اخبار و نتایج هفتمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور معلولین، جانبازان ، نابینایان، کم بینایان / به روز می شود ...

1400/07/24 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

آغاز هفتمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور معلولین، جانبازان ، نابینایان، کم بینایان

گرامی داشت هفته پارالمپیک و یادواره مدافعان سلامت و شهدای خدمت

این دوره از مسابقات با رعایت کامل مفاد، شیوه نامه ها و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا همراه با معاینات پزشکی و انجام آزمایش کرونا با حضور نماینده فدراسیون پزشکی از صبح روز شنبه 24 مهر ماه در تهران، مجموعه ورزشی شهید شیرودی، سالن سنگ نوردی زنده یاد محمد داوودی آغاز شده و جریان دارد.

صبح امروز مسابقات در بخش زنان و عصر امروز  در بخش مردان برگزار می شود.

***

نتایج مسابقات در بخش زنان: 

* در کلاس A12 :

مقام اول: الهام پدید از خراسان جنوبی

مقام دوم: زهرا کرم نژاد از مازندران

مقام سوم: آزاده متولی زاده اردکانی از تهران

مقام چهارم: لیلا صادقی پور از تهران

 

* در کلاس AU2 :

مقام اول: آرزو احمدزاده از البرز


* در کلاس B2 :

مقام اول: مینا کلهر از قزوین

مقام دوم: مریم پاکدل مقدم از کرمان


شایان ذکر است؛ مراسم اهدای مدال قهرمانان این دوره در بخش زنان، با حضور «منصوره گرجی» نایب رئیس فدراسیون و سایر عوامل اجرایی برگزار شد. 

*** 

نتایج مسابقات در بخش مردان: 

* در کلاس AL2 :

مقام اول: امیر سبزی از مرکزی

مقام دوم: سیدمحمد محی الدینی از البرز

مقام سوم: رضا رجبی از همدان

 

* در کلاس AU2 :

مقام اول: سعید رضایی از فارس

مقام دوم: مهدی هواسی زاده از ایلام

مقام سوم: وحید مهری از همدان


* در کلاس RP3 :

مقام اول: ایمان ادریسی از فارس

مقام دوم: دانیال امیری از کرمانشاه

مقام سوم: سیدصفاالدین هاشمیان از قزوین


شایان ذکر است؛ مراسم اهدای مدال قهرمانان این دوره در بخش مردان، با حضور «رضا زارعی» رئیس فدراسیون، «افلاکی» مدیرتیم های ملی، «آسیابان» مسئول کمیته امور استان ها، «داورپور» مسئول کمیته مسابقات و لیگ و صعودهای ورزشی، سایر مسئولین فدراسیون و عوامل اجرایی برگزار شد. 

فایل های نتایج را در بخش ضمیمه (پائین) و عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید: ... 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

A12.pdf
حجم : 128KB
دانلود
AU2.pdf
حجم : 124KB
دانلود
B2.pdf
حجم : 125KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/09/16 -- بازانتشار / قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمون‌های ورودی مربیگری و طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی و طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان آذر 1400 ـ زنجان و تهران
1400/09/15 -- تقویم برگزاری مسابقات صعودهای ورزشی در زمستان 1400
1400/09/15 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون‌ ورودی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1400/09/14 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1400
1400/09/10 -- اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره مدرسی هواشناسی / (آبان ماه ۱۴۰۰)
1400/09/09 -- دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی/ویژه آقایان و بانوان/ 1 لغایت 5 دی ماه 1400
1400/09/09 -- بازآموزی مربیان درجه ۳ غارنوردی/ ویژه آقایان و بانوان / 9 و 10 دیماه 1400
1400/09/08 -- چکیده‌ای از عملکرد ۸ ساله فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی / از سال 1392 تا 1400
1400/09/08 -- دوره بازآموزی مدرسان نجات فنی / ویژه بانوان
1400/09/07 -- مصوبات اولین جلسه کمیسیون داوران فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی
1400/09/06 -- قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمون‌های ورودی مربیگری و طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی و طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان آذر 1400 ـ زنجان و تهران
1400/09/01 -- اطلاعیه / محل و زمان پذیرش آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما بوشهر - (جمعه 5 آذر 1400)
1400/09/01 -- برگزاری اردوی تمرینی یخ نوردی و درای تولینگ منتخبین هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور اصفهان ـ آذر 1400
1400/08/30 -- بازآموزی ویژه مربیان درجه 3 و درجه 2 رشته کوهنوردی با اسکی
1400/08/30 -- اطلاعیه / تغییر محل برگزاری دوره دانش‌افزایی سنگنوردی روز پنجشنبه مورخ 4 آذر
1400/08/27 -- لیست پذیرفته‌‌شدگان مدرسی حفظ محیط‌ کوهستان فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1400/08/26 -- اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان سه دوره مربیگری درجه سه سنگنوردی
1400/08/25 -- اعلام زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی: دوازدهم دی ماه 1400
1400/08/25 -- تمدید زمان ثبت نام فراخوان مرحله اولیه اردوهای استعدادیابی و انتخابی هیمالیانوردی در سطح استان
1400/08/25 -- اعلام اسامی منتخبین کمیسیون‌های مربیان، داوران و ورزشکاران جهت حضور در مجمع عمومی انتخابی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها