نتایج سنگ نوردان ایران در بازی های آسیایی اندونزی 2018 - به روز می شود ...

1397/06/01 | تیم های ملی



متن خبر :

تیم سنگ نوردی ایران با 8 نماینده در مواد کمباین(ترکیبی)، سرعت انفرادی و تیمی راهی بازی های آسیایی شده است.
اعضای تیم عبارتند از: 
تیم مردان:رضا علیپور و مهدی علیپور از قزوین، احسان اسرار از خراسان رضوی و خسرو هاشم زاده از تهران
تیم بانوان:حدیث نظری و اعظم کرمی از کرمان ، الناز رکابی از زنجان و کبری لکزایی فر از هرمزگان
مربیان: علیرضا بلاغی و زهرا بهرامیان
سرپرست : اقبال افلاکی
این ورزشکاران از یکم شهریور لغایت پنجم شهریور ماه در شهر «پالم بانگ»با حریفان رقابت می کنند. 
-------------------
در اولین روز مسابقات سنگ نوردی بازی های آسیایی در پالم بانگ؛ سنگ نوردان کشورمان در بخش انفرادی رشته سرعت هم در بخش بانوان و هم آقایان به مرحله نهائی صعود کردند .اسامی و جدول رده بندی را در تصاویر پیوست ملاحظه نمائید: ... 
-----------------
در اولین روز مسابقات سنگ نوردی بازی های آسیایی در پالم بانگ؛ سنگ نوردان کشورمان در بخش  کمباین در هر دو رده بانوان و آقایان با حریفان رقابت کردند .اسامی و جدول رده بندی را در تصاویر پیوست ملاحظه نمائید: ...
-----------------
حضور آرتیمس فرشادیگانه طراح و زهره عبداله خانی داور ایرانی در میان کادر برگزاری مسابقات سنگنوردی بازی‌های آسیایی اندونزی. عکس بپیوست است: ... 
------------------

رضا علیپور سنگ‌نورد خوب کشورمان در فینال سرعت بازی های آسیایی 2018 اندونزی موفق شد دهمین مدال طلای ایران و نخستین طلای کاروان ایران در پالمبانگ را تصاحب کند.

وی برای رسیدن به مدال خوشرنگ بازی‌های آسیایی با حریفی از چین رقابت کرد که حریف چینی در استارت خطا کرد و رضا علیپور موفق به کسب مدال طلا شد‌.

نتایج سایر سنگ نوردان کشورمان در بخش سرعت مردان و زنان:

مهدی علیپور هفتم

کبری لکزایی فر هفتم

اعظم کرمی یازدهم

-------------------------

الناز رکابی به طور مشترک با ورزشکار ژاپنی در رتبه سوم مسابقات سنگ‌نوردی بولدورینگ قرار گرفت و خسرو هاشم‌زاده نیز دوازدهم شد.
 مسابقات فردا در بخش لید پیگیری می‌شود.

--------------------

پایان مرحله مقدماتی مسابقات سنگ‌نوردی ماده کامباین
الناز رکابی و خسرو هاشم‌زاده از صعود به فینال بازماندند

سومین روز از مسابقات سنگ‌نوردی بازی‌های آسیایی اندونزی در بخش لید ماده کامباین برگزار شد و دو شرکت‌کننده ایران به رغم کسب رتبه‌های خوب، از راه‌یابی به فینال بازماندند.
این مسابقات طی سه روز و در سه ماده سرعت، بولدورینگ و لید برگزار شد که در این رقابت الناز رکابی و خسرو هاشم‌زاده به ترتیب با قرار گرفتن در رتبه‌های هفتم و پانزدهم شانس حضور در فینال را از دست دادند.

فینال کامباین فردا با حضور شش شرکت‌کننده در هر یک از دو بخش آقایان و خانم‌ها برگزار می‌شود.
تیم‌ملی سنگ‌نوردی ایران فردا مسابقه نخواهد داشت و از روز دوشنبه در مسابقات ماده سرعت امدادی حضور خواهد یافت.

در بخش آقایان احسان اسرار، رضا علیپور و مهدی علیپور و در بخش خانم‌ها اعظم کرمی، حدیث نظری و کبری لگزایی‌فر به مصاف حریفان می‌روند.
بدین ترتیب مسابقات سنگ‌نوردی بازی‌های آسیایی روز دوشنبه با مشخص شدن نفرات برتر در ماده سرعت بخش امدادی به کار خود پایان خواهد داد.

------------------------------
نتایج نهائی ماده کمباین  بخش بانوان:
کسب عناوین برتر توسط ورزشکاران ژاپن و کره 
الناز رکابی هفتم شد

------------------------------
نتایج نهائی ماده کمباین  بخش آقایان:
کسب عناوین برتر توسط ورزشکاران کره و ژاپن
خسروهاشم‌زاده پانزدهم شد

------------------------------

برنامه 6 ورزشکار ایران در آخرین روز مسابقات سنگ‌نوردی بازی‌های آسیایی

رقابت‌های سنگ نوردی بازی‌های آسیایی فردا با شناخت نفرات برتر در ماده سرعت امدادی به پایان می‌رسد.  

در روز آخر مسابقات تیم‌ملی سنگ‌نوردی ایران سه شرکت‌کننده در بخش آقایان و سه شرکت‌کننده در بخش خانم‌ها خواهد داشت که در رقابت‌های سرعت امدادی این رشته با حریفان به رقابت خواهند پرداخت.

احسان اسرار، رضا علیپور و مهدی علیپور ترکیب ایران در بخش آقایان می‌باشند. در ترکیب تیمی بانوان، اعظم کرمی، حدیث نظری و کبری لگزایی‌فر حضور خواهند داشت.
این رقابت‌ها قرار است از ساعت 17 به وقت محلی در مرحله مقدماتی آغاز شود. نفرات برتر مرحله مقدماتی در ساعت 19 همان روز مسابقات فینال را برگزار خواهند کرد. 

در روز نخست مسابقات رضا علیپور موفق شد در ماده سرعت گردن آویز مدال طلا شود. در بخش کامباین که طی 4 روز برگزار شد، خسرو هاشم‌زاده در جایگاه پانزدهم قرار گرفت و الناز رکابی که تا فینالیست شدن یک گام فاصله داشت عنوان هفتمی این بخش از مسابقات را بدست آورد. 

در پایان رقابت های کامباین در بخش آقایان شرکت‌کننده کره‌جنوبی مدال طلا گرفت و دو سنگ نورد از کشور ژاپن دوم و سوم شدند.
در بخش زنان ماده کامباین نیز سنگ‌نوردی از ژاپن قهرمان شد و دو سنگ‎نورد از کشور کره‌جنوبی نقره و برنز گرفتند.
------------------
تیم سنگ نوردی آقایان به نیمه نهایی نرسید

تیم سنگ نوری سه نفره کشورمان نتوانست خودش را به جمع 4 تیم پایانی  بازی ها برساند.
در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های تیمی سنگ نوردی بازی‌های آسیایی جاکارتا-پالمبانگ، تیم 3 نفره آقایان کشورمان موفق نشد بر تیم اول چین غلبه کند و به جمع 4 تیم پایانی رقابت‌ها نرسید.
از دقایقی دیگر مرحله نیمه نهایی این رقابت ها آغاز خواهد شد.
گفتنی است تیم 3 نفره کشورمان را در مسابقات امدادی سنگ‌نوردی ،رضا اسرار،مهدی علیپور و رضا علیپور تشکیل می‌دهند.

-------------------------

تیم‌ملی سنگ‌‌‍نوردی زنان ایران(اعظم کرمی، حدیث نظری و کبری لگزایی‌فر)بابرتری مقابل تیم دوم اندونزی به نیمه‌نهایی مسابقات ماده سرعت بخش امدادی صعود کرد.

--------------------------

دختران ایران به دیدار رده بندی مسابقات امدادی سنگنوردی راه یافتند

دیدار رده بندی میان ایران و چین٢ برگزار خواهد شد و دیدار نهایی را دوتیم از اندونزی برگزار می‌کنند.

--------------------------
عنوان چهارمی مسابقات امدادی سرعت برای دختران ایران

تیم‌ملی سنگ‌نوردی ایران با ترکیب اعظم کرمی، حدیث نظری و کبری لگزایی‌فر عنوان چهارمی مسابقات ماده سرعت بخش امدادی را بدست آورد.
بانوان ایران در مرحله نیمه‌نهایی ابتدا مقابل تیم اول اندونزی شکست خوردند و در دیدار رده‌بتدی نیز مسابقه را به تیم اول چین واگذار کردند.
در پایان مسابقات تیم اول اندونزی طلا گرفت و تیم دوم چین مدال نقره را بدست آورد.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/10/28 -- اطلاعیه / برگزاری دوره های آبشار یخی
1400/10/28 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مدرسی کار با GPS
1400/10/27 -- شیوه نامه برگزاری دوره آموزشی مربی راهنمای صعودهایی ورزشی / ویرایش اول / تیر 1400
1400/10/27 -- برگزاری دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1400/10/27 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی
1400/10/27 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره طراحی مسیر درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی
1400/10/27 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1400/10/21 -- 🔴🔴🔴هشدار هواشناسي / جمعه 24 دی 1400
1400/10/21 -- اسامی پذیرفته‌شدگان اولین دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی
1400/10/21 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان در دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی (1 تا 5 دی 1400)
1400/10/21 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی
1400/10/21 -- شرایط شرکت در دوره‌های کمک‌های اولیه و استعدادیابی ویژه مربیان ،طراحان و داوران صعودهای ورزشی
1400/10/20 -- شروع زمان برگزاری کلاس‌های آبشار یخی در مناطق مستعد برگزاری این دوره آموزشی
1400/10/19 -- 🔴لیست مواد و روش های ممنوع سال 2022 / آژانش جهانی مبارزه با دوپینگ
1400/10/15 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف (در سال 1400)
1400/10/13 -- 🔴اطلاعیه مهم و فوری: خودداری از صعود به قله «تفتان»
1400/10/07 -- برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون با ۳ نامزد در ۱۲ دی ۱۴۰۰
1400/09/29 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1400 / بخش دوم
1400/09/23 -- اطلاعیه اعلام محل برگزاری دوره بازآموزی نجات فنی (ویژه بانوان)
1400/09/20 -- تغییر در اعضای کمیسیون ورزشکاران


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها