اعلام اسامی قبول‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی و برگزاری مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی

1398/04/26 | بخشنامه ها



متن خبر :

به آگاهی می‌رساند کمیته آموزش فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در راستای اجرای برنامه عملیاتی سال 1398 و به‌منظور توسعه کمی و کیفی و ارتقای سطح آموزش در نظر دارد مرحله دوم آزمون ورودی مربیگری درجه 3 دره‌نوردی را برای قبول‌شدگان مرحله‌ی اول، به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان قزوین به شرح زیر برگزار نماید:

زمان برگزاری آزمون اول آقایان: پنجشنبه سوم مرداد 1398

زمان برگزاری آزمون دوم آقایان: جمعه چهارم مرداد 1398

زمان برگزاری آزمون بانوان: جمعه چهارم مرداد 1398

مکان برگزاری آزمون‌ها: استان قزوین (ساعت و محل برگزاری آزمون متعاقبا اعلام خواهد شد)

آخرین مهلت ثبت‌نام در پرتال فدراسیون تا ساعت 24 روز شنبه 29 تیر 1398

آزمون اول آقایان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/980

آزمون دوم آقایان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/981

بانوان

https://portal.msfi.ir/Educations/ClassView/982

هزینه دوره: مبلغ 1000000 ریال (یک میلیون ریال)

مدارک و شرایط موردنیاز در هنگام پذیرش:

1ـ ارائه اصل کارت ملی

2ـ ارائه کارت بیمه ورزشی با تاریخ اعتبار

3ـ ارائه گواهی صحت و سلامت (مربوط به حداکثر یک هفته قبل از تاریخ آزمون)

4ـ مشخص بودن وضعیت نظام‌وظیفه آقایان.

5ـ مدرک تحصیلی حداقل دیپلم

6ـ حداقل سن 22 سال تمام.    

لوازم و تجهیزات موردنیاز:

ست کامل دره‌نوردی، لوازم فنی موردنیاز، کارابین پیچ 10 عدد، هر نفر یک حلقه طناب استاتیک 50 متری به همراه کیسه‌طناب دوسر، کمک‌های اولیه، تغذیه برای یک روز، نوشت‌افزار.

توجه:

ـ کلیه لوازم فنی باید دارای استاندارد UIAA باشند و شرکت‌کنندگان مجاز به استفاده از لوازم فنی تقلبی و خودحمایت‌های قابل رگلاژ نیستند.

ـ تغذیه و رفت‌وآمد به عهده شرکت‌کنندگان است.

ـ آزمون کتبی از موارد دره‌پیمایی، کارآموزی و پیشرفته دره‌نوردی در دوره اخذ خواهد شد.

اسامی پذیرفته‌شدگان مرحله اول آزمون ورودی مربیگری درجه3 دره‌نوردی

آقایان:

ردیف

اسامی نفرات

ردیف

اسامی نفرات

1

حامد حکیم جوادی

15

پژمان خلیلی مبارکه

2

محمد اسماعیل حسن زاده قزوینی

16

احسان سلیمیان ریزی

3

سید میلاد موسوی اشکوری

17

بهنام رضایی

4

محسن دوستی زاده

18

حسین طاهری

5

سیاوش افشار

19

سید یونس شریعتمداری

6

مرتضی صالحی فرد

20

نیما اسکندری

7

سعید افشار

21

افشین نیکبخت

8

امیر باغبانی

22

جعفر گودرزی اصل

9

محمد حسینی

23

سید محمد حسن حسینی رضایی

10

پژمان پورشیرزادی

24

محمد محمدی پناه

11

مهدی ربیعی

25

حسین معرف جهرمی

12

سعید سلیمانی نیا

26

محمد مهری

13

هادی احمدی نژاد

27

پیمان سلیمی

14

حسام اشراقی ورنامخواستی

ـ

ـ


بانوان:

ردیف

اسامی نفرات

ردیف

اسامی نفرات

1

نرجس متقی

3

مهتاب السادات مقدم میری

2

آرتا دخت مصفا جهرمی

4

معصومه طهماسبی

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/06/23 -- دوره جریان‌های آبی دره‌نوردی قزوین ـ شهریور 98 ـ آقایان و بانوان
1398/06/17 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 3 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/13 -- احكام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل - شهریور 98 / بخش دوم
1398/06/13 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 غارنوردی
1398/06/13 -- فراخوان پنجمین دوره اردوهای هیمالیانوردی (انتخابی تیم ملی امید) ١٣٩٨ / مردان و زنان
1398/06/12 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی تهران مرداد 1398
1398/06/12 -- اسامی قبول شدگان دوره های مربیگری درجه 3 کوهپیمایی/ آقایان و بانوان استان‌های آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، کرمانشاه/مرداد و شهریور 98
1398/06/10 -- آزمون ورودی مدرسی دیواره‌نوردی آقایان و بانوان/ پل خواب ـ مهر 98
1398/06/10 -- اعلام نتیجه بازآموزی مربیان درجه 1 و 2 صعودهای ورزشی در حوزه آموزش و فعالیت در سالن‌های سنگ‌نوردی ـ مردان و زنان تهران ـ مرداد 98
1398/06/10 -- دوره بازآموزی مدرسان دیواره نوردی ویژه آقایان و بانوان/ پل خواب
1398/06/06 -- عناوین و سرفصل‌های تهیه و تدوین پایان‌نامه‌های کارآموزان دوره مربیگری درجه 3 یخ‌نوردی و درای‌تولینگ
1398/06/06 -- قدردانی کمیته مسابقات و لیگ از حضور و فعال و برگزاری دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی المپیاد استعدادهای برتر
1398/06/04 -- لبیک یا حسین (ع) ؛ طرح اهتزاز بیرق های عشق و ایثار
1398/06/04 -- برگزاری و اعلام میزبانی هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ جام فجر انتخابی کاپ آسیا ـ آبان 98
1398/06/04 -- اردوی انتخابی تیم ملی سنگ‌نوردی نوجوانان و جوانان پلور ـ شهریور 98
1398/06/04 -- قدردانی کمیته صعودهای ورزشی از حضور فعال داوران، طراحان و مربیان در دوره‌های هماهنگی و بازآموزی صعودهای ورزشی
1398/06/04 -- سومین دوره داوری درجه ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ تهران ـ مهر 98
1398/06/02 -- اسامی قبول شدگان آزمون ورودی سومین دوره داوری درجه 3 یخ‌نوردی و درای تولینگ شهریور ماه 98
1398/06/02 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 دره‌نوردی مرداد 1398
1398/06/02 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها