برگزاری ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی معلولین قهرمانی کشور+ عکس و نتایج

1398/02/01 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی معلولین قهرمانی کشور، یکشنبه اول اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در سالن سنگ‌نوردی زنده یاد داوودی (ورزشگاه شهید شیرودی) در دوبخش بانوان و آقایان برگزار شد.


 در این رقابت‌ها و در بخش بانوان ۸ شرکت‌کننده از ۶ استان و در ۴ کلاس‌بندی معلولین حضور داشتند و در بخش آقایان نیز ۱۸ شرکت کننده از ۱۱ استان و در ۳ کلاس‌بندی معلولین شرکت کردند.  

نتایج این دوره از مسابقات: 

بخش بانوان: 

دسته RP2  و RP3

مقام اول: معصومه السادات بابایی از استان قزوین

مقام دوم: زهرا کرم نژاد از استان مازندران

دسته AU2:

مقام اول: آرزو احمدزاده از استان البرز

دسته AL2 :

مقام اول: الهام پدید از استان خراسان جنوبی

مقام دوم: لیلا صادقی از استان تهران

دسته B1  و B3:

مقام اول: مبینا فاطمی از استان خراسان رضوی

مقام دوم: فاطمه رادمنتش از استان خراسان رضوی

مقام سوم: سارا عرب زاده از استان خراسان رضوی


بخش آقایان:

دسته AL2:

مقام اول: حسن میرزا حسینی  از استان البرز

مقام دوم: سید محمد محی الدینی از استان تهران

مقام سوم: محمد اکبری از استان تهران

دسته PR3:

مقام اول: امیر سبزی از استان مرکزی

مقام دوم: مهدی هواسی زاده از استان ایلام

مقام سوم: داوود معماریان از استان خراسان شمالی

مقام سوم: میلاد چولی از استان تهران

دسته  PR2:

مقام اول: بهنام خلجی از استان تهران

مقام دوم: ایمان ادریسی از استان فارس

مقام سوم: دانیال امیری از استان کرمانشاه

مقام چهارم: سعید رضایی از استان فارس

مقام پنجم: محمد برومند از استان خراسان رضوی


نتایج در جداول (فایل های ضمیمه) و عکس‌ها را در ادامه ملاحظه نمائید:


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/06/27 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - شهریور 98 / بخش سوم
1398/06/27 -- دوره داوری درجه ۳ صعودهای ورزشی استان بوشهر، شهرستان برازجان / آبان 98/ مردان و زنان
1398/06/23 -- دوره جریان‌های آبی دره‌نوردی قزوین ـ شهریور 98 ـ آقایان و بانوان
1398/06/17 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 3 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/13 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - شهریور 98 / بخش دوم
1398/06/13 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1398/06/13 -- فراخوان پنجمین دوره اردوهای هیمالیانوردی (انتخابی تیم ملی امید) ١٣٩٨ / مردان و زنان
1398/06/12 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران مرداد 1398
1398/06/12 -- اسامی قبول شدگان دوره های مربیگری درجه 3 کوهپیمایی/ آقایان و بانوان استان‌های آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، کرمانشاه/مرداد و شهریور 98
1398/06/10 -- آزمون ورودی مدرسی دیواره‌نوردی آقایان و بانوان/ پل خواب ـ مهر 98
1398/06/10 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/10 -- دوره بازآموزی مدرسان دیواره نوردی ویژه آقایان و بانوان/ پل خواب
1398/06/06 -- عناوین و سرفصل‌های تهیه و تدوین پایان‌نامه‌های کارآموزان دوره مربیگری درجه 3 یخ‌نوردی و درای‌تولینگ
1398/06/06 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور و فعال و برگزاری دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر
1398/06/04 -- لبیک یا حسین (ع) ؛ طرح اهتزاز بیرق های عشق و ایثار
1398/06/04 -- برگزاری و اعلام میزبانی هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر انتخابی کاپ آسیا ـ آبان 98
1398/06/04 -- اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان پلور ـ شهریور 98
1398/06/04 -- قدردانی کمیته صعودهای ورزشی از حضور فعال داوران، طراحان و مربیان در دوره‌های هماهنگی و بازآموزی صعودهای ورزشی
1398/06/04 -- سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ تهران ـ مهر 98
1398/06/02 -- اسامی قبول شدگان آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه 3 یخ‌نوردی و درای تولینگ شهریور ماه 98


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها