کارگروه آموزش / اسامی ثبت‌نام‌شدگان کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ

1397/02/05 | بخشنامه ها



متن خبر :

پیرو بخشنامه شماره 333/د/263/96 تاریخ 22/12/96 مبنی بر برگزاری کارگاه توان‌افزایی جهت آمادگی آزمون ورودی مربیگری درجه 3 برف و یخ، بدین وسیله اسامی ثبت‌نام شدگان را به شرح زیر اعلام می‌نماید:

¯ زمان برگزاري: 10 اردیبهشت  تا  11 اردیبهشت  1397

¯ زمان و مکان پذیرش: ساعت 7صبح ـ دوشنبه 10 اردیبهشت 1397 حسن در، جاده زاگون

¯ زمان اختتامیه: ساعت 17 سه شنبه 11 اردیبهشت 1397

¯ لوازم و تجهیزات مورد نیاز:

کفش و پوشاک مناسب فصل، لوازم شخصی، نوشت افزار، کمکهای اولیه و لوازم فنی مورد نیاز

¯ توجه:

ـ كليه لوازم فني بايد داراي استاندارد UIAA باشند.

ـ هزينه اسكان، تغذيه و اياب و ذهاب به عهده شركت‌كنندگان مي‌باشد.

آقایان:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

فارس

احمد بدیعی فرجام

26

مازندران

محسن سام دلیری

1

فارس

محمد شکری زاده دودجی

27

تهران

ناصر مقدم

2

اصفهان

حسین کرمی چمگردانی

28

تهران

حسین شاهینی

3

آذربایجان غربی

عبدالله پروانه

29

تهران

هاشم ذوالقدر

4

اصفهان

رسول ساداتیان

30

تهران

علی محبوبی

5

اصفهان

شهرام صحرانشین سامانی

31

تهران

سعید نجف آبادی فراهانی

6

زنجان

روزبه ادیب

32

خراسان رضوی

سیدمجید عابدی

7

زنجان

اسداله محمدی راد

33

زنجان

حسین مصطفوی

8

اصفهان

حسین فرامرزی

34

تهران

هادی سرور

9

زنجان

جواد جباری

35

اصفهان

محمد علائیان

10

فارس

امین نیک ذات

36

تهران

رستم یادگاری

11

تهران

امیررضا عبادی

37

اصفهان

امین دهقان

12

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

38

قزوین

سید میلاد موسوی اشکوری

13

البرز

محمود بهروز پيرسلطان

39

البرز

حسین نظری

14

تهران

محمد رشید

40

قزوین

حامد حکیم جوادی

15

خراسان رضوی

حسام الدین عباسی کوشک مهدی

41

تهران

محمدرضا همتی تیر آبادی

16

خراسان رضوی

رسول مقیم شوقی

42

کرمانشاه

فرشید مهدی آبادی

17

مرکزی

عليرضا دره

43

خراسان رضوی

سیدمهدی فرزان‌فر

18

اصفهان

حمید امامی

44

مرکزی

مهدی مظفری

19

اصفهان

مصطفی استکی

45

اصفهان

مسعود پورمیدانی

20

خراسان رضوی

محسن اشرفي سيس

46

مرکزی

احمد آقائی

21

خراسان رضوی

سروش قادری

47

اصفهان

پیمان آزادی بروجنی

22

اصفهان

مرتضی اشرفی حبیب آبادی

48

یزد

مهدی ربیعی

23

تهران

مجید دلنوا

49

گیلان

کوروش سعادتخواه صومعه سرائی

24

تهران

علیرضا فضلعلی کاظمی

50

اصفهان

سعید رمضانی

25

خانم‌ها:

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان اعزامی

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

هستی مهریزی

11

فارس

آرتا دخت مصفا جهرمی

1

مازندران

زهرا آیاتی

12

تهران

فهیمه خسروی

2

گیلان

نرگس قربانی پور دیوشلی

13

فارس

لیلا پیروی

3

آذربایجان شرقی

زهرا نعمتی

14

فارس

فاطمه حق نگهدار

4

کردستان

مهشید الماسی

15

مرکزی

نفیسه صیدی دینه کبودی

5

خراسان رضوی

ثریا فرازی یزدان آباد

16

مرکزی

رقیه قدیمی

6

تهران

شبنم حقیریان

17

مرکزی

هاجر مسعودی عینالو

7

اصفهان

ریحانه اسماعیلی

18

تهران

الهه ناز سعیدی

8

کرمان

زینب یوسفی پور کرمانی

19

کرمانشاه

بهاره کوتی

9

خراسان شمالی

سمیرا سعیدی

20

فارس

فرانک کریمی

10

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/09/20 -- دومین کمپ تمرینی یخ‌نوردی و درای‌تولینگ/ پلور/ میگون ـ بهمن 1398
1398/09/20 -- دومین اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی امید (ورودي 98) پلور/ آذر 98
1398/09/20 -- اسامی قبول‌شدگان چهارمین دوره داوری درجه 3 یخ‌نوردی و درای‌تولینگ آبان 1398
1398/09/16 -- هفتمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ) دی ماه 1398/ گلستان ـ کردکوی/ مردان و زنان
1398/09/06 -- نتایج آزمون ورودی دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ)/ استان گلستان ـ آذر 1398 ـ شهرستان کردکوی
1398/09/04 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور فعال و زحمات مسئولین، عوامل اجرایی
1398/09/04 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 3 غارنوردی/ پلور/ دی 1398
1398/08/27 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما (از تاریخ ابلاغ بخشنامه)
1398/08/27 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - مهر 98
1398/08/21 -- اسامی قبول‌شدگان دوره‌های مربیگری درجه 3 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98
1398/08/21 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 2 سنگ‌نوردی آقایان و بانوان پل خواب / شهریور 98
1398/08/21 -- اولين اردوي آموزشی، پرورشي و انتخابی تیم ملی امید (ورودي 98) همدان/ آبان 98
1398/08/21 -- اطلاعیه / توسعه ورزش همگانی
1398/08/20 -- ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان ـ ماده سرطناب دختران و پسران ـ بهمن 98
1398/08/20 -- اعلام نتایج دوره داوری د رجه 3 صعودهای ورزشی بوشهر ـ آبان 98
1398/08/19 -- اعلام نتایج دوره مربیگری درجه یک کوهپیمایی/ تهران/ مهر 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره‌های بازآموزی مربیان درجه 3 کوه‌پیمایی/ شهریور، مهر و آبان 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 و درجه 2 سنگ‌نوردی/ مهر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط دوره بازآموزی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط آزمون ورودی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها