گزارش مرحله مقدماتی و انتخابی هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور استان مرکزی

1400/04/01 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

بنام خالق کوه ها

مرحله مقدماتی و انتخابی هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان قهرمانی کشور

در تاریخ 21 خرداد 1400 مسابقه اسکای رانینگ با حضور 22 شرکت کننده آقا و 3 شرکت کننده خانم  در رده هاس سنی زیر 44 سال و بالای 44 سال در منطقه گردشگری گردو  اراک برگزار گردید .

ناظر: خسرو جمشیدی

رئیس هیئت داوری: یاسین خلیل آبادی

مدیر مسابقات: علی سلیمانی

سر طراح : رویا قدیمی

طبق هماهنگی و نامه نگاری با فدراسیون محترم جناب آقایان خلیل آبادی و جمشیدی بعنوان رئیس هیئت داوری  و ناظر از فدراسیون به اراک تشریف آورند .

جلسه فنی روز پنج شنبه 20 خرداد در دفتر هیئت کوهنوردی استان با حضور کادر اجرایی برگزار گردید ،

 شرح وظایف تیم ها و آموزش ها و نکته های لازم در خصوص مسابقه ارائه شد ، باشگاه اوج مسئولیت پرچم گذاری مسیر را بر عهده گرفت که از ساعت 17 الی 2 نیمه شب به نحو احسن کار پرچم گذاری مسیر را به اتمام رساندند.

 باشگاه صعود مسئولیت ایستگاه های تدارکات آب و خرما را بر عهده گرفت که دو ایستگاه در طول مسیر رفت و برگشت برپا نمودند .

 باشگاه مهر مسئولیت داوری مسیر را عهده دار شدند که تمامی داوران مسیر از مربیان باشگاه مهر بودند .

هماهنگی کادر داوران را آقای گلکار انجام دادند و تقسیم کار نمودند ،قرار شد خانم عزیز محمدی و شادی حامدی یال سرخه تا پناهگاه را کنترل نمایند.خواهران نادری در محل دو راهی چنار وشریعت زاده زیر پدافند وبالای دره علی گدار و جناب ایرج بختیاری وعلی بختیاری پدافنها و اقای محمد ابادی وگلککار مسیر تا پناهگاه زنده یاد قدیمی را تحت کنترل داشته باشند.جناب حامدی هم در محل پناهگاه زنده یاد قدیمی کنترل هایی را انجام داده و سپس ورزشکاران به نقطه عزیمت مسابقه یعنی میدان کوهنورد باز گردند.خانم قدیمی هم در این محل کار کلی مسابقه وکنترل آن را انجام دهد.

مسئولیت پذیرش را خانم رضایی از باشگاه اوج عهده دار شدند که تشکر ویژه از ایشان برای صبوری در پذیرش شرکت کنندگان دارم .

 

روز جمعه 21 خرداد

طبق هماهنگی های انجام شده در رو‌زهای قبل تیم امداد نجات کوهستان آماده همکاری با شرکت کنندگان شد . اعضای تیم مشخص گردید و در روز مسابقه ساعت 6.30 صبح هر یک از افراد در مکانهای مشخص شده قرار گرفتند و تا ساعت 11.30که پایان مسابقه اعلام شد در مسیر حضور فعال داشتند .دو دستگاه ماشین آفروید و دو دستگاه موتور سیکلت تیم را حمایت میکردند .وخدا را شکر بدون حادثه مسابقات به پایان رسید.

از این طریق از کلیه دوستان و باشگاههای صعود ، اوج ،پرواز ، شاهین وعاشقان کوهستان به خاطر همکاری همه جانبه با تیم امداد نجات کوهستان تشکر می نمایم.

ساعت 6.30 کلیه داورها ، مسئولین ایستگاه های آب در منطقه مستقر شدند.

ساعت 7.30 پذیرش آغاز شد،در این مسابقه از استان های ایلام و اصفهان هم حضور داشتند .

ساعت 8.26 استارت مسابقه خانم ها زده شد و ساعت 8.40 استارت مسابقه آقایان که نتایج مسابقه به شرح ذیل میباشد :

اسامی برندگان به ترتیب کسب مقام (زیر ۴۴ سال)

1-رحیم رستگاری

2-یاسین رجبی

3- رضا العامری

 

بالای 44 سال

1-ابراهیم قلعه نوئی

2-محسن سمیعی

3-مصطفی عسگری

 

اسامی برندگان خانم

شبنم فراهانی از اراک

زهره السادات میرباقری از اصفهان

 

 

در پایان مراسم اختتامیه و اهدای حکم و مدال به برندگان و مدال فینیشر به کلیه شرکت کنندگان تقدیم شد .

جوایز این مسابقات به شرح ذیل میباشد :

نفر اول  6000000 ریال

نفر دوم    5000000 ریال

نفر سوم  4000000 ریال

تشکر ویژه از جناب آقای دکتر بیاتانی عزیز که با توجه به مشغله شان روز مسابقه حضور داشتند و معاینه شرکت کنندگان را قبل از مسابقه انجام دادند.

سپاس از آقایان فرامرز گودرزی و حسین بشاورد پور و حامد پاکپور برای تدارکات و پشتیبانی های این عزیزان که همیشه دلسوزانه به هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و مراسمات کوهنوردی کمک میکنند.

تشکر از جناب آقای ابوالمعصومی که با مدیریت ایشان استان مرکزی تیم بسیار قوی در زمینه امداد و نجات دارد.

سپاس  از رئیس هیئت استان جناب آقای رضایی که اگر کمک ها ، حمایت ها، پیگیری ها و صبوری ایشان نبود این مسابقه برگزار نمیشد .

تهیه و تنظیم گزارش : رویا قدیمی / عکس ها را در ادامه ملاحظه کنید: 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/05/18 -- دوره هماهنگی و بازآموزی مربیان سنگنوردی (طبیعت) درجه ۱ و ۲
1401/05/15 -- دوره‌های هماهنگی و بازآموزی طراحان درجه ۱ و ۲ و ۳ صعودهای ورزشی شهریور ۱۴۰۱ ـ پلور
1401/05/15 -- دوره‌های هماهنگی و بازآموزی مربیان درجه ۱ و ۲ و ۳ صعودهای ورزشی شهریور ۱۴۰۱ ـ پلور
1401/05/15 -- اطلاعیه کمیته پناهگاه‌های فدراسیون / پرهیز از حضور در ارتفاعات 4 گانه دماوند تا پایان مرداد
1401/05/15 -- اطلاعیه کمیته آموزش / عدم برگزاری دوره های آموزشی در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی
1401/05/15 -- سومین دوره مسابقات سنگ‌نوردي المپیاد استعدادهای برتر گرایش‌های کامباین (سرطناب و بولدر) و سرعت/ زنجان ـ تابستان ۱۴۰۱
1401/05/12 -- بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور، رده‌هاي سني نوجوانان A,B و جوانان پسران ـ دختران/ همدان ـ شهریور 1401
1401/05/11 -- آزمون ورودی مربیگری درجه۲ دره‌نوردی
1401/05/11 -- آزمون ورودی مربیگری درجه۳ دره‌نوردی
1401/05/10 -- 🔴🔴🔴اطلاعیه قابل توجه کلیه کوهنوردان و دره‌نوردان
1401/05/08 -- اطلاعیه / اعلام پیش نیازهای آزمون‌های مربیگری درجه سه سنگنوردی صعودهای ورزشی
1401/05/08 -- آزمون‌های ورودی مربیگری درجه ۲ کوهپیمایی
1401/05/08 -- آزمون‌های ورودی مربیگری درجه ۳ کوهپیمایی
1401/05/08 -- اطلاعیه / اعلام پیش نیازهای دوره های طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی
1401/05/04 -- اطلاعیه / تغییر شرایط برگزاری ششمین دوره سراسری هماهنگی و بازآموزی داوران درجه ۱، ۲ و ۳ صعودهای ورزشی آقایان و بانوان
1401/05/03 -- الزامات صعودها و پیمایش‌های قلل و مناطق کوهستانی داخل کشور
1401/05/01 -- اطلاعیه /محل برگزاری دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی
1401/05/01 -- اطلاعیه / محل برگزاری دوره طراحی سالن صعودهای ورزشی
1401/05/01 -- هفتمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور، رده‌هاي سني نونهالان و نوجوانان پسران ـ دختران/ گرایش سرطناب / شیراز ـ مرداد 1401
1401/05/01 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ تیر ماه 1401


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها