گزارش تصویری / برگزاری چهارمین دوره از مسابقات سنگنوردی داخل سالن جام فجر رشته لید یا سختی مسیر / چهارمحال و بختیاری

1396/11/09 | چهارمحال و بختیاری



متن خبر :

دراین مسابقات که به میزبانی شهرکرد با حضور بسیار خوب سنگنوردان استان و سنگنوردانی از استان اصفهان طی دو مرحله مقدماتی و فینال در تمامی رده های سنی  برگزار گردید شرکت کنندگان در یک رقابت نزدیک با تلاش بسیار قابلیتها و توانمندیهای خود را بنمایش گذاشتند و با سختکوشی و تلاش وافر سعی در تاپ کردن مسیرهای مشخص شده را داشتند در این دوره از مسابقات هشت مسیر برای مسابقه طراحی شده بود که سنگنوردان طی دو مرحله بتوانند به رقابت بپردازند . در پایان این مسابقات نفرات ذیل توانستند کرسی های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند  ضمنا در این دوره از مسابقات اقای نظیفی معاونت محترم ورزش و جوانان استان ، سرکار خانم تمدن معاونت محترم ورزش بانوان  و اقای صادقی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد حضور داشتند

نفرات برتر رده سنی نونهالان قرقره:

نفر اول عرشیا درخشان از شهرکرد

نفردوم مجتبی حیدری از شهرکرد

نفر سوم علی نوروزی از سامان

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نونهالان سرطناب:

نفراول آرین جهانبخشی از شهرکرد

نفردوم امیرمحمد صالحی ازشهرکرد

نفر سوم مهدی محمد قاسمی از سامان

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

رده سنی نونهالان سرطناب خانم ها:

نفراول محدثه بابادایی از سامان

نفردوم نسترن گل محمدی از سامان

نفرسوم نادیا درخشان از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نوجوانان جوانان:

نفراول علی سلیمیان از رادمان پلاست اصفهان

نفردوم سجاد شاهرخ از اصفهان

نفرسوم حسام درخشنده از فرخشهر

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی بزرگسالان:

نفراول مجید ریاحی از شهرکرد

نفر دوم حسین اسماعیلی ازشهرکرد

نفر سوم علی ابراهیمی از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نوجوانان جوانان خانم ها:

نفر اول افسانه میراحمدی از زرین شهر

نفردوم ساحل مایلی از زرین شهر

نفر سوم نگین رضامند از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

سرپرست مسابقه:آقای پوریا محمودیان دهکردی

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

کادر اجرایی:

آقای حسین شیخی_آقای قاسم واحد_آقای احسان کاظمی_آقای بهنام رفیعیان_آقای میلاد مختاری_آقای محمدجواد صفرزاده_آقای حسن جعفریان دهکردی_آقای امین صفری_آقای سیامک جعفری _آقای رامین صحرانشین_آقای فریدون کریمیان_آقای داریوش فاتحی_آقای احمدحیدری_خانم پردل_خانم کاظمی_خانم صالحپور_خانم طالبی_خانم حیدری_خانم قلی پور_خانم عسگری_خانم بهرامی_خانم قطره_خانم نادری


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/05/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397
1397/05/24 -- اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی
1397/05/24 -- کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان
1397/05/24 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی
1397/05/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397
1397/05/22 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی آقایان مرداد 1397 / کلاردشت / ونداربن
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/20 -- فراخوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی سنگ‌نوردی جهت حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا
1397/05/16 -- اطلاعیه پرتال جامع فدراسیون
1397/05/15 -- کارگروه مسابقات و لیگ/ هجدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور رده‌های سنی نوجوانان A ، B و C ـ جوانان و بزرگسالان ـ سرعت ـ مردان و زنان
1397/05/10 -- کارگروه آموزش / بازآموزی مدرسان نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما مردان و زنان– استان فارس - شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودی دوره داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی (مردان و زنان) تهران ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي دوره طراحي مسير درجه 3 و 2 صعودهاي ورزشي/ مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 و 3 صعودهاي ورزشي / مردان و زنان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / آزمون ورودي مربيگري درجه 2 صعودهاي ورزشي / مردان / پلور ـ شهریور 97
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 3 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی / پل خواب/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام نتیجه بازآموزی مدرسان جی پی اس
1397/05/08 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 سنگ‌نوردی/ و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی/ ویژه آقایان و بانوان
1397/05/07 -- کارگروه راهنمایان کوهستان / فراخوان دوره بین المللی راهنمای کوهستان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

برگزاری جلسه بانوان فدراسیون در مرداد 1397 - موضوعات مطرح شده + عکس

کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی درجه 2 کوه‌پیمایی آقایان و برگزاری دوره مربیگری درجه 2 کوه‌پیمایی به میزبانی استان آذربایجان شرقی

کارگروه آموزش / آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی تهران/ مهر 97/ آقایان و بانوان

کارگروه مسابقات و لیگ / نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها فصل اول مهر 1397 « مردان – زنان »

اعلام جدول زمانبندی جام‌های جهانی یخنوردی سال 2018 ـ 2019 میلادی

کارگروه صعودهای ورزشی / کارگاه آشنایی و تمرینی یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397

برگزاری صعود سراسری بانوان کشور به ارتفاعات استان گلستان به میزبانی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان گلستان

ترمیم مسیرهای علم کوه - بامشارکت وهمکاری کمپین کوهستان ایمن وباشگاه کوهنوردی احد خراسان رضوی

گزارش تصویری / بدرقه تیم ملی سنگنوردی اعزامی به بازیهای آسیایی

کارگروه مسابقات و لیگ / شیوه‌نامه اجرایی جام سنگ‌نوردی باشگاه‌های کشور در سال 1397