نخستین اردوی سنگ‌نوردان منتخب کشور دی ماه 1397

1397/10/09 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند؛ کمیته استعدادیابی و استعدادپروری فدراسيون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در جهت دستیابی به رشد و توسعه پایدار رشته سنگ‌نوردی، اولین اردوی سنگ‌نوردي منتخبین سنین پایه را در سه رده سنی 7 - 11 سال، 12 - 13 سال و 14 -15 سال (اسامی پیوست) به شرح زير برگزار مي‌نمايد:

زمان پذیرش و برگزاری:

رده سنی

زمان پذیرش

زمان خروج

7 تا 10 سال

ساعت 9 صبح  - جمعه مورخ 21 دی ماه

ظهر  - دوشنبه مورخ 24 دی ماه

12 و 13 سال

ساعت 9 صبح  - دوشنبه مورخ 24 دی ماه

ظهر  - پنجشنبه مورخ  27 دی ماه

14 و 15 سال

ساعت 9 صبح  - دوشنبه مورخ 24 دی ماه

ظهر  - پنجشنبه مورخ 27 دی ماه

محل پذیرش و برگزاری: زاهدان، بلوار دانشجو، دهکده بزرگ ورزشی زاهدان، هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی سیستان و بلوچستان.

مدارک مورد نیاز در هنگام پذیرش:

1ـ بیمه ورزشی معتبر 2ـ  گواهی صحت و سلامت از پزشک  3ـ رضایت‌نامه والدین که به تایید هیات استان رسیده باشد.

هزینه ورودیه: رایگان

پذیرایی و استقرار: تغذیه و اسکان بر عهده میزبان می‌باشد.

اعزام یک نفر مربی از استان به ویژه در رده سنی 7-11 و 12-13 الزامی می‌باشد.

آخرین مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 16:00 روز شنبه 15 دی ماه 1397

پسران

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/789

دختران

http://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/790

 

                   لطفاً جهت جلوگيري از بروز هرگونه مشکل، از ثبت نام در روزهاي پاياني خودداري نماييد.

                   لوازم فني مورد استفاده شرکت‌کنندگان مي‌بايست سالم و داراي استاندارد مربوطه باشد.

                   تمامي ورزشکاران مي‌بايست با پوشش مناسب فصل و مورد تأييد وزارت ورزش و جوانان در اين اردو شرکت نمايند.

                   در صورت وجود هرگونه ابهام و سؤالات احتمالی روزهای زوج از ساعت 10 تا 11و 18 تا 19 با شماره 09333755415  تماس حاصل نمایید.

در صورت تمایل به همراهی والدین، ضمن اینکه هزینه بر عهده خود ایشان می‌باشد، می‌توانند با مسئول هیات استان سیستان و بلوچستان به شماره 09010468282تماس حاصل نمایند.

مقتضی است تمامی هیأت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان‌ها نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب فوق در اسرع وقت اقدام و مقدمات لازم را جهت اعزام ورزشکاران به عمل آورند.

 


 

رده سنی 7 - 11 سال

پسران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

آرتین فرزانه نادر

آ. غربی

9

طه رحیمی

آ.شرقی

2

امیر  احمدی

زنجان

10

داتیس کفشچی

زنجان

3

امیر علی صفایی بهزاد

همدان

11

کیان عزیزی مقدم

آ.غربی

4

سانیار نوری

کردستان

12

کیاوش صارم صفاری

خ . رضوی

5

هیراد رشیدی کاونرودی

هرمزگان

13

واهه خداوردیان

تهران

6

امیرحسین جعفری

یزد

14

هیراد  گلکار

تهران

7

آرمین آریانفر

کرمان

15

مانی عبادی

زنجان

8

سید علی یعقوبی آل

خ. رضوی

16

مقبل پهنایی

آ.غربی

دختران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

ارنیکا احتشامی کلاشمی

قزوین

8

مهتاب ضیایی

خ. رضوی

2

آنیتا ادیب فر

خ. شمالی

9

هستی‌سادات سید موسوی

خ. رضوی

3

محیا احمدبیگلو

قزوین

10

نرگس سالاری برکوئی

یزد

4

تکتم افتخار

البرز

11

نگین نیستانی

خ. شمالی

5

رها رضوانی شبستری

تهران

12

هلیا پیرزاد

کردستان

6

زهرا محمدپور

خ. رضوی

13

یاسمین سلیمانی

کرمان

7

لعیا عابدی

خ. رضوی

ــ

ــ

ــ

رده سنی 12 و 13 سال

پسران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

امین سعادتمند

خ.رضوی

7

علی‎اصغر عمارلو

خ.رضوی

2

امیرحسین ایرانشاهی

تهران

8

گئورگ بوداغیان

تهران

3

امین توکلی‎نسب

خ.شمالی

9

محمد حسین یوسفی

زنجان

4

کیارش کرخی

خ.رضوی

10

حمیدرضا اکبری

کردستان

5

ماهان عطایی

فارس

11

شایان عطار

هرمزگان

6

رضا غبیشاوی

خوزستان

ــ

ــ

ــ

دختران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

سارا زراعت‎زاده

کرمان

7

صبا شمخانی

همدان

2

آیناز محمدی‎ساردو

کرمان

8

فاطمه رحمانی

قزوین

3

سوگند طهمورثی‎یگانه

تهران

9

کیانا رشیدی

کرمان

4

یاسمین رضاپور

خ.شمالی

10

مهشید ذاکری

خ. رضوی

5

ریحانه سادات‎موسوی

تهران

11

کیانا صارم صفاری

خ. رضوی

6

هلیا سادات‎حسینی

کرمان

ــ

ــ

ــ

 

رده سنی 14 و 15

پسران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

محمد یوسفی

خ رضوی

6

یوسف خورشیدهمدانی

خ رضوی

2

سیدرضا تقی‎پور

خ رضوی

7

بنیامین زنگی‎آبادی

سیستان

3

محمدرضا نوری

زنجان

8

سامان حمیدزاده

تهران

4

رادین فروغیان

تهران

9

رهاد سخنگو

تهران

5

کورش صادقی‎جهرمی

فارس

10

رضا فراهانی

مرکزی

دختران:

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

1

پریسا مددی

البرز

6

زهرا کهنوجی

کرمان

2

فاطمه پوربحری‌راه‌پیما

تهران

7

فاطمه کابلی

خ. رضوی

3

شیما رستگار

زنجان

8

مهسا عزیزی

اصفهان

4

آناهیتا آریانفر

کرمان

9

بهار طاهرخانی

قزوین

5

سیده نازنین‎زهرا مظفری

تهران

10

فاطمه قهرمان پور

بوشهر

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/04/26 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون‌ ورودی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما و برگزاری دوره‌ مدرسی و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1398/04/26 -- بازانتشار / برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی / به میزبانی استان‌های کرمانشاه، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی / ویژه آقایان و بانوان
1398/04/26 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی
1398/04/24 -- بازانتشار / دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه 1، 2 و 3 مردان و زنان / باشگاه سیپان/ مرداد 1398
1398/04/24 -- بازانتشار / آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای تولینگ مردان و زنان - تیر ۱۳۹۸
1398/04/23 -- اصلاحیه زمان و مکان ششمین دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه 1، 2 و 3 صعودهای ورزشی / مردان و زنان
1398/04/22 -- قدردانی از حضور فعال و زحمات در برگزاری نوزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان پلور ـ تیر 1398
1398/04/22 -- بازانتشار / پنجمین دوره هماهنگی و بازآموزی طراحان درجه 1، 2 و 3 صعودهای ورزشی مردان و زنان / پلور ـ مرداد
1398/04/19 -- اطلاعیه/ اتمام تاریخ برگزاری دوره‌های آموزشی برف
1398/04/19 -- اطلاعیه برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی نونهالان آسیا ۲۰۱۹ پکن
1398/04/19 -- نوزدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور سرعت رده‌های سنی نوجوانان A ـ جوانان و بزرگسالان ـ مردان و زنان/مرداد و شهریور 98 ـ زنجان
1398/04/19 -- دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي تهران ـ مرداد 1398 ـ مردان
1398/04/19 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی داوری درجه سه صعودهای ورزشی تیر ۹۸ ـ اینترنتی
1398/04/17 -- دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر مقارن با عید سعید غدیر خم پسران و دختران/ زنجان/ مرداد و شهریور 1398
1398/04/17 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - تیر 98
1398/04/17 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی مربیگری درجه 3 غارنوردی و برگزاری دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی/ بانوان و آقایان
1398/04/16 -- دوره مربيگري درجه 3 صعودهاي ورزشي یاسوج ـ تیر 1398 ـ مردان
1398/04/15 -- تمدید مهلت ثبت‌نام ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور، رده‌هاي سني نونهالان و نوجوانان پسران ـ دختران/ تبریز ـ تیر 1398
1398/04/15 -- اطلاعیه مهم / تغییر تاریخ برگزاری دومین اردوی استعدادپروری
1398/04/12 -- برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی / به میزبانی استان‌های کرمانشاه، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی / ویژه آقایان و بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

نتایج تیم ملی سنگ‌نوردی معلولین در مسابقات قهرمانی جهان بریانسن فرانسه / به روز می‌شود ...

بخشی از تاریخچه سنگ‌نوردی در ایران و جهان

اعلام اسامی قبول‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی

تسلیت فقدان مربی پیش‌کسوت کوه‌نوردی مرحوم «اکبر آقاخانی»

بازانتشار / برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 کوه‌پیمایی / به میزبانی استان‌های کرمانشاه، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی / ویژه آقایان و بانوان

اسامی قبول‌شدگان آزمون‌ ورودی مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما و برگزاری دوره‌ مدرسی و نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما

تبریز در آستانه برگزاری بزرگ‌ترین رویداد سنگ‌نوردی قهرمانی کشور/ نونهالان ونوجوانان+ عکس

ارتفاعات دماوند / جمع آوری پسماند و تحویل کیسه های توری مناسب

بازانتشار / آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای تولینگ مردان و زنان - تیر ۱۳۹۸

بازانتشار / دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه 1، 2 و 3 مردان و زنان / باشگاه سیپان/ مرداد 1398