همزمان با هفته ی دولت؛ دیواره سرعت سنگنوردی بندرعباس افتتاح و به بهره برداری رسید + عکس

1400/06/10 | صعودهای ورزشیمتن خبر :

همزمان با هفته ی دولت دیواره سرعت سنگنوردی شهرستان بندرعباس به ارتفاع 16 متر  و مجموعه ی آموزشی رفاهی کوهنوردی استان به مساحت ۶۰۰ مترمربع افتتاح و به بهربرداری رسید

به گزارش روابط عمومی هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان آیین افتتاح و بهره برداری دیواره سرعت سنگنوردی بندرعباس  و مجموعه آموزشی رفاهی کوهنوردی استان به مساحت ۶۰۰ متر مربع محوطه و جایگاه تماشاچیان و250متر مربع  ساختمان آموزشی و رفاهی با حضور رئوفی معاونت سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان، محمدآشوری و  مرادی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ، محمودرضا امیاری مدیرکل ورزش و جوانان استان ،عزیزالله کناری فرماندار بندرعباس، مهندس ذاکری معاون تولید و جعفری مدیرتوسعه منابع انسانی پالایشگاه نفت بندرعباس و جمعی از مسئولین شهرستانی ، روسای هیات های ورزشی و ورزشکاران رشته ی سنگ نوردی در مجموعه ورزشی ۷ تیر بندرعباس برگزارشد.

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان هرمزگان در این مراسم با گرامیداشت هفته ی دولت و تبریک روز کارمند گفت: امروزشاهد افتتاح دیواره سرعت سنگنوردی بندرعباس در مجموعه ورزشی هفت تیر هستیم که طبق هماهنگی هایی که هیات با ریاست محترم فدراسیون انجام داده ایم‌ امیدوارم هرمزگان  قطب استعدادیابی سنگنوردی نوردی کشوری شود که بتوانیم ظرفیت استعدادیابی سنگنوردی را در سطح استان هم بالاتر ببریم.

محمدهادی مفضل ، با قدردانی ازحسن اعتماد آقای زارعی رئیس فدرا سیون کوهنوردی و همراهی و مشارکت مسئولین بویژه پشتیبانی مالی پالایشگاه نفت بندرعباس افزود : باتوجه به استعداد های بسیار خوبی که در رشته سنگنوردی نوردی وجود دارد امیدواریم شاهد موفقیتهای چشمگیری در این زمینه باشیم.

وی گفت: دیواره سرعت سنگنوردی که در مجموعه ورزشی هفت تیر بندرعباس قرار دارد به ارتفاع  16 متر و به عنوان یکی از دیواره های استاندارد جنوب ایران است و این دیواره براساس استانداردهای فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران ساخته شده است.

مفضل  با اشاره به اینکه  ما ورزشکارانی در سطح  ملی و آسیایی در رشته سنگنوردی داریم که مقام های گوناگونی کسب نموده اند بیان کرد:  امیدواریم باز هم در سطح ملی ، آسیایی و رقابتهای جهانی ورزشکاران هرمزگانی مقام کسب نمایند و با کشف استعداد های خوب در این زمینه شاهد حضور قهرمانانی  در عرصه های مختلف ورزشی باشیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان در این مراسم گفت: بنده در زمانی که به عنوان معاون استاندار انتخاب شدم اولین اداره کل که دراستان بازدید داشتم اداره کل ورزش وجوانان بود و اعلام کردیم در حد توان حامی و حمایت کننده ورزش وجوانان هستیم

علی رئوفی افزود: این اداره کل همیشه و در همه زمینه ها فعالیت های نو و جدید و افتتاح مراکز خلاقانه و بدیع که نیاز استان ما هست را دارد.

وی یادآورشد: تحول خوبی در حوزه زیرساختهای  ورزش استان را شاهد هستیم؛ هر چند برای رسیدن به شرایط ایده‌آل همچنان باید تلاش بیشتری صورت بگیرد.

این مسئول  با تاکید بر لزوم مشارکت همه جانبه مردم در برنامه های مختلف به ویژه حوزه ورزش افزود: مردم آماده حضور همه جانبه در برنامه های ورزشی هستند و باید نسبت به گستردگی برنامه ها به صورت هدفمند و کیفی اقدام شود.

 

محمد آشوری نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهارداشت:  از حمایتهای پالایشگاه نفت بندرعباس درکنار ورزش هرمزگان  که همواره در انجام مسئولیت های اجتماعی حامی خوبی برای ورزش استان و خدمات ارزنده این پالایشگاه از مهندس نامور مدیرعامل و سایر اعضای هیات مدیره پالایش نفت بندرعباس  تشکر و قدردانی می کنم

وی ادامه داد: پالایش نفت در حوزه مسؤوليت اجتماعي حتي فراتر از تکاليف خود هم عمل کرده است و در عرصه زیرساخت های ورزشی و تجهیزات اماکن ورزشی و حمایت از ورزشکاران که در مقاطع مختلف در عرصه های منطقه ای و ملی قراربود حضور پیداکنند پشتیبانی لازم را داشتند که امروز شاهد یکی دیگر از حمایتهای این شرکت در کنار ورزش هستیم.

نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی بیان داشت : در این مسیر از زحمات و تلاشهای مدیرکل ورزش و جوانان و همکارانشان در اداره کل در بهره برداری این طرح ورزشی  تقدیر و تشکر می کنم که با برنامه ریزی های صحیح زمینه شور و نشاط و شادابی جامعه ورزش استان را در رشته های مختلف فراهم نموده اند و امیدواریم شاهد سلامت، تندرستی، شادابی و جنب و جوش در ورزش استان باشیم.

وی یادآورشد:  عرصه ورزش و جوانان برای رشد و تعالی در استان مهیا شده و این افتخار نیز نصیب همه کسانی است که در این زمینه حمایت می‌کنند و عرصه ورزش مثل عرصه دو و میدانی امدادی است و آمد و رفت مسئولین در این عرصه تکمیل کننده حرکت های ماقبل می باشد.

 

احمد مرادی نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی درادامه  این مراسم گفت: حضور این ورزشکاران باعث افتخار استان هرمزگان است و در جوانی اتفاقات سخت و مشکل دار و ناهموار را می‌توان هموار کرد و به راحتی در ظرف دو ثانیه حرکتی اینچنین مانند صخره نوردی را انجام داد

وی ادامه داد: ما در این سن و مسئولیتی که قرارداریم وظیفه داریم از جامعه ورزش وجوانان حمایت و پشتیبانی کنیم که محور این حمایت ها اداره کل ورزش وجوانان است که مسئولیتی بسیار خطیر و پرماجرا دارد.

مرادی عنوان کرد: زمینه نقد و انتقادات همیشه باید فراهم شود و از طرفی هم زمینه حمایت و پشتیبانی و‌تشویق هم در کنار این موضوع باید قرار گیرد و اگر این دو موضوع مهم را درکنار هم قرار دهیم نتیجه اش برای جامعه ورزش و جوانان موفقیت آمیز خواهد بود.

این مسئول گفت: همین جا از یکایک مسئولین و دست اندرکاران علی الخصوص امیاری مدیر کل ورزش وجوانان استان و همکارانشان ،مفضل رییس هیئت کوهنوردی که از قدیم تاکنون دغدغه این هیئت و ورزشکاران را داشتند. تشکر دارم که در حوزه ورزش علیرغم محدودیت ها کارهای خوب و ماندگاری انجام داده اند.

وی در پایان با اشاره به اینکه هزینه در ورزش و فرهنگ نوعی سرمایه گذاری است بیان داشت: از مجموعه شرکت نفت بندرعباس که همیشه پشتیبان و حامی ورزش هستند نیزدراین مسیر تشکر میکنم. 

عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید: آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشدنظرات ارسال شدهنظر خود را ثبت کنید

آخرین بخشنامه ها

1400/06/31 -- اصلاحیه / هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) غیر متمرکز
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی کار با GPS / پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما / چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰
1400/06/29 -- آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما / جمعه ۵ آذر ۱۴۰۰
1400/06/27 -- هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور / گرامیداشت شهدای خدمت و مدافعان سلامت مجتمع کوهستانی پلور ــ مهر و آبان 1400 ــ مردان و زنان
1400/06/27 -- هفتمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور معلولين، جانبازان، نابینایان و کم‌بینایان گرامیداشت هفته پارالمپیک، یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت سرطناب/سالن سنگ‌نوردي زنده‌ياد داودي
1400/06/21 -- هشتمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ) قهرمانی کشور/ یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت / تهران ـ البرز مرکزی ـ توچال ـ 6 آبان 1400
1400/06/21 -- هفتمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی جانبازان، معلولین، نابینایان و کم‌بینایان / گرامیداشت هفته پارالمپیک، یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت مردان و زنان ـ مهر 1400
1400/06/17 -- برگزاری آزمون ورودی مدرسی هواشناسی/ مهر 1400
1400/06/16 -- هفتمین دوره مسابقات درای تولینگ قهرمانی کشور/ یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت / مهر ـ آبان 1400
1400/06/15 -- هشدار کوه‌نوردی با گروه‌های غیرمجاز!
1400/06/01 -- لیست احکام مربیگری و مربی راهنما آماده تحویل/ شهریور ماه 1400
1400/05/31 -- اطلاعیه کمیته آموزش/ اتمام مهلت ارسال پایان‌نامه‌های مربیگری به کمیته آموزش
1400/05/30 -- اطلاعیه / لغو دوره‌های مربیگری درجه۳ سنگنوردی طبیعت آقایان و بانوان / منطقه پلخواب
1400/05/24 -- 🔴اطلاعیه مهم و فوری: خودداری از صعود به قله دماوند
1400/05/18 -- بیانیه کمیته آموزش فدراسیون در خصوص اقدام غیرقانونی در منطقه علم‌کوه پیرو تخریب مسیرهای صعود به دیواره علم‌کوه و گرده‌ آلمان‌ها
1400/05/12 -- اطلاعیه در خصوص اعزام‌های برون مرزی در فصل پاییز به کشور نپال
1400/05/06 -- لزوم گذراندن دوره ۲۲ ساعته کمک‌های اولیه هلال احمر برای متقاضیان شرکت در آزمون‌های ورودی و دوره‌های مربیگری و بازآموزی تمامی رشته‌ها
1400/05/06 -- لغو آزمون‌های ورودی طراحی درجه ۱، ۲ و ۳ و مربیگری درجه ۲ و ۳ صعودهای ورزشی به دلیل شرایط کرونایی
1400/05/05 -- اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره‌نوردی تیر 1400


بخش نامه ها »

اخبار استان ها
مهمترین خبر ها