مسابقه

مسابقه ها

نتایج شرکت کنندگان در هفدهمین دوره رقابتهای سنگنوردی جام فجر/ همدان

نتایج شرکت کنندگان در هفدهمین دوره رقابتهای سنگنوردی جام فجر/ همدان به صورت جداول مجزا منتشر شد. از طریق فایل های پیوست دریافت و ملاحظه نمائید: ...

روزشمار مسابقات سنگنوردی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا تهران 5-9 مهر

ستاد برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی نوجوانان و جوانان آسیا روزشمار مسابقات فوق را اعلام داشت. بر این اساس افتتاحیه مسابقات عصر روز دوشنبه 5 مهر برگزار و مسابقات از صبح روز سه شنبه آغاز خواهد گردید.

ستاد برگزار این رقابتها از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می آورد تا با حضور در محل مسابقات مشوق بیش از 200 ورزشکار حاضر از 11 کشور آسیایی باشند.

چهارمین اردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان

چهارمین اردوی تیمهای ملی نوجوانان و جوانان ایران آماده سازی سیزدهمین دوره رقابتهایی آسیایی از امروز در محل باشگاه پیام آغاز و تا روز 3 شنبه ادامه خواهد یافت.
در این اردو 61 ورزشکار در 3 رده نوجوانان و یک رده جوانان زیر نظر 10 مربی و با همراهی 8 طراح مراحل نهایی آماده سازی را پشت سر خواهند گذاشت.

دومین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور ویژه جانبازان و معلولین

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون در نظر دارد دومین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور ویژه جانبازان و معلولین در بخش مردان و زنان، رشته سرطناب با هدف توسعه و گسترش ورزش سنگنوردی را به شرح زیر برگزار نماید ...

دوندگان برتر کوهستان درفارس مشخص شدند + عکس

دوندگان برتر کوهستان درفارس مشخص شدند + عکس

با برگزاری اولین دوره مسابقات انتخابی اسکای رانینگ(دو کوهستان) در شیراز دوندگان برتر کوهستان دربخش بانوان و آقایان برای حضوردر تیم منتخب فارس مشخص شدند.

افتتاح سالن سنگ‌نوردی «پیام» + نتایج مسابقات «سرعت»

عصر امروز چهارشنبه 17 دی ماه 93 ، سالن سنگ‌نوردی «پیام» در تهران توسط وزیر ارتباطات و فن‌آوری ‌اطلاعات افتتاح شد و در حضور مسئولین وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی و قهرمانان و فعالان این رشته به بهره‌برداری رسید.  افتتاح  این مراسم با رقابت‌های رشته سرعت نیز همراه بود . در مسابقات مذکور 18 تیم در قالب 4 تیم شرکت داشتند و در نهایتا نتایج انفرادی و تیمی به این شرح اعلام شد:

اولین دوره مسابقات سنگنوردی مکس کاپ (رشته بُلدرینگ، بخش مردان)

به آگاهی می‌رساند؛ مدیریت تربیت بدنی دانشگاه صنعتی شریف با هدف توسعه و گسترش ورزش، مسابقات آزاد سنگنوردی مکس کاپ، رشته‌ بُلدرینگ در بخش مردان را به شرح زیر برگزار می‌نماید.

- تاریخ برگزاری: جمعه ۲۶ دی ماه ۱۳۹۳

- محل برگزاری: تهران، ضلع شمالی دانشگاه شریف، خیابان شهید قاسمی، ساختمان مدیریت تربیت بدنی، سالن سنگنوردی

سومین دوره مسابقات «درای‌تولینگ» جام فجر بخش بانوان برگزار شد + نتایج

کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم سال ۹۳ و به مناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با هدف توسعه کمی و کیفی رشته «درای‌تولینگ» و آمادگی نفرات پیش از شرکت در مسابقات برون‌مرزی؛ سومین دوره مسابقات «درای‌تولینگ» جام فجر را در بخش بانوان در «پلور» برگزار کرد.

در این دوره از مسابقات؛ «زینب کبری موسوی»، «زهره عبداله خانی» و «شبنم اسدی» به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

نتایج مرحله نهائی را از طریق فایل پیوست دریافت و ملاحظه نمائید.

سومین دوره مسابقات «درای‌تولینگ» جام فجر بخش آقایان برگزار شد + نتایج

کارگروه مسابقات و لیگ فدراسیون در راستای اجرای تقویم سال ۹۳ و به مناسبت گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، با هدف توسعه کمی و کیفی رشته «درای‌تولینگ» و آمادگی نفرات پیش از شرکت در مسابقات برون‌مرزی در نظر دارد؛ سومین دوره مسابقات جام فجر را در «پلور» برگزار کرد.

در این دوره از مسابقات؛ ۱۴ نفر با هم به رقابت پرداختند و در نهایت «مسعود زینالی»، «محمد رضا صفدریان» و «مجتبی ثقفی» به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

نتایج مرحله نهائی را از طریق فایل پیوست دریافت و ملاحظه نمائید.

برگزاری اولین دوره مسابقات درای‌تولینگ قهرمانی استان اصفهان

به گزارش رسیده از هیئت استان اصفهان؛ در روز یکشنبه ۳۰ آذر ماه سال ۱۳۹۳ «اولین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی استان اصفهان» با حضور ۱۲ یخ‌نورد از شهرستان های اصفهان، مبارکه،زرین شهر و خمینی شهر برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات عبارت بودند از: نفر اول مجتبی هاشمی از اصفهان گروه آدرنالین، نفر دوم مجتبی اعلایی از خمینی شهر و نفر سوم اسماعیل صالحی از اصفهان.

نتایج کلی را در فایل پیوست ملاحظه نمائید:

اولین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر رده سنی نونهالان/ بهمن ۹۳ سمنان

به آگاهی می‌رساند؛ کارگروه مسابقات و لیگ این فدراسیون اولین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و نکوداشت زنده یاد استاد سید محمد علی هاشمی و جلیل پناهنده، در بخش پسران و دختران در رشته سرطناب در رده سنی نونهالان A ـ B (دختران ـ پسران) را با هدف توسعه، گسترش و استعدادیابی ورزش سنگنوردی به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان سمنان به شرح زیر برگزار خواهد نمود.

- مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش:

۱ـ‌اصل‌‌معرفی‌نامه‌‌هئیت‌استان،نهادها،۰سازمان‌ها، باشگاه‌ها

۲ـ گواهی صحت و سلامت

 

۳ـ ارائه رضایت‌نامه والدین

نخستین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر / مردان و زنان، سمنان، بهمن۹۳

به آگاهی می‌رساند؛ این فدراسیون در نظر دارد نخستین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) جام فجر، گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین انتخابی صعود سریع دماوند در سال ۹۴ را زیر نظر کارگروه مسابقات و لیگ، در دو بخش مردان و زنان با هدف توسعه کمی و کیفی و گسترش همه‌جانبه فرهنگ کوه‌پیمایی و کوهنوردی پاک، ایمن و سریع به شرح زیر برگزار نماید.

× زمان پذیرش و ثبت‌نام: پنج‌شنبه ۲۳ بهمن۹۳ ـ ساعت ۱۴ تا ۱۸

× زمان برگزاری: پنج‌شنبه ۲۳ تا جمعه ۲۴ بهمن ۹۳

× مکان پذیرش: سمنان، میدان معلم، بلوار بسیج مستضعفین، مجموعه ورزشی شهید چمران

× مدارک مورد نیاز:

اختتامیه سومین جشنواره بین المللی سنگ‌نوردی بیستون

عصر روز پنج‌شنبه اول آبان ماه ۹۳ در مجاورت کوه زیبای بیستون و در کاروانسرای بیستون، با حضور شرکت کنندگان در سومین جشنواره بین المللی سنگ‌نوردی بیستون، مسئولین فدراسیون، مسئولین استان کرمانشاه و نهادهای مختلف و سایر مدعوین، این رویداد بزرگ فرهنگی ورزشی به پایان رسید.

سومین دوره مسابقات «سنگ‌نوردی بانوان کلان شهر تهران»/ ۲۰ شهریور

به گزارش رسیده؛ سومین دوره مسابقات «سنگ‌نوردی بانوان کلان شهر تهران» نکوداشت «فریده و سهیلا یزدآبادی»، به میزبانی شهرداری منطقه ۴ تهران پنج‌شنبه ۲۰ شهریور در سالن سنگ‌نوردی شهدای اوقاف برگزار خواهد شد.

این رقابت‌ها با سازماندهی سازمان ورزش شهرداری تهران؛ معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه ۴ و همکاری فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی برگزار می‌شود.

گزارشی از وضعیت تیم اعزامی کشورمان به مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی جهان/اسپانیا

«علی میرزایی» مربی تیم «پاراکلایمینگ» اعزامی کشورمان در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی جهان و هم‌چنین مسابقات «پاراکلایمینگ» در خیخون اسپانیا، وضعیت تیم و یکایک نفرات را در شرایط مناسب  و آماده رقابت با حریفان عنوان کرد.

به گزارش رسیده ؛ وی افزود: طی دو روز گذشته و پس از اسکان نفرات و انجام نرمش و دویدن، مراحل ثبت نام اعضای تیم انجام شد و پس از پیگیری های صورت گرفته تمامی نفرات به خصوص در بخش «پاراکلایمینگ» مورد تأیید کمیته پذیرش مسابقات قرار گرفتند.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مسابقه