کارگروه تیم های ملی

مسئول کارگروه: اقبال افلاکی

 

حضور یخنوردان ایران درجامهای جهانی چین و کره جنوبی

حضور یخنوردان ایران درجامهای جهانی چین و کره جنوبی
 تیم یخنوردی کشورمان روز چهارشنبه 15 دی ماه 95 به منظور حضور در جام های جهانی یخنوردی، عازم «پکن» چین و «چونگ سونگ» کره جنوبی خواهد شد.

نشست مسئولین فدراسیون و مرکز سنجش قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک

به گزارش کمیته تیم های ملی فدراسیون، صبح امروز  دوشنبه ۱۳ دی ماه، جلسه ای به منظور هماهنگی بیشتر در امر بررسی وضعیت جسمانی تیم های ملی، در محل آکادمی ملی المپیک باحضور علی رضا بلاغی ، محسن مختاریان و فخری رئیس مرکز سنجش قابلیت های جسمانی آکادمی برگزار گردید. در این جلسه طرفین ضمن تاکید بر لزوم سنجش مرتب و منظم قابلیت های جسمانی در رشته سنگنوردی، در خصوص ریز آزمون جسمانی مورد نظر بحث و تبادل نظر کردند. همچنین مطابق هماهنگی به عمل آمده، نفرات برتر در مسابقات جام فجر، در بهمن ماه مورد سنجش قرار خواهند گرفت. اطلاعات تکمیلی در مورد این آزمون متعاقبا اعلام خواهد گردید.

اعلام اسامی متقاضیان حضور در جام‌های جهانی یخ‌نوردی

نظر به ثبت درخواست متقاضیان حضور در جام‌های جهانی یخنوردی، مقتضی است با توجه به تأیید کارگروه صعودهای ورزشی و هیأت‌رئیسه فدراسیون افراد به شرح اسامی زیر حداکثر تا تاریخ 25 آبان ماه ضمن مراجعه به فدراسیون  اقدام به تکمیل مدارک موردنیاز جهت ثبت‌نام نمایند: ...

اعزام تیم ملی سنگنوردی نوجوانان و جوانان به رقابتهای قهرمانی جهان / چين

تیم ملی سنگنوردی نوجوانان و جوانان کشورمان متشکل از میلاد علیپور، مهدی علیپور و احسان اسرار به مربیگری علیرضا بلاغی جهت حضور در مسابقات قهرمانی جهان عازم شهر گوانگجوی چین شدند. این رقابتها از صبح امروز آغاز و تا یکشنبه آینده ادامه خواهد یافت. ورزشکاران سرعتی کار کشورمان روز جمعه با حریفان به رقابت خواهند پرداخت. برای این عزیزان آرزوی موفقیت داریم.

آغاز جام جهانی سنگنوردی/ «ژیامن» چین

از صبح روز شنبه جام جهانی لید و سرعت در شهر ژیامن چین آغاز خواهد شد. در مسابقات سرعت از ميان ۳۴ ورزشکار مرد نام رضا علیپور و حمیدرضا توزندجانی نیز قرار دارد  و در بین ۲۱ سنگنورد زن نام اعظم کرمی. همچنین در لید مردان ۴۲ نفر و لید بانوان ۲۷ نفر بایکدیگر به مسابقه خواهند پرداخت. این مسابقات طی دو روز برگزار خواهد شد. برای ورزشکاران کشورمان آرزوی موفقیت داریم.

 

اردوی آمادگی تیم ملی سرعت جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان / چین

به آگاهی می‌رساند؛ اردوی آمادگی تیم ملی سرعت جهت اعزام به مسابقات قهرمانی جهان در کشور چین، در استان قزوین برگزار می‌شود: ...

جدولی از مدال آوران رشته سنگ‌نوردی کشورمان تاکنون

جدولی از مدال آوران رشته سنگ‌نوردی کشورمان تاکنون را در ادامه مطلب و در فایل پیوست ملاحظه نمائید: ...

