اخبار «دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها»+ نتایج و عکس / به روز می‌شود ...

1398/06/23 | مسابقات و لیگ



متن خبر :



بخش مردان

خبر جمعه 22 شهریور 98:
 دومین دوره جام سنگنوردی باشگاه های کشور در بخش مردان با رقابت 128 سنگنورد به میزبانی سالن فرهاد شهر همدان آغاز شد. بخش دختران نیز اواسط هفته جاری با شرکت 75 سنگنورد زن برگزار خواهد شد.
این رقابت ها از امروز شنبه ۲۳ شهریور ماه به مدت 6 روز به میزبانی سالن فرهاد شهر همدان در جریان است.
در بخش مردان یازده تیم حضور دارند که در رشته های سرطناب و بولدرینگ رقابت خود را آغاز کرده اند.
باشگاه سنگنوردی داوودی تهران، دانشگاه تربیت مدرس تهران، هیات استان همدان، هیات استان خوزستان، باشگاه کوهنوردی آذران زنجان، نومرز، باشگاه کوهنوردی آزادی آمل و باشگاه کوهنوردی ساسان کرمان در این پیکارها شرکت دارند ضمن اینکه باشگاه کوهنوردی راسخ اصفهان فقط در بخش بلدرینگ حضور یافته است.
در بخش سرطناب 62 سنگنورد و در بخش بلدرینگ 66 سنگنورد شرکت دارند.

دومین دوره جام سنگنوردی باشگاه های کشور در ۲ بخش مردان و زنان و در رشته های سرطناب و بولدر برگزار می شود.


**************
خبر جمعه 22 شهریور 98:

آمار نهایی شرکت‌کنندگان در «دومین دوره مسابقات سنگ نوردی جام باشگاه‌ها»
در فایل پیوست دریافت و ملاحظه کنید: ... 

**************
لیست شروع مرحله مقدماتی ماده «سرطناب» دومین دوره «جام باشگاه‌ها»
بخش مردان. در فایل های ضمیمه دریافت و ملاحظه کنید. 

**************
دومین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها همدان - شهریور 98
 آغاز مرحله نهایی سرطناب اقایان


فینالیست‌ها:
-سید رضا تقی پور از تربیت مدرس تهران
-محمد امین محمد لو از آذران زنجان
-ابو الفضل حسن پور از هئیت همدان
علی رضا پیله فروشان از تربیت مدرس تهران
-محمد علی آقا داودی از ساسان کرمان
-سعید صفری از آزادی آمل
-رضا کلاسنگیان از تربیت مدرس تهران


**************
قهرمانان سنگ‌نوردی باشگاه های کشور در ماده «سرطناب مردان» معرفی شدند

قهرمانان ماده «سرطناب» در بخش «مردان» دومین دوره رقابت های سنگ‌نوردی جام باشگاه های کشور در همدان معرفی شدند.

در پایان فینال بخش سرطناب این دوره از رقابت ها که امروز /یکشنبه/ در سالن سنگ‌نوردی فرهاد همدان برگزار شد، «رضا کلاسنگیان» از باشگاه سنگ‌نوردی «دانشگاه تربیت مدرس تهران» عنوان قهرمانی را کسب کرد.

همچنین «محمدامین محمدلو» از باشگاه کوه‌نوردی «آذران زنجان» دوم شد و «محمد سلطانی» از باشگاه کوه‌نوردی «ساسان کرمان» عنوان سوم را کسب کرد.

«سعید صفری» از باشگاه «کوهنوردی آزادی آمل» چهارم شد، «محمدعلی آقاداودی» از باشگاه «کوهنوردی ساسان کرمان» پنجم و «علیرضا پیله فروشان» از باشگاه سنگ‌نوردی «دانشگاه تربیت مدرس تهران» عنوان ششم را کسب کرد.

دومین دوره جام سنگنوردی باشگاههای کشور در بخش مردان از روز گذشته با رقابت ۱۲۸ سنگنورد به میزبانی شهر همدان آغاز شده است.

