یزد

هیات کوهنوردی یزد

مجمع عمومی سالیانه هیئت استان یزد برگزار شد / شنبه 8 آبان 95

مجمع عمومی سالیانه هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان یزد امروز شنبه  15آبان 95 در محل سالن جلسات اداره ورزش و جوانان استان با حضور «مسعود شریعتی»  مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان، «رضا زارعی» ریئس فدراسیون، «دکتر محمود اکبری» ریئس هیئت استان، «حمید آسیابان» مسئول کمیته امور استانها  و سایر اعضای مجمع برگزار شد.  در این جلسه گزارش  مالی و عملکرد هئیت درسال جاری  توسط رئیس هیئت به اطلاع اعضاء رسید و مورد تأیید  اعضاء مجمع رسید . در پایان جلسه «زارعی» با جمع بندی و پاسخ به سوالات مطرح شده مجمع استان پایان پذیرفت.

همایش کوه‌نوردی بانوان به مناسبت دهه فجر برگزار شد

همایش کوه‌نوردی بانوان به مناسبت دهه فجر برگزار شد

بنا بر گزارش ارسالی هیئت استان یزد؛ به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر بیش از هفتاد تن از مادران و دختران با همایشی به همین نام در کوهپیمایی هیئت کوهنوردی استان شرکت کردند. این همایش در کوه‌های «دشتک» و «درهشیر سانیج» از ساعت شش صبح تا 14 روز جمعه سوم بهمن ادامه داشت/  تصاویر در ادامه: ...

ممانعت از ثبت گروه‌های فاقد کارگروه حفظ محیط کوهستان

با گسترش ورزش کوهنوردی و صعودهای ورزشی در میان آحاد جامعه، به همان نسبت شاهد تخریب گسترده محیط زیست کوهستان‌های کشور هستیم. از جمله این آلودگی‌ها و تخریب‌ها؛ باقی‌گذاردن پسماندها در کوهستان می‌باشد. در این راه باشگاه‌ها و گروه‌های کوهنوردی نقش ارزشمندی در جلوگیری از این تخریب دارند. بدیهی است بی‌تفاوتی این ارکان ارزشمند تشکیلاتی در مقابل تخریب گسترده و به‌جای گذاشتن پسماند در کوهستان امری است نابخشودنی.

تشکیل کارگروه اسکی کوهستان در هیئت‌های استانی

فدراسیون طی بخش‌نامه‌ای به هیئت‌های سراسر کشور اعلام کرد؛ با توجه به رشد و توسعه ورزش اسکی کوهستان در کشور و لزوم تشکیل کارگروه اسکی کوهستان، مقتضی است تمامی هیأت‌های کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی نسبت به تشکیل کارگروه اسکی کوهستان استان و معرفی کادر مذکور شامل؛ مسئول، دبیر و روابط عمومی به این فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهند.

اشتراک در RSS - یزد