درخشش امیدبخش سنگ‌نوردان نوجوان و جوان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا

سیزدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در دو رده سنی نوجوانان و جوانان طی روزهای پنجم تا نهم مهر ماه در مجموعه فرهنگی ورزشی پیام در دو بخش دختران و پسران و در سه ماده «بولدرینگ»، «لید» و «سرعت» برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی؛ در این دوره از مسابقات سنگ‌نوردان نوجوان و جوان کشورمان در رده های سنی مختلف و در سه ماده‌ی مذکور، در مجموع موفق به کسب 8 مدال طلا، 7 مدال نقره و 5 مدال برنز شدند و در جایگاه دوم رده بندی مدالی قرار گرفتند. ژاپن نیز با 9 طلا، 6 نقره و 2 برنز در جایگاه اول رده بندی مدالی ایستاد و قزاقستان با 2 طلا و 2 نقره سوم شد...

گزارش تصویری / اردوی تیم‌های ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان / بخش دوم

گزارش تصویری / چهارمین  مرحله از اردوهای تیم‌های ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان جهت حضور در مسابقات آسیایی تهران 2016 / باشگاه پیام / عکس‌ها از : «کیان نادری»

زمان بازگشت تیم ملی سنگنوردی به میهن

بنا بر اعلام روابط بین الملل فدراسیون تیم ملی سنگنوردی ایران پس از پایان رقابتهای جهانی پاریس صبح روز ۵ شنبه ۱ مهر ساعت ۳:۱۵ بامداد از طریق خطوط هوایی عمان ایر به میهن بازخواهد گشت.
فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی از عموم هموطنان دعوت به عمل می آورد با استقبال از قهرمانان سنگنوردی تلاششان را ارج نهاده، حامی و مشوق ایشان درکسب افتخارات بیشتر باشند.

گزارش تصویری / اردوی تیم‌های ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان / بخش اول

گزارش تصویری / چهارمین  مرحله از اردوهای تیم‌های ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان جهت حضور در مسابقات آسیایی تهران 2016 / باشگاه پیام / عکس‌ها از : «کیان نادری» ... 

روزشمار مسابقات سنگنوردی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا تهران 5-9 مهر

ستاد برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی نوجوانان و جوانان آسیا روزشمار مسابقات فوق را اعلام داشت. بر این اساس افتتاحیه مسابقات عصر روز دوشنبه 5 مهر برگزار و مسابقات از صبح روز سه شنبه آغاز خواهد گردید.

ستاد برگزار این رقابتها از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می آورد تا با حضور در محل مسابقات مشوق بیش از 200 ورزشکار حاضر از 11 کشور آسیایی باشند.

چهارمین اردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان

چهارمین اردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران آماده سازی سیزدهمین دوره رقابتهایی آسیایی از امروز در محل باشگاه پیام آغاز و تا روز 3 شنبه ادامه خواهد یافت.
در این اردو 61 ورزشکار در 3 رده نوجوانان و یک رده جوانان زیر نظر 10 مربی و با همراهی 8 طراح مراحل نهایی آماده سازی را پشت سر خواهند گذاشت.

نتایج ورزشکاران ایرانی در مسابقات سنگنوردی قهرمانی جهان پاریس

مسابقات سنگنوردی قهرمانی جهان در پاریس که با حضور ورزشکاران 53 کشور جهان در حال برگزاری است از روز 24 شهریور آغاز و تا 28 این ماه ادامه خواهد یافت.

در این رقابتها ورزشکاران کشورمان تا یکروز به پایان مسابقات به نتایج زیر دست یافتند:

حضور تیم ملی سنگنوردی در رقابتهای جهانی فرانسه

 
تیم ملی سنگنوردی کشورمان متشکل از 5 ورزشکار و یک سرپرست عصر امروز تهران را به قصد پاریس محل برگزاری رقابتهای قهرمانی جهان ترک نمود.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - کارگروه تیم های ملی