مسابقات بخش بولدرینگ نیز از عصر امروز در سالن سنگنوردی فرهاد همدان آغاز می شود.

این پیکارها با حضور یازده باشگاه از استان های مختلف کشور به مدت 6 روز در 2 بخش مردان و زنان برگزار می شود.

**************
🔴نتایج آنلاین مسابقات را از این لینک پی‌گیری کنید: 
https://1drv.ms/x/s!AtOXNvhGMx1JjTWgOrRKO0WamsZt

**************
آغاز مسابقه بلدر آقایان
 دومین دوره مسابقات سنگ نوردی جام باشگاه ها با حضور63ورزشکار از هشت باشگاه در سالن سنگ نوردی فرهاد همدان شروع شد 
 نتایج انلاین در لینک زیر قابل مشاهد است: 
https://1drv.ms/x/s!AtOXNvhGMx1JjTWgOrRKO0WamsZt

**************
جام باشگاه‌ها؛ نتایج مرحله مقدماتی ماده بلدرینگ  - آقایان
نفرات اول تا بیستم به مرحله نیمه نهایی که فراد صبح برگزار می‌گردد راه یافتند.
جدول نتایج در فایل های پیوست: 

**************
صبح دوشنبه 25شهریور ۹۸سالن سنگ نوردی فرهاد همدان /  آغاز مرحله نیمه نهایی مسابقه بلدر آقایان / جام باشگاه‌ها/ با حضور بیست سنگ‌نورد از ۷ باشگاه ...
فینال این مسابقات از ساعت ۱۴ شروع می‌شود.

**************
🔴نتایج نهایی و نفرات برتر دومین دوره مسابقات جام باشگاه‌ها - ماده بلدرینگ - بخش مردان - در سالن فرهاد همدان: 

🔸مقام اول: «حامد حیدری دولابی» از باشگاه سنگ‌نوردی داودی تهران
🔸مقام دوم: «حمیدرضا کلاسنگیان» از باشگاه تربیت مدرس تهران 
🔸مقام سوم: «داود رکابی» از باشگاه سنگ‌نوردی ساسان کرمان

رده‌بندی سایر نفرات را در فایل و جداول پیوست ملاحظه کنید.

*****************
بخش بانوان: 

مسابقات جام باشگاه‌ها در بخش بانوان از روز چهارشنبه ۲۷شهریور در ماده «سرطناب» باحضور۳۲ورزشکاراز ۵ باشگاه در سالن فرهاد همدان آغاز شد.
 این مسابقات به صورت دو مرحله ای است که فینال این ماده عصر امروز برگزار و برترین‌ها مشخص می‌شوند.

*******************
پایان مرحله اول مسابقات جام باشگاه‌ها در بخش بانوان - ماده «سرطناب»/راه یافتگان به فینال:
-نگین نجفی باشگاه داودی
-فاطمه پور  بحری باشگاه داودی
-سیده افسانه میر احمدی باشگاه داودی تهران
-محیا دارابیان  باشگاه ساسان کرمان
-ساحل مایلی  هئیت همدان
-راحیل رمضانی  باشگاه ساسان کرمان
-سیما سلطانی باشگاه ساسان  کرمان
-ثنا عزیز زنجانی باشگاه داودی تهران

فینال این ماده ساعت 17 امروز چهارشنبه 27 شهریور ماه در سالن سنگ نوردی فرهاد همدان برگزار می شود.

***************

:large_blue_circle:نفرات اول تا سوم مسابقات جام باشگاه‌ها ماده «سرطناب» بخش بانوان / همدان / شهریور ۹۸

:small_orange_diamond:نفر اول: محیا دارابیان از باشگاه ساسان کرمان
:small_orange_diamond:نفر دوم: راحیل رمضانی از باشگاه ساسان کرمان
:small_orange_diamond:نفر سوم: افسانه میر احمدی از باشگاه داودی تهران

جدول نتایج و عکس های قهرمانان در فایل های پیوست و در ادامه: ...

