اسامی قبول شدگان دوره های مربیگری درجه 3 کوهپیمایی/ آقایان و بانوان استان‌های آذربایجان شرقی،خراسان رضوی، کرمانشاه/مرداد و شهریور 98

1398/06/12 | بخشنامه ها



متن خبر :

 

پیرو برگزاری دوره های مربیگری درجه ۳ کوه‌پیمایی آقایان و بانوان، در مرداد و شهریور سال جاری در استان‌های آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و کرمانشاه، بدین‌وسیله اسامی پذیرفته‌شدگان به شرح زیر اعلام می‌گردد:

  

آقایان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

تهران

غلامرضا شمسائی زفرقندی

22

آذربایجان شرقی

اکبر احمدپور

1

تهران

امیررضا عبادی

23

آذربایجان شرقی

رضا اسلامی

2

تهران

محمد جلال الدین رهبری

24

آذربایجان شرقی

رضا طالبیان

3

چهارمحال و بختیاری

ایمان محمدی ده چشمه

25

آذربایجان شرقی

سلمان محمدی موسی کندی

4

خراسان رضوی

مسلم قربانی دولت شانلو

26

آذربایجان شرقی

سلیمان فیضی

5

خراسان رضوی

محمود فرنوش فر

27

آذربایجان شرقی

سید رضا علوی نامور

6

خراسان رضوی

کریم برومند

28

آذربایجان شرقی

غلامحسن هداوند

7

سیستان وبلوچستان

محمدامین راشکی قلعه نو

29

اردبیل

محمد  سمیعی خیاوی

8

فارس

علی چراغی

30

اصفهان

عباس عزیزی

9

فارس

کاظم کشاورز

31

اصفهان

ناصر کاشفی زاده

10

قم

محمد ريحاني

32

اصفهان

محمد صباغی

11

قم

محسن اصلانی

33

اصفهان

صفرعلی عقیلی دهنوی

12

قم

حسین اخوان ارمکی

34

اصفهان

نوید مسلم زاده

13

کرمانشاه

سجاد جلوند

35

البرز

علی ستاری پیرسلطان

14

کرمانشاه

سعید بیژنی

36

البرز

افشین مایلی

15

کرمانشاه

ایرج محمدی

37

تهران

یوسف تقی زاده قلعه جوق

16

کرمانشاه

سیامک رئیسی

38

تهران

عباس صادقی حسن آبادی

17

کرمانشاه

فرشید مهدی آبادی

39

تهران

آرمان صفری تختگاهی

18

کرمانشاه

محمد علي ثمری

40

تهران

مهرداد مؤیدی

19

کرمانشاه

مجتبی فیاض بخش

41

تهران

محمدرضا سیاره مقدم

20

همدان

محمدرضا یزدی

42

تهران

محمد صادق شرح قاموس

21

 

بانوان

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

استان

نام و نام خانوادگی

ردیف

خراسان شمالی

سمیرا حسین پور مقدم

10

آذربایجان شرقی

مهری شهبازی

1

خوزستان

سیده مینا رضوی

11

اصفهان

ملیحه سلیمیان

2

خوزستان

فرزانه ملحانی

12

البرز

سیده فاطمه جزایری

3

خوزستان

مهری صمدیان مفرد

13

البرز

زهرا شیری

4

سیستان وبلوچستان

شیرین کهنسال

14

تهران

ثمین جنگی

5

قزوین

رعنا محمد علی پور

15

تهران

زهرا تقی پور

6

کرمانشاه

فرزانه امیری

16

خراسان رضوی

الهه سلمان

7

کرمانشاه

روشنک آریان پور

17

خراسان رضوی

سارا جعفری

8

------

---------------

--

خراسان رضوی

مژده هاشمی

9

 

 توجه:

_احکام اسامی مذکور پس از تکمیل مدارک طبق لیست زیر، ارائه‌ی پایان‌نامه‌ها و ارائه‌ی گواهی قبولی تئوری درجه 3 تربیت‌بدنی صادر خواهد شد.

_ آخرین مهلت جهت ارسال مدارک تا پایان 10 اسفند 1398 می‌باشد.

_ رونوشت آخرین مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم) در دفتر اسناد رسمی برابر اصل شود.

_ رونوشت وضعیت نظام وظیفه (آقایان) در دفتر اسناد رسمی برابر اصل شود.

_ یک قطعه عکس 4×3 جهت الصاق بر روی حکم مربیگری

_ رونوشت مدرک یا ریزنمرات تئوری سازمان که به تایید اداره کل ورزش و جوانان یا هیات کوه‌نوردی استان رسیده باشد.

_ شرکت کنندگان می بایست فایل پایان نامه، به همراه رونوشت های ذکر شده در متن بالا و یک قطعه عکس را یکجا به آدرس فدراسیون کوهنوردی ارسال نمایند و از ارسال جداگانه خودداری نمایید.

_ مهلت تعیین شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

_ بدیهی است، به مدارکی که پس از تاریخ‌های ذکر شده ارسال شود، ترتیب اثر داده نمی‌شود و نام ایشان از دوره حذف خواهد شد.

- مقتضی است هیئت‌های کوهنوردی و صعودهای ورزشی نسبت به اطلاع‌رسانی مراتب مذکور در اسرع وقت اقدامات لازم را به عمل آورند. 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/06/31 -- اصلاحیه / هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) غیر متمرکز
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی کار با GPS / پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما / چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما / جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰
1400/06/27 -- هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور / گرامیداشت شهدای خدمت و مدافعان سلامت مجتمع کوهستانی پلور ــ مهر و آبان 1400 ــ مردان و زنان
1400/06/27 -- هفتمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور معلولين، جانبازان، نابینایان و کم‌بینایان گرامیداشت هفته پارالمپیک، یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت سرطناب/سالن سنگ‌نوردي زنده‌ياد داودي
1400/06/21 -- هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور/ یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت / تهران ـ البرز مرکزی ـ توچال ـ 6 آبان 1400
1400/06/21 -- هفتمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی جانبازان، معلولین، نابینایان و کم‌بینایان / گرامیداشت هفته پارالمپیک، یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت مردان و زنان ـ مهر 1400
1400/06/17 -- برگزاری آزمون ورودی مدرسی هواشناسی/ مهر 1400
1400/06/16 -- هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور/ یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت / مهر ـ آبان 1400
1400/06/15 -- هشدار کوه‌نوردی با گروه‌های غیرمجاز!
1400/06/01 -- لیست احکام مربیگری و مربی راهنما آماده تحویل/ شهریور ماه 1400
1400/05/31 -- اطلاعیه کمیته آموزش/ اتمام مهلت ارسال پایان‌نامه‌های مربیگری به کمیته آموزش
1400/05/30 -- اطلاعیه / لغو دوره‌های مربیگری درجه۳ سنگنوردی طبیعت آقایان و بانوان / منطقه پلخواب
1400/05/24 -- 🔴اطلاعیه مهم و فوری: خودداری از صعود به قله دماوند
1400/05/18 -- بیانیه کمیته آموزش فدراسیون در خصوص اقدام غیرقانونی در منطقه علم‌کوه پیرو تخریب مسیرهای صعود به دیواره علم‌کوه و گرده‌ آلمان‌ها
1400/05/12 -- اطلاعیه در خصوص اعزام‌های برون مرزی در فصل پاییز به کشور نپال
1400/05/06 -- لزوم گذراندن دوره ۲۲ ساعته کمک‌های اولیه هلال احمر برای متقاضیان شرکت در آزمون‌های ورودی و دوره‌های مربیگری و بازآموزی تمامی رشته‌ها
1400/05/06 -- لغو آزمون‌های ورودی طراحی درجه ۱، ۲ و ۳ و مربیگری درجه ۲ و ۳ صعودهای ورزشی به دلیل شرایط کرونایی
1400/05/05 -- اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره‌نوردی تیر 1400


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها