مازندران

هیات کوهنوردی مازندران

گرامیداشت یاد و خاطره مربی فقید استاد «محسن نوری» با صعود به قله گل اندام

به گزارش رسیده؛ توسط جمعی از شاگردان قدیم استاد «محسن نوری» و اجرا توسط هیئت کوهنوردی آمل، صعود به قله گل اندام و شب مانی بر روی این قله، به مناسبت سالگرد فقدان مربی فقید کوه‌نوردی استاد «محسن نوری» برگزار شد.

همایش گزارش خوانی "عمیق ترین غار ایران جوجار" / 20 آبان

به گزارش کارگروه غارنوردی و غارشناسی فدراسیون؛ همایش گزارش خوانی "عمیق ترین غار ایران جوجار" به شرح ذیل در «ساری» برگزار می‌شود:
⬅️ زمان: 20 آبان 95
⬅️ مکان: ساری خیابان شهبند، مجتمع فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

نشستی با مسئولین استانی و شمال کشور / همراهی و حضور رئیس هیئت استان

نشستی با مسئولین استانی و شمال کشور / همراهی و حضور رئیس هیئت استان

حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان به همراه جمعی از قهرمانان ورزش و مدال آور المپیکی از جمله بهداد سلیمی و کمیل قاسمی با سردار علی شالیکار فرمانده قرارگاه غدیر شمال کشور سپاه پاسداران دیدار و گفتگو کرد.  در این دیدار افشین احمدی رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مدیر کل ورزش و جوانان را همراهی می‌کرد . در این جلسه از اقدامات فرهنگی هیات کوهنوردی استان در راستای پاسداشت مقام شهدا بخصوص صعود زمستانی قله دماوند توسط تعدادی از کوهنوردان استانی گرامیداشت شهید مهدی بصیر نیز قدردانی شد.

پاکسازی منطقه جنگلی شهرستان نکا توسط کوه‌نوردان

با برنامه ریزی صورت گرفته توسط هیات کوهنوردی شهرستان نکاء تعدادی از کوهنوردان آن شهرستان در اقدامی زیست محیطی مناطقی از جنگل کوهسار کنده را از وجود زباله پاکسازی نمودند. در این برنامه زیست محیطی که دکتر صیدی رییس هیات کوهنوردی وصعودهای ورزشی نکاء نیز حضور داشتند شرکت کنندگان موفق شدند مقدار زیادی زباله را از مناطق جنگلی جمع آوری نمایند که نهایتا توسط یکدستگاه خودروی نیسان متعلق به شهرداری از منطقه خارج شد.

برگزاری دوره آموزشی صعودهای ورزشی در «بابلسر»

به منظور رشد و توسعه صعودهای ورزشی در استان مازندران یک دوره کارآموزی صعودهای ورزشی در بابلسر برگزار گردید .در این دوره که از تاریخ 14 الی 16 مهر برگزار شد مهدی زنده کار مربی درجه 1 صعودهای ورزشی و مربی تیم ملی و پرویز حبیبی مربی صعودهای ورزشی به عنوان مدرس در دوره حضور داشتند

تسلیت درگذشت قدرت اله رجایی پیشکسوت کوه‌نوردی

متأسفانه با خبر شدیم؛ «قدرت اله رجایی» رئیس اسبق هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان «آمل» پس از تحمل رنج بیماری دارفانی را وداع گفت. ضمن تسلیت به خانواده ایشان و جامعه کوه‌نوردی، از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفور علو درجات را مسئلت داریم.

 

آرزوي سلامتي براي "قدرت اله رجايي"

مطلع شدیم قدرت اله رجایی از پیشکسوتان کوهنوردی مازندران و رئیس اسبق هیات آمل؛ بدلیل بیماری در بیمارستان امام رضا(ع) اين شهر بستری است. از درگاه خداوند متعال، سلامتی ایشان را خواستاریم.
 

تسلیت به جناب آقای «رجایی» رئیس اسبق هیئت شهرستان آمل + آگهی مراسم

با خبر شدیم؛ جناب آقای «قدرت الله شجاعی» رئیس اسبق هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی شهرستان «آمل»، درغم از دست دادن برادر بزرگوارشان عزادار است. ضمن تسلیت به ایشان و خانواده گرامی، از خداوند متعال برای آنمرحوم مغفور علو درجات را مسئلت داریم.

گزارش تصویری دوره آموزشی نجات فنی/اولین دوره در استان مازندران

گزارش تصویری دوره آموزشی نجات فنی/اولین دوره در استان مازندران

طبق هماهنگی های قبلی اولین دوره آموزشی نجات فنی  با همکاری هیات کوهنوردی شهرستان های بابل و نوشهر در تاریخ 3 و 4 تیر ماه 1395 در قرارگاه پلور برگزار گردید . در این دوره 16 نفر از کوهنوردان از شهر های آمل ، بابل ، نوشهر ، ساری ، بابلسر و تنکابن شرکت داشتند ....

برگزاری ششمین مرحله اردوهای تیم دیواره نوردی استان

برگزاری ششمین مرحله اردوهای تیم دیواره نوردی مازندران

تیم دیواره نوردی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران که خود را برای صعود دیواره علم کوه سرسخت ترین و بلندترین دیواره خاورمیانه آماده می کند هفته گذشته و در ششمین مرحله اردوهای طراحی شده بر روی دیواره پل خواب (منطقه کرج) به تمرین پرداخت. در این اردو دیواره نوردان منتخب استان طی دو روز به تمرین و آموزش های تخصصی صعود دیواره پرداختند. مربیان این اردو شهرام عباس نژاد مربی و مدرس درجه دو دیواره نوردی از تهران و مهدی آقاجانی و البرز مولانا مربی و مدرس درجه سه سنگ نوردی از مازندران بودند.

 

صعود همگانی کوه‌نوردان آمل به منطقه نمار

صعود همگانی کوه‌نوردان آمل به منطقه نمار

صعود همگانی کوه‌نوردان آمل به منطقه نمار برگزارشد. در این صعود که به مناسبت سالروز  آزادی خرمشهر و از سوی هیات کوهنوردی آمل برگزار شد بیش از 120 کوهنورد شرکت داشتند.

صعود سراسری کوه‌نوردان غرب مازندران به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین نیمه شعبان میلاد مسعود منجی عالم بشریت صعود همگانی کوهنوردان غرب استان به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رامسر برگزار گردید. در این همایش بزرگ بیش از 90 کوهنورد به همراه کوهنوردانی از استان های تهران قم و گیلان به عنوان میهمان حضور داشتند و موفق شدند قله سماموس را صعود نمایند. در این همایش اسکان و پذیرایی شرکت کنندگان توسط هیات کوهنوردی رامسر تدارک دیده شد و گروههای تاش,آوا ,اوشیدا و باشگاه کوهنوردی مهر رامسر در برگزاری همایش با هیات شهرستان همکاری داشتند .

همایش توسعه ورزش همگانی کوه‌نوردی در سطح استان

به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر و همچنین  توسعه ورزش همگانی کوه نوردی صعود سراسری کوهنوردان به قله سماموس در شهرستان رامسر طی 3 روز از پنجشنبه الی شنبه برگزار می‌گردد. این همایش به میزبانی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی رامسر و با ثبت نام و پذیرش شرکت کننگان در روز پنجشنبه در حسینیه روستای جواهرده آغاز میگردد  شرکت کنندگان در روز جمعه قله سماموس راصعود و در روز شنبه در اقدامی فرهنگی از جاذبه های گردشگری و تاریخی رامسر بازدید بعمل می آورند. لازم به ذکر است محل اسکان و پذیرایی دو وعده شام روزهای پنجشنبه و جمعه از سوی میزبان پیش بینی شده است

آغاز به‌کار ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان قله «دماوند»

آغاز به‌کار ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان قله «دماوند»

به گزارش بخش جستجو و نجات کوهستان فدراسیون؛ هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان «مازندران» توسط بخش جستجو و نجات کوهستان آن هیئت و به منظور اطلاع رسانی، پیشگیری و تسریع در امداد رسانی کوه‌نوردان، از ساعت   16 روز دوشنبه 19 بهمن 94؛ ستاد اطلاع رسانی و پیشگیری از حوادث کوهستان قله «دماوند» در زمستان امسال را دایر نموده است.

گفتگوی خبری با کوه‌نوردان شاخص استان در شبکه اول سیما

به گزارش هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان مازندران: گفتگوی خبری با کوهنوردان شاخص استان؛ خانم «هانیه داوودی» و آقای «علی گلیج» عضو تیم ملی امید کوهنوردی، چهارشنبه 16 دی ماه ساعت 17 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مازندران