اسامی قبول شدگان دوره های مربیگری درجه 3 کوهپیمایی/ آقایان و بانوان استان‌های آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، کرمانشاه/مرداد و شهریور 98

1398/06/12 | بخشنامه ها



متن خبر :

 

پیرو برگزاری دوره های مربیگری درجه ۳ کوه‌پیمایی آقایان و بانوان، در مرداد و شهریور سال جاری در استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و کرمانشاه، بدین‌وسیله اسامی پذیرفته‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد:

  

آقایان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

غلامرضا شمسائی زفرقندی

22

آذربایجان شرقی

اکبر احمدپور

1

تهران

امیررضا عبادی

23

آذربایجان شرقی

رضا اسلامی

2

تهران

محمد جلال الدین رهبری

24

آذربایجان شرقی

رضا طالبیان

3

چهارمحال و بختیاری

ایمان محمدی ده چشمه

25

آذربایجان شرقی

سلمان محمدی موسی کندی

4

خراسان رضوی

مسلم قربانی دولت شانلو

26

آذربایجان شرقی

سلیمان فیضی

5

خراسان رضوی

محمود فرنوش فر

27

آذربایجان شرقی

سید رضا علوی نامور

6

خراسان رضوی

کریم برومند

28

آذربایجان شرقی

غلامحسن هداوند

7

سیستان وبلوچستان

محمدامین راشکی قلعه نو

29

اردبیل

محمد  سمیعی خیاوی

8

فارس

علی چراغی

30

اصفهان

عباس عزیزی

9

فارس

کاظم کشاورز

31

اصفهان

ناصر کاشفی زاده

10

قم

محمد ريحاني

32

اصفهان

محمد صباغی

11

قم

محسن اصلانی

33

اصفهان

صفرعلی عقیلی دهنوی

12

قم

حسین اخوان ارمکی

34

اصفهان

نوید مسلم زاده

13

کرمانشاه

سجاد جلوند

35

البرز

علی ستاری پیرسلطان

14

کرمانشاه

سعید بیژنی

36

البرز

افشین مایلی

15

کرمانشاه

ایرج محمدی

37

تهران

یوسف تقی زاده قلعه جوق

16

کرمانشاه

سیامک رئیسی

38

تهران

عباس صادقی حسن آبادی

17

کرمانشاه

فرشید مهدی آبادی

39

تهران

آرمان صفری تختگاهی

18

کرمانشاه

محمد علي ثمری

40

تهران

مهرداد مؤیدی

19

کرمانشاه

مجتبی فیاض بخش

41

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

20

همدان

محمدرضا یزدی

42

تهران

محمد صادق شرح قاموس

21

 

بانوان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

خراسان شمالی

سمیرا حسین پور مقدم

10

آذربایجان شرقی

مهری شهبازی

1

خوزستان

سیده مینا رضوی

11

اصفهان

ملیحه سلیمیان

2

خوزستان

فرزانه ملحانی

12

البرز

سیده فاطمه جزایری

3

خوزستان

مهری صمدیان مفرد

13

البرز

زهرا شیری

4

سیستان وبلوچستان

شیرین کهنسال

14

تهران

ثمین جنگی

5

قزوین

رعنا محمد علی پور

15

تهران

زهرا تقی پور

6

کرمانشاه

فرزانه امیری

16

خراسان رضوی

الهه سلمان

7

کرمانشاه

روشنک آریان پور

17

خراسان رضوی

سارا جعفری

8

------

---------------

--

خراسان رضوی

مژده هاشمی

9

 

 توجه:

_احکام اسامی مذکور پس از تکمیل مدارک طبق لیست زیر، ارائه‌ی پایان‌نامه‌ها و ارائه‌ی گواهی قبولی تئوری درجه 3 تربیت‌بدنی صادر خواهد شد.

_ آخرین مهلت جهت ارسال مدارک تا پایان 10 اسفند 1398 می‌باشد.

_ رونوشت آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) در دفتر اسناد رسمی برابر اصل شود.

_ رونوشت وضعیت نظام وظیفه (آقایان) در دفتر اسناد رسمی برابر اصل شود.

_ یک قطعه عکس 4×3 جهت الصاق بر روی حکم مربیگری

_ رونوشت مدرک یا ریزنمرات تئوری سازمان که به تایید اداره کل ورزش و جوانان یا هیات کوه‌نوردی استان رسیده باشد.

_ شرکت کنندگان می بایست فایل پایان نامه، به همراه رونوشت های ذکر شده در متن بالا و یک قطعه عکس را یکجا به آدرس فدراسیون کوهنوردی ارسال نمایند و از ارسال جداگانه خودداری نمایید.

_ مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

_ بدیهی است، به مدارکی که پس از تاریخ‌های ذکر شده ارسال شود، ترتیب اثر داده نمی‌شود و نام ایشان از دوره حذف خواهد شد.

- مقتضی است هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند. 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1399/12/11 -- اطلاعیه محل برگزاری آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 2 دره‌نوردی 15 اسفند 99 (مردان – زنان)
1399/12/05 -- گزارش تصویری / دوره "بازآموزی مدرسی آبشار یخی"+ اسامی قبول شدگان
1399/12/03 -- بازانتشار / اطلاعات بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر (غیرمتمرکز)
1399/11/28 -- اطلاعات بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی جام فجر (غیرمتمرکز)
1399/11/27 -- قدردانی از حضور فعال و زحمات مجموعه عوامل اجرایی، دست اندرکاران، میزبان و مسئولین در برگزاری بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر (غیرمتمرکز)
1399/11/27 -- آمار برگزاری رقابت‌های سنگنوردی استانهای کشور یادواره چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
1399/11/27 -- اطلاعیه / لغو مسابقه سنگنوری جام فجر سرعت در بخش خانم‌ها
1399/11/24 -- اطلاعیه فوری / تعویق دوره‌های بازآموزی کوهپیمایی
1399/11/18 -- احکام مربیگری، داوری، طراحی و مربی راهنمای کوهستان سطح باشگاه آماده تحویل / بهمن ماه 1399
1399/11/16 -- شیوه نامه های کمیته صعودهای ورزشی / ویرایش دوازدهم / بهمن 1399
1399/11/15 -- بازانتشار / بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر (غیرمتمرکز) یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت، گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی / سرعت / بهمن و اسفند ـ مردان و زنان
1399/11/15 -- بازانتشار / بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر (غیرمتمرکز) یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت، گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی / سرطناب و بلدرینگ/ بهمن و اسفند ـ 1399 ـ مردان و زنان
1399/11/15 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 3 کوهپیمایی / در 3 دوره به میزبانی استان‌های تهران، کرمانشاه، آذربایجان شرقی
1399/11/14 -- مرحله مقدماتی و انتخابی هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
1399/11/14 -- اسامی و شرایط بهره‌مندی از داوران درجه 1، 2 و 3 صعودهای ورزشی تا شهریور 1401 (مردان – زنان)
1399/11/13 -- بازانتشار / شیوه نامه برگزاری مسابقات صعودهای ورزشی/ویرایش هفتم/اردیبهشت99
1399/11/12 -- آزمون ورودی و مدرسی آبشار یخی / بانوان و آقایان
1399/11/12 -- کارآموزی آبشار یخی ویژه بانوان آبشار یخی هملون
1399/11/08 -- دوره بازآموزی مربیان درجه 3 کوهپیمایی خراسان رضوی
1399/11/08 -- آزمون ورودی مربیگری درجه 2 دره‌نوردی آقایان و بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها