ایلام

هیات کوهنوردی ایلام

همایش کوهپیمایی همگانی/ به مناسبت هفته تربیت بدنی / دره ارغوان

همایش کوهپیمایی همگانی  / به مناسبت هفته تربیت بدنی  / زمان: چهارشنبه 28 مهر 95 ساعت 7 صبح  / مکان: دره ارغوان  / کارگروه همگانی هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان ایلام

تقدیر فدراسیون از حسین رسایی و طرح صعود به 30 قله استانهای کشور

عصر روز سه شنبه 23 شهریور و در محل فدراسیون زارعی رئیس فدراسیون از حسین رسایی کوهنورد ایلامی که موفق شد در مدت 30 هفته به 30 قله 30 استان کشور صعود کند تقدیر به عمل آورد. 

گزارش اجمالی دوره های برگزار شده در تیر ماه 94

کلاس کارآموزی کوهپیمایی ویژه آقایان در شهر ایلام و در منطقه دره ارغوان ایلام برگزار گردید. کوهنوردان شرکت کننده به تعداد 12 نفر به مدت 3 روز آموزشهای لازم (تئوری و عملی ) را گذراندند. کلاس کارآموزی کوهپیمایی ویژه بانوان در شهر ایلام و در منطقه دره ارغوان ایلام برگزار گردید. کوهنوردان شرکت کننده به تعداد 11نفر زیر نطر مدرس کوهپیمایی به مدت 3 روز آموزشهای لازم (تئوری و عملی ) را گذراندند.

همایش استانی صعود بانوان کوه‌نورد+‌برگزاری صعود بزرگ استانی بانوان با حضور 145 کوه‌نورد

همایش استانی صعود بانوان کوه‌نورد به ارتفاعات کبیرکوه (دربند) در تاریخ 23 و 24 اردیبهشت ماه سال جاری به میزبانی هیئت کوهنوردی شهرستان بدره برگزار شد. آیین افتتاحیه همایش استانی صعود بانوان کوه‌نورد به ارتفاعات کبیرکوه(دربند)  پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه از ساعت 30/18 تا 20 در سالن آمفی تئاتر سد و نیروگاه سیمره برگزار گردید. دراین همایش رئیس اداره ورزش و امور جوانان شهرستان بدره ،روسا و نواب رئیس هیئتهای کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستانها و بانوان کوهنورد حضور داشتند....

برگزاری کلاس کارآموزی مقدماتی سنگ آقایان

برگزاری کلاس کارآموزی مقدماتی سنگ آقایان

به گزارش رسیده؛ کلاس کارآموزی مقدماتی سنگ آقایان در ایلام از تاریخ 22 لغایت 24 مهرماه در دره «ارغوان» برگزار شد.

برگزاری يك دوره كلاس كارآموزي پيشرفته سنگ آقايان

به گزارش رسیده؛ يك دوره كلاس كارآموزي پيشرفته سنگ آقايان(تعداد 6 نفر) در تاريخ 20 لغايت 23 مرداد ماه به مدت بمدت 4 روز در منطقه دره ارغوان استان ايلام برگزار گرديد.

 

برگزاری یک دوره کلاس پیشرفته برف ویخ ویژه آقایان

برگزاری یک دوره کلاس پیشرفته برف ویخ ویژه آقایان

به گزارش رسیده؛‌ یک دوره کلاس پیشرفته برف ویخ ویژه آقایان توسط هیئت کوه‌نوردی وصعودهای ورزشی استان ایلام ازتاریخ 24 تیرماه لغایت 27تیر درمنطقه «دره دایی» اشترانکوه برای  6نفراز کوه‌نوردان هییت زیر نظر مدرس فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزار شد.

برگزاری دو کلاس کاراموزی کوه پیمایی+کلاس یخ و برف پیشرفته

به گزارش روابط عمومی هییت کوهنوردی وصعودهای ورزشی استان ایلام دو کلاس کاراموزی کوه پیمایی در ایلام برگزار شد.
در تاریخ 3لغایت 5تیرماه 94دو کلاس کاراموزی کوه پیمایی بصورت جداگانه ویژه بانوان و آقایان در شهر ایلام و در منطقه دره ارغوان ایلام برگزار گردید. کوهنوردان شرکت کننده به تعداد 24نفر متشکل از اقایان و بانوان در این دو کلاس زیر نظر مدرسین کوه پیمایی و به مدت 3روز اموزشهای لازم (تءوری و عملی) را گذراندند.
در این کلاسها بانوان و اقایان کوهنورد با اصول پایه و ابتدایی کاراموزی کوه پیمایی اشنا گردیدند.

مسئولیت اجرایی و فنی برگزاری اولین برنامه صعود سراسری دانشجویان دانشگاه‌های پیام نور کشور

به گزارش هئیت ایلام؛ اولین برنامه صعود سراسری دانشجویان دانشگاههای پیام نور كشور(آقایان ) به قله 3050 متری «کان صیفی» در روز های سه شنبه و چهارشنبه 29و30 اردیبهشت ماه  برگزار شد.

در این صعود دو روزه بیش از پنجاه نفر از اساتید ،کارکنان و دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشور حضور داشتند.

دانشجویان شرکت کننده در این برنامه صعود سراسری طی دو روز و با 9 ساعت کوهپیمایی در مسیر رفت و برگشت موفق به صعود به قله 3050 متری "کان صیفی "شدند.

قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی/3 و 4 اردیبهشت

قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی/ ایلام

بدین‌وسیله اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی که در تاریخ 3 و 4 اردیبهشت 1394در استان «ایلام» برگزار شد، به شرح زیر اعلام می‌شود ...

برگزاری صعود بزرگ استانی به قله 3050 متری «کان صیفی»/ گرامی‌داشت شادروان «طاهره صیدپور»

به گزارش هیئت استان «ایلام»: صعود سراسری کوهنوردان استان  ایلام  به قله 3050 متری کان صیفی  برگزار شد.

این صعود بهاره در روزهای 18 و 17 اردیبهشت ماه و به مدت دو روز با شركت قريب به 190 تن از کوهنوردان در ارتفاعات کان صیفی اجرا شد. کوهنوردان  از هیئت ها و گروههای کوهنوردی  و ادارات استان ، در این صعودسراسری استانی به قله 3050 متری کان صیفی حضور داشتند.

کوهنوردان شرکت کننده در این برنامه صعود بزرگ طی دو روز و با 10 ساعت کوهپیمایی در مسیر رفت و برگشت موفق به صعود به قله کان صیفی شدند.

برگزاری آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی

به گزارش کارگروه آموزش فدراسیون؛ در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال 1394 این کارگروه ، آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی در روز‌های 3 و 4 اردی‌بهشت ماه 1394 با میزبانی شایسته استان «ایلام» در منطقه گچان ( مسیر تگران) برگزار شد. تعداد شرکت کنندگان: 23 نفر شامل 17 نفر از آقایان و 6 نفر از بانوان علاقمند. سرپرست دوره: جلال پاشاپوریان، مدرسان دوره : رضا کریمی، محمد جلالی ، پروین رضایی و  ناظر دوره سرو حوری.

صعود بهاره به قله «کان صیفی» / آقایان

به اطلاع کلیه هیئت‌های کوه‌نوردی، گروه‌ها و باشگاه‌های سراسر کشور می‌رساند هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان «ایلام» در نظر دارد صعود بهاره به قله «کان صیفی» (آقایان) را در تاریخ 17و18 اردیبهشت ماه سالجاری به شرح ذیل برگزار نماید:
- زمان برگزاری صعود 17و18 اردیبهشت 94 می باشد.
- زمان پذیرش چهارشنبه 16 اردیبهشت 94 از ساعت 14 لغایت 18 می باشد.
- مکان پذیرش : ایلام –جاده مهران –مجموعه ورزشی الغدیر –سالن شهداء قلاویزان

صعود استانی بانوان ایلام به قله 1440 متری سیاه کوه / برگزاری جلسه نواب رئیس

به گزارش رسیده؛ مراسم افتتاحیه صعود استانی بانوان به قله 1440 متری «سیاه کوه» با حضور 80 نفر از بانوان 6 شهرستان به میزبانی شهرستان «دهلران» برگزار شد.

شایان ذکر است؛ در این مراسم که در سالن آمفی‌تئاتر شهرداری برگزار گردید «پاشاپوریان» رئیس هیئت استان ایلام از دست‌اندرکاران این برنامه با تقدیم لوح و هدایایی تقدیر بعمل آورد.

برگزاری آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی / آقایان و بانوان

به آگاهی می‌رساند؛ فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در راستای اجرای تقویم سال 1394 به منظور توسعه کمی وکیفی و ارتقای سطح آموزش در سراسر کشور در نظر دارد یک دوره آزمون ورودی مربیگری درجه 3 کوهپیمایی ویژه آقایان و بانوان به میزبانی استان ایلام، به شرح زیر برگزار نماید ...

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - ایلام