت پذیرد.

اولین همایش غار پاک در استان هرمزگان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی استان هرمزگان ، اولین همایش غار پاک در محل طولانی ترین غار نمکی دنیا معروف به n3 با حضور جمعی از مسئولین و کوهنوردان و دوستداران طبیعت روز جمعه 10 مهر 94 و در جزیره زیبای قشم برگزار شد.

صعود به مناسبت دهه فجر در شهرستان بندر جاسک

به گزارش رسیده؛ به مناسبت ایام اله دهه مبارک فجرتیم منتخب کوه نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان جاسک اقدام به کوهپیمایی درمسیر آبشارروبارک واقع درکوههای روستای کوییک ازتوابع شهرستان بندر جاسک نموند.

   اعضای این تیم متشکل از آقایان محمد عباسی ،  احسان فتحی زاده ، محمدتبوراک  ، اسماعیل مشایخی و همچنین ذبیح الله بدوی دلفارد بودند که در طی این برنامه در مورخه 17/11/1393 موفق به انجام این مهم شدند .

انتصاب رئیس هیئت استان «هرمزگان» / «محمدهادی مفضل جهرمی»

رئیس فدراسیون با توجه به کسب اکثریت آرای مجمع عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان «هرمزگان»، «محمدهادی مفضل جهرمی» را به مدت چهار سال به سمت رئیس هیئت این استان منصوب کرد.

برگزاری مجمع و انتخابات هیئت استان «هرمزگان»/«مفضل» رئیس هیئت شد

به گزار رسیده؛ مجمع عمومی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان «هرمزگان» در تاریخ پنج‌شنبه نهم بهمن ماه نود و سه با شرکت اکثریت اعضای آن در محل اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان برگزار شد. در این مجمع که با حضور «زارعی» رئیس فدراسیون همراه بود، ضمن ارائه‌ی گزارش فعالیت‌ها، آئین انتخابات رئیس هیئت نیز برگزار شد و «محمدهادی مفضل» به عنوان تنها نامزد، با کسب هفده رأی به مدت چهار سال به عنوان ریاست هیئت این استان انتخاب شد.

ممانعت از ثبت گروه‌های فاقد کارگروه حفظ محیط کوهستان

با گسترش ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی در میان آحاد جامعه، به همان نسبت شاهد تخریب گسترده محیط زیست کوهستان‌های کشور هستیم. از جمله این آلودگی‌ها و تخریب‌ها؛ باقی‌گذاردن پسماندها در کوهستان می‌باشد. در این راه باشگاه‌ها و گروه‌های کوهنوردی نقش ارزشمندی در جلوگیری از این تخریب دارند. بدیهی است بی‌تفاوتی این ارکان ارزشمند تشکیلاتی در مقابل تخریب گسترده و به‌جای گذاشتن پسماند در کوهستان امری است نابخشودنی.

جلسه رؤسا و دبیران هیئت‌ها؛ ۸ و ۹ آبان در «ونداربن»

با توجه به برگزاری جلسه رؤسا و دبیران هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی سراسر کشور در تاریخ ۸ و ۹ آبان ماه سال جاری در شهرستان کلاردشت ـ مجتمع کوهستانی ونداربن، مراتب جهت اطلاع و برنامه‌ریزی مسئولین محترم هیأت‌ها اعلام می‌شود.
شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

تشکیل کارگروه اسکی کوهستان در هیئت‌های استانی

فدراسیون طی بخش‌نامه‌ای به هیئت‌های سراسر کشور اعلام کرد؛ با توجه به رشد و توسعه ورزش اسکی کوهستان در کشور و لزوم تشکیل کارگروه اسکی کوهستان، مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی نسبت به تشکیل کارگروه اسکی کوهستان استان و معرفی کادر مذکور شامل؛ مسئول، دبیر و روابط عمومی به این فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهند.

اشتراک در RSS - هرمزگان