نتایج اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور / به روز می‌شود+ عکس

1397/09/01 | استعدادیابی



متن خبر :



اولین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر کشور از ۴شنبه سی ام آبان ماه  با برگزاری مراسم افتتاحیه و انجام رقابت‌های پسران در زنجان و دختران در کرمان، در ۴ ماده لید، بولدر، سرعت و ترکیبی آغاز شده است. 

اخباری از کرمان:
مسابقات المپياد ورزشي دختران در ماده سرعت صبح روز پنج شنبه یکم آذر ماه با حضور 57 ورزشكار و 15 سرپرست و مربي در مجموع 72 نفراز پانزده استان اغاز شد. مراسم افتتاحیه در سالن «تجلی» زنجان با شکوه خاصی انجام گردید.
استان هاي حاضر: تهران -خوزستان- مركزي -خراسان شمالي- فارس -سيستان و بلوچستان -قزوين -آذربايجان شرقي -هرمزگان- همدان -اصفهان- مازندران -كرمان -خراسان رضوي و زنجان.
شایان ذکر است تيم استعداد يابي با حضور در مسابقات، طبق برنامه از پيش تعيين شده كارگروه استعداد يابي فدراسيون، با مشارکت سرپرستان و ورزشكاران هر تيم اقدامات مربوطه را انجام دادند. 

اخباری از زنجان:

مسابقات سنگ‌نوردی رشته سرعت پسران در شهر کرمان ابتدا با دور تمرینی رده سنی گروه اول نوجوانان با حضور 47 نفر از 16 استان کشور آغاز گردید.

مرحله مقدماتی این مسابقات در ساعت 11 در سالن 6 هزار مجموعه ورزشی انقلاب در حال برگزاری می باشد. شایان ذکر است تعداد 16 نفر از این رده به مرحله فینال مسابقات راه خواهند یافت. ضمنا فینال مسابقات این رشته بعداز ظهر امروز برگزار خواهد شد.

« گچکار» نماینده وزارت ورزش و جوانان ناظر بر رقابت هاست.

نتایج: 

🔴نتایج نخستین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر-کرمان 
 بخش دختران 

ماده سرعت:
گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇سارا زراعت زاده از  كرمان نفر اول
🥈ايناز محمدي از كرمان نفر دوم
🥉صبا شمع‌خاني از همدان نفر سوم

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇اناهيتا اريانفر از كرمان نفر اول
🥈زهرا کهنوجی از كرمان نفر دوم
🥉شيما رستگار از زنجان نفر سوم

*********** 
🔴نتایج نخستین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر- زنجان 
بخش پسران
 ماده سرعت: 
گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
 🥇مقام اول کیارش کرخی از خراسان رضوی
 🥈امیرحسین ایران‌شاهی از تهران
 🥉امین توکلی نسب از خراسان شمالی 

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال: 
🥇مقام اول سید رضا تقی‌پور از خراسان‌رضوی
 🥈مقام دوم بنیامین زنگی‌آبادی از سیستان‌وبلوچستان
 🥉مقام سوم یوسف از خورشیدهمدانی خراسان‌رضوی

********************
دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر با رقابت‌های بولدرینگ صبح امروز مسابقات در ماده بلدرينگ دختران با حضور شصت و هفت ورزشكار و بيست و يك سرپرست و مربي با حضور بيست و يك استان اغاز شد.

********************
🔴نتایج دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر - کرمان 
بخش دختران
ماده بولدرینگ: 

گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇سارا زراعت زاده از كرمان 
🥈ياسمين رضاپور از خراسان شمالي 
🥉ايناز محمدی از كرمان

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال: 
🥇فاطمه پوربحری از تهران 
🥈پريسا مددی از البرز
 🥉شيما رستگار از زنجان

 ***********

🔴نتایج دومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر - زنجان
 بخش پسران
ماده بولدرینگ: 
گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇امین سعادتمند از خراسان رضوی
🥈ماهان عطایی از فارس 
🥉رضا قبیشاوی از خوزستان

 گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
 🥇محمد یوسفی از خراسان‌رضوی 
🥈رادین فروغیان از تهران
 🥉سید رضا تقی پور از خراسان‌رضوی

 ***********

آغاز مسابقات در سومين روز المپياد سنگ‌نوردي؛ دختران - کرمان
امروز هفتاد و سه ورزشكار در ماده ليد رقابت مي ‌کنند. 
گفتنی‌ست؛ تا امروز در مجموع ١٩٣ ورزشكار از بيست و سه استان در ماده هاي سرعت بلدرينگ و ليد .شركت نموده اند. 
فردا اين مسابقات در ماده كمباين ادامه خواهد داشت.
🔴نتایج سومین روز مسابقات: سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر - کرمان/ بخش دختران: 
ماده لید: 
*گروه اول ١٢ و ١٣ سال: 
🥇سارا زراعت زاده از كرمان 
🥈ریحانه موسوی از تهران
 🥉هلیا حسینی از كرمان

 *گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
 🥇پریسا مددی از البرز 
🥈فاطمه پوربحری از تهران 
🥉شيما رستگار از زنجان

🔴نتایج سومین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر-زنجان / بخش پسران/ ماده لید:

*گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇امین توکلی‌نسب از خراسان شمالی
🥈امیرحسین ایرانشاهی از تهران
🥉علی‌اصغر عمارلو از خراسان رضوی

*گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇سبدرضا تقی‌پور از خراسان‌رضوی
🥈محمدرضا نوری از زنجان 
🥈محمدیوسفی از خراسان‌رضوی

🔴نتایج چهارمین روز مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر -کرمان/بخش دختران:

*ماده کمباین:

-گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇سارا زراعت زاده از كرمان
🥈آیناز محمدی از کرمان
🥉ریحانه سادات موسوی از تهران 

گروه دوم ١۴ و ١۵ سال
🥇فاطمه پوربحری  از تهران
🥈شيما رستگار از زنجان
🥉آناهیتا آریانفر از کرمان

🔴نتایج چهارمین روز مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر زنجان-بخش پسران:
*ماده کمباین:

-گروه اول ١٢ و ١٣ سال:
🥇امین سعادتمند از خراسان رضوی
🥈امیرحسین ایرانشاهی از تهران
🥉امین توکلی نسب از خراسان شمالی

-گروه دوم ١۴ و ١۵ سال:
🥇محمدیوسفی از خراسان‌رضوی
🥈سیدرضا تقی پور  از خراسان رضوی
🥉محمدرضا نوری از زنجان


عکس ها در ادامه:...


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/07/27 -- قابل توجه شرکت کنندگان در هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور/ گراف‌های مسیر
1400/07/27 -- قابل توجه ورزشکاران شرکت‌کننده در هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور
1400/07/27 -- قابل توجه «هیات‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی» و «باشگاه‌ها»: برگزاری همایش در روز «کوهنوردی»
1400/07/26 -- بازانتشار / هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) غیر متمرکز
1400/07/26 -- کوهپیمایی همگانی به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش
1400/07/24 -- بخشنامه تکمیلی / قابل توجه ورزشکاران و عوامل اجرایی مسابقات سنگنوردی معلولین، درای تولینگ و دوی کوهستان (اسکای رانینگ) مهر و آبان1400
1400/07/24 -- اطلاعیه مهم و فوری کمیته مسابقات و لیگ فدراسیون / قابل توجه شرکت‌کنندگان در هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور / اعلام جدول زمانبندی
1400/07/20 -- بازانتشار /هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور / گرامیداشت شهدای خدمت و مدافعان سلامت مجتمع کوهستانی پلور ــ مهر و آبان 1400 ــ مردان و زنان
1400/07/20 -- شیوه نامه اصول و مبانی بولتینگ (رولکوبی) و ری بولت / ویرایش دوم / مهر 1400
1400/07/19 -- اطلاعیه / تمدید زمان ارسال مدرک دوره ۲۲ ساعته کمک های اولیه هلال احمر برای کلیه متقاضیان شرکت در دوره‌های آزمون ورودی، مربیگری و بازآموزی تمام رشته های فدراسیون
1400/07/18 -- دوره‌ مدرسی و بازآموزی هواشناسی / آقایان
1400/07/17 -- اطلاعیه (محل برگزاری آزمون مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما)
1400/07/17 -- اطلاعیه (محل برگزاری آزمون مدرسی GPS )
1400/07/17 -- اعلام اسامی پذیرفته شدگان آزمون مدرسی هواشناسی/ (مهر ماه ۱۴۰۰)
1400/07/17 -- انتخاب «محمدامین حواله‌دار» به عنوان رئیس کمیته «بازاریابی و تلویزیون» IFSC
1400/07/14 -- آیین‌نامه (دستورالعمل) شرایط اختصاصی متقاضیان تأسیس باشگاه‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی
1400/07/13 -- اطلاعیه / ثبت مدارک مربیگری مربیان کوهنوردی با اسکی
1400/07/12 -- بازانتشار / هفتمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور معلولين، جانبازان، نابینایان و کم‌بینایان گرامیداشت هفته پارالمپیک...
1400/07/10 -- اطلاعیه / برگزاری دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان کوهنوردی با اسکی ـ زمستان 1400
1400/07/10 -- اطلاعیه آزمون ورودی دوره مربیگری دره‌نوری درجه ۲ و۳ (آقایان و خانم‌ها)


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها