گزارش تصویری / برگزاری چهارمین دوره از مسابقات سنگنوردی داخل سالن جام فجر رشته لید یا سختی مسیر / چهارمحال و بختیاری

1396/11/09 | چهارمحال و بختیاری



متن خبر :

دراین مسابقات که به میزبانی شهرکرد با حضور بسیار خوب سنگنوردان استان و سنگنوردانی از استان اصفهان طی دو مرحله مقدماتی و فینال در تمامی رده های سنی  برگزار گردید شرکت کنندگان در یک رقابت نزدیک با تلاش بسیار قابلیتها و توانمندیهای خود را بنمایش گذاشتند و با سختکوشی و تلاش وافر سعی در تاپ کردن مسیرهای مشخص شده را داشتند در این دوره از مسابقات هشت مسیر برای مسابقه طراحی شده بود که سنگنوردان طی دو مرحله بتوانند به رقابت بپردازند . در پایان این مسابقات نفرات ذیل توانستند کرسی های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند  ضمنا در این دوره از مسابقات اقای نظیفی معاونت محترم ورزش و جوانان استان ، سرکار خانم تمدن معاونت محترم ورزش بانوان  و اقای صادقی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان شهرکرد حضور داشتند

نفرات برتر رده سنی نونهالان قرقره:

نفر اول عرشیا درخشان از شهرکرد

نفردوم مجتبی حیدری از شهرکرد

نفر سوم علی نوروزی از سامان

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نونهالان سرطناب:

نفراول آرین جهانبخشی از شهرکرد

نفردوم امیرمحمد صالحی ازشهرکرد

نفر سوم مهدی محمد قاسمی از سامان

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

رده سنی نونهالان سرطناب خانم ها:

نفراول محدثه بابادایی از سامان

نفردوم نسترن گل محمدی از سامان

نفرسوم نادیا درخشان از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نوجوانان جوانان:

نفراول علی سلیمیان از رادمان پلاست اصفهان

نفردوم سجاد شاهرخ از اصفهان

نفرسوم حسام درخشنده از فرخشهر

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی بزرگسالان:

نفراول مجید ریاحی از شهرکرد

نفر دوم حسین اسماعیلی ازشهرکرد

نفر سوم علی ابراهیمی از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

نفرات برتر رده سنی نوجوانان جوانان خانم ها:

نفر اول افسانه میراحمدی از زرین شهر

نفردوم ساحل مایلی از زرین شهر

نفر سوم نگین رضامند از شهرکرد

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

سرپرست مسابقه:آقای پوریا محمودیان دهکردی

🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

کادر اجرایی:

آقای حسین شیخی_آقای قاسم واحد_آقای احسان کاظمی_آقای بهنام رفیعیان_آقای میلاد مختاری_آقای محمدجواد صفرزاده_آقای حسن جعفریان دهکردی_آقای امین صفری_آقای سیامک جعفری _آقای رامین صحرانشین_آقای فریدون کریمیان_آقای داریوش فاتحی_آقای احمدحیدری_خانم پردل_خانم کاظمی_خانم صالحپور_خانم طالبی_خانم حیدری_خانم قلی پور_خانم عسگری_خانم بهرامی_خانم قطره_خانم نادری


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1397/07/25 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران
1397/07/25 -- نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان
1397/07/25 -- کارگروه غارنوردی و غارشناسی / دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی مردان ـ زنان/ آبان 97
1397/07/24 -- کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران ـ مهر 97
1397/07/24 -- اطلاعیه و هشدار مهم / منع مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا در رده‌های پایه!
1397/07/23 -- کارگروه مسابقات و لیگ / برگزاری نخستین دوره جام سنگ‌نوردی باشگاه‌ها زنان ـ مردان / گرایش بولدر و سرطناب/ آذر 1397
1397/07/14 -- بازانتشار/کارگاه یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli)
1397/07/11 -- اطلاعیه / کمپ یخ‌نوردی کیروف کشور روسیه
1397/07/11 -- کارگروه آموزش / اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان و بانوان/ سبلان ـ مرداد وشهریور 97
1397/07/10 -- کارگاه یخ‌نوردی با حضور “آنجلیکا رینر” (Angelika Rainer) قهرمان یخ‌نوردی جهان و مربی نام‌آشنای ایتالیا “مارکو سروالی” (Marco Servalli) ـ مهر 1397ـ پلور/ مردان و زنان
1397/07/10 -- کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی/ تهران
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری سومین دوره داوری درجه یک صعودهای ورزشی تهران/ مردان ـ زنان/ آبان 97
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی / برگزاری چهارمین دوره داوری درجه دو صعودهای ورزشی تهران ـ آبان 97 /مردان ـ زنان
1397/07/09 -- کارگروه صعودهای ورزشی /دوره بازآموزی داوری درجه 3 صعودهای ورزشی مردان ـ زنان/تهران/مهر 97
1397/07/09 -- کارگروه مسابقات و لیگ / کلیات برگزاری نخستین دوره المپیاد سنگ‌نوردی استعدادهای برتر آذر 97 ـ کرمان ـ زنجان
1397/07/08 -- کمیته تیم های ملی / برگزاری اردوی آمادگی انتخابی جهت حضور در مسابقات سنگنوردی قهرمانی آسیا رده سنی نوجوانان و جوانان/ زنجان/ دختران و پسران/ مهر 97
1397/07/08 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - مهر 97
1397/07/03 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی بانوان شهریور 1397 / استان گلستان
1397/07/03 -- کارگروه آموزش / اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی آقایان شهریور 1397 / ونداربن
1397/07/03 -- کارگروه صعودهای ورزشی / نتایج آزمون ورودی داوری درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی مردان و زنان/ تهران/ شهریور 1397


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

کارگروه غارنوردی و غارشناسی / دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی مردان ـ زنان/ آبان 97

اطلاعیه مراسم تشییع و ترحیم زنده یاد «حسین ستاری»

آغاز کارگاه دانش افزایی یخ نوردی با حضور آنجلیکا رینر و مارکو سروالی

نخستین همایش ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک / اعطای یاد بود ورزش و محیط زیست به کارگروه حفظ محیط کوهستان فدراسیون

نخستین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و گرامیداشت هفته وحدت / آذر 97 پسران در استان زنجان/ دختران در استان کرمان

کارگروه آموزش / اعلام اسامی قبول شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما 25و 26 مرداد 97 استان تهران

هفته تربیت بدنی و ورزش گرامی باد

گزارش تصویری / کارگاه دانش افزایی یخ نوردی با حضور آنجلیکا رینر و مارکو سروالی

اطلاعیه و هشدار مهم / منع مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا در رده‌های پایه!

کارگروه صعودهای ورزشی / اسامی قبول‌شدگان دوره داوری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران ـ مهر 97