کرمانشاه

هیات کوهنوردی کرمانشاه

مجمع عموی سالیانه هیئت استان کرمانشاه برگزار شد / همراه با جلسه پرسش و پاسخ

مجمع عموی سالیانه هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان کرمانشاه  عصر دوشنبه سوم آبان ماه 95 در محل سالن جلسات اداره ورزش استان با حضور «عزیزی» معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، «زارعی» رئیس فدراسیون، «مشکوب» رئیس هیئت استان، «آسیابان» مسئول کمیته امور استانهای فدراسیون وسایر اعضاءمجمع برگزار شد. در این جلسه گزارش مالی و عملکرد هئیت درسال جاری توسط رئیس هیئت و دبیر مجمع به اطلاع اعضا و تصویب اعضای مجمع رسید. در پایان جلسه با سخنان «زارعي» و پاسخ به سوالات مطرح شده‌ی اعضای مجمع استان پایان پذیرفت.

اجرای برنامه های آموزشی اسلک لاین همزمان با سفر سنگ چالابه کرمانشاه

اجرای برنامه های آموزشی اسلک لاین همزمان با سفر سنگ چالابه کرمانشاه برگزار می شود. سومین سفر سنگنوردی چالابه گرامیداشت یاد و خاطره مربی فقید سنگ نوردی، زنده یاد حسن جوادیان در تاریخ 1 الی 3 اردیبهشت 95 برگزار می گردد.علاقه مندان می توانند از تاریخ 10 فروردین 95 با مراجعه به وبسایت: www.roctrip.ir  نسبت به ثبت نام آنلاین اقدام نمایند. اطلاعات بیشتر درتماس با: 09358086960 پورشفیع .

 

سومین سفر سنگ نوردی چالابه (کرمانشاه – اردیبهشت 1395 ) ‍‍‍

سومین سفر سنگ نوردی چالابه (کرمانشاه – اردیبهشت 1395 ) ‍‍‍

گرامیداشت یاد و خاطره مربی فقید سنگ نوردی، زنده یاد حسن جوادیان سومین سفر سنگنوردی چالابه در تاریخ 1 الی 3 اردیبهشت 95 برگزار می گردد. علاقه مندان می توانند از تاریخ 10 فروردین 95 با مراجعه به وبسایت: www.roctrip.ir  نسبت به ثبت نام آنلاین اقدام نمایند. اطلاعات بیشتر درتماس با: 09358086960 پورشفیع

گزارشی از گرامیداشت چهلمین روز درگذشت زنده یاد «حسن جوادیان»

به مناسبت چهلمین روز گرامیداشت زنده یاد حسن جوادیان مجلس  باشکوهی با حضور خانواده گرانقدر آن مرحوم ،مسوولین ورزشی استان و جامعه ی کوهنوردان و سنگنوردان در سالن همایش اداره کل ورزش و جوانان از طرف هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی برگزار گردید .

تصاویر بیشتر در پایگاه خبری هیئت استان کرمانشاه

 

اطلاعیه مراسم بزرگداشت چهلمین روز فقدان زنده یاد «حسن جوادیان»

اطلاعیه مراسم بزرگداشت  چهلمین روز فقدان زنده یاد «حسن جوادیان»

به گزارش هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان کرمانشاه؛ به مناسبت پاسداشت چهلمین روز عروج همنورد و دوست ارجمندمان مرحوم حسن جوادیان، پنج شنبه 4 تیر ماه 94 از ساعت 17:30 الی 19:30 مراسمی در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه برگزار می گردد. بدینوسیله از عموم ورزشکاران دعوت به حضور می نماییم. باشد که موجب تسلای بازماندگان گردد.

تسلیت درگذشت «حسن جوادیان»، مربی و سنگ‌نورد با اخلاق کرمانشاهی

فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی ضایعه درگذشت «حسن جوادیان»، مربی و سنگ‌نورد با اخلاق کرمانشاهی را به جامعه کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی صمیمانه تسلیت عرض می‌نماید. از خداوند منان برای آن عزیز از دست رفته، علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت داریم.

اختتامیه سومین جشنواره بین المللی سنگ‌نوردی بیستون

عصر روز پنج‌شنبه اول آبان ماه ۹۳ در مجاورت کوه زیبای بیستون و در کاروانسرای بیستون، با حضور شرکت کنندگان در سومین جشنواره بین المللی سنگ‌نوردی بیستون، مسئولین فدراسیون، مسئولین استان کرمانشاه و نهادهای مختلف و سایر مدعوین، این رویداد بزرگ فرهنگی ورزشی به پایان رسید.

ممانعت از ثبت گروه‌های فاقد کارگروه حفظ محیط کوهستان

با گسترش ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی در میان آحاد جامعه، به همان نسبت شاهد تخریب گسترده محیط زیست کوهستان‌های کشور هستیم. از جمله این آلودگی‌ها و تخریب‌ها؛ باقی‌گذاردن پسماندها در کوهستان می‌باشد. در این راه باشگاه‌ها و گروه‌های کوهنوردی نقش ارزشمندی در جلوگیری از این تخریب دارند. بدیهی است بی‌تفاوتی این ارکان ارزشمند تشکیلاتی در مقابل تخریب گسترده و به‌جای گذاشتن پسماند در کوهستان امری است نابخشودنی.

جلسه رؤسا و دبیران هیئت‌ها؛ ۸ و ۹ آبان در «ونداربن»

با توجه به برگزاری جلسه رؤسا و دبیران هیئت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی سراسر کشور در تاریخ ۸ و ۹ آبان ماه سال جاری در شهرستان کلاردشت ـ مجتمع کوهستانی ونداربن، مراتب جهت اطلاع و برنامه‌ریزی مسئولین محترم هیأت‌ها اعلام می‌شود.
شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

تشکیل کارگروه اسکی کوهستان در هیئت‌های استانی

فدراسیون طی بخش‌نامه‌ای به هیئت‌های سراسر کشور اعلام کرد؛ با توجه به رشد و توسعه ورزش اسکی کوهستان در کشور و لزوم تشکیل کارگروه اسکی کوهستان، مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی نسبت به تشکیل کارگروه اسکی کوهستان استان و معرفی کادر مذکور شامل؛ مسئول، دبیر و روابط عمومی به این فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهند.

اشتراک در RSS - کرمانشاه