***************

:large_blue_circle:نفرات برتر مسابقات سنگ‌نوردی جام باشگاه‌ها-ماده «بلدرینگ»-بخش بانوان:


-مقام اول: راحیل رمضانی از باشگاه ساسان کرمان
- مقام دوم: محیا دارابیان از باشگاه ساسان کرمان
- مقام سوم: فاطمه جعفری از باشگاه ساسان کرمان

جدول نتایج و عکس های قهرمانان در فایل های پیوست و در ادامه: ...

***************

عکس ها را در ادامه ملاحظه کنید.
اخبار این صفحه به روز می‌شود ... 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

آمار نهایی شرکت کنندگان.pdf
حجم : 35KB
دانلود
4_6037254808648287627.pdf
حجم : 116KB
دانلود
4_6048719489405552089.pdf
حجم : 180KB
دانلود
4_5764992712881210719.pdf
حجم : 186KB
دانلود
WomenLeadFinalGeneralResult (1).pdf
حجم : 265KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1398/08/20 -- ششمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی رده‌های سنی نوجوانان و نونهالان ـ ماده سرطناب دختران و پسران ـ بهمن 98
1398/08/20 -- اعلام نتایج دوره داوری د رجه 3 صعودهای ورزشی بوشهر ـ آبان 98
1398/08/19 -- اعلام نتایج دوره مربیگری درجه یک کوهپیمایی/ تهران/ مهر 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره‌های بازآموزی مربیان درجه 3 کوه‌پیمایی/ شهریور، مهر و آبان 98
1398/08/14 -- اعلام نتیجه دوره بازآموزی مربیان درجه 3 و درجه 2 سنگ‌نوردی/ مهر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط دوره بازآموزی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98
1398/08/13 -- اعلام محل برگزاری و شرایط آزمون ورودی مدرسی نجات فنی مجتمع کوهستانی پلور/ آذر 98
1398/08/12 -- اطلاعیه فوری / تغییر نحوه ثبت نام نخستین دوره مسابقات دیواره‌نوردی جام فجر البرز/ آبان 98
1398/08/12 -- بازانتشار / نخستین دوره مسابقات دیواره‌نوردی جام فجر گرامیداشت هفته وحدت استان البرز ـ پل خواب ـ آبان 1398 / مردان ـ زنان
1398/08/11 -- جزوه «کارآموزی غارنوردی» / ویرایش دهم پائیز 1398
1398/08/11 -- «شیوه نامه برگزاری مسابقات سنگ‌نوردی در طبیعت» / ویرایش دوم آبان 1398
1398/08/06 -- چگونگی بهره‌مندی از اماکن و سالن‌های سنگ‌نوردی
1398/08/06 -- آزمون ورودی هفتمین دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ) گلستان ـ کردکوی / آذر 1398
1398/08/04 -- فراخوان / معرفی دو طراح (مرد و زن) به فدراسیون جهانی صعودهای ورزشی
1398/08/01 -- برگزاری پنجمین دوره مسابقات دوی کوهستان جام فجر ـ آذر 98
1398/08/01 -- خودداری از برگزاری دوره قبل از تأیید هیأت استان و ارسال اسامی در پرتالبه مدرس و مربی
1398/08/01 -- چاپ گواهینامه‌های آموزشی و صعود قلل از صفحه پرتال شخصی
1398/08/01 -- خودداری از برگزاری دوره‌های آموزشی کوه‌پیمایی، پیشرفته صعودهای ورزشی، دره‌نوردی و سنگ‌نوردی در فصل سرما
1398/07/30 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان و بانوان سبلان ـ مرداد 98
1398/07/29 -- سومین دوره بین‌المللی دانش‌افزایی کوه‌پیمایی همگانی اردبیل/ آبان 98


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها