اعلام نتایج رأی‌گیری الکترونیک کمیسیون‌های داوران، ورزشکاران و مربیان مجمع فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

1400/08/19 | بخشنامه ها



متن خبر :

اعلام نتایج رأی‌گیری الکترونیک کمیسیون‌های داوران، ورزشکاران و مربیان مجمع فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی

پس از برگزاری رأی‌گیری الکترونیک کمیسیون‌های داوران، ورزشکاران و مربیان، نتایج انتخابات در تاریخ 19 آبان 1400 در دفتر امور مشترک فدراسیون‌های وزارت ورزش و جوانان مورد بررسی قرار گرفته و با در نظر گرفتن آئین‌نامه (دستورالعمل) اختصاصی هر کمیسیون نفرات منتخب مورد تأیید قرار گرفتند.

لازم به ذکر است براساس دستورالعمل انتخاب اعضای کمیسیون‌ها، موارد زیر در انتخاب نفرات مدنظر قرار گرفت:

 در هر کمیسیون از هر یک از زیر مجموعه‌های حاضر نهایتاً 3 نفر حق حضور دارند.

 در هر کمیسیون از هر استان تنها 1 نفر مجوز حضور دارد.

 حضور حداقل یک خانم در هر یک از کمیسیون‌ها الزامی است.

¨ یادآوری مهم: اعضای این کمیسیون‌ها پس از تشکیل جلسه حضوری از میان خود اعضا و یا جامعه‌ ورزش (رشته‌های زیر مجموعه فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی) نفراتی را جهت حضور در مجامع عمومی و انتخاباتی فدراسیون به شرح زیر معرفی خواهند کرد:

- کمیسیون داوران ۱ نفر خانم و ۱ نفر آقا

- کمیسیون مربیان ۲ نفر خانم و ۲ آقا

- کمیسیون ورزشکاران ۳ نفر خانم و ۳نفر آقا

*حاضرین جلسه:

آقای جعفری نماینده امور مشترک فدراسیون ها

آقای حمیدیان نماینده محترم حراست

آقای حسین مقدم دبیر مجمع عمومی فدراسیون

سرکار خانم حمیدی نماینده امور مجامع فدراسیون های ورزشی

 

اعضای کمیسیون داوران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

عنوان

1

محمدامین حواله‌دارنژاد

البرز

عضو اصلی

2

فرزام دیانی

تهران

عضو اصلی

3

آرزو زربه ئی

مازندران

عضو اصلی

4

زهرا بهرامیان

همدان

عضو اصلی

5

سعید کاظم نژاد

خراسان رضوی

عضو اصلی

6

مهدی صامعی

کرمان

عضو علی‌البدل

7

مظفر فریدون اردهائی

گلستان

عضو علی‌البدل

8

عبدالرضا نقیب زاده

البرز

عضو علی‌البدل

9

محمدمهدی حسینی نسب

کرمان

عضو علی‌البدل

 

اعضای کمیسیون ورزشکاران

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

عنوان

1

رضا علیپورشنازندی‌فرد

قزوین

عضو اصلی

2

حسین مقدم

زنجان

عضو اصلی

3

محمد حسینی

لرستان

عضو اصلی

4

محمود هاشمی

تهران

عضو اصلی

5

شبنم اسدی

البرز

عضو اصلی

6

محمدرضا صفدریان

اصفهان

عضو علی‌البدل

7

محسن بهشتی راد

قزوین

عضو علی‌البدل

8

جواد نوروزی

خراسان رضوی

عضو علی‌البدل

9

زینب کبری موسوی

تهران

عضو علی‌البدل

 

اعضای کمیسیون مربیان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

عنوان

1

آرتیمس فرشادیگانه

تهران

عضو اصلی

2

پروین رضایی

تهران

عضو اصلی

3

رضا خوشدل

خراسان رضوی

عضو اصلی

4

عبدالرضا نقیب زاده

البرز

عضو اصلی

5

میرعلی آقاسیدی

آذربایجان شرقی

عضو اصلی

6

حسین مقدم

زنجان

عضو علی‌البدل

7

اکبر ثابت کار

همدان

عضو علی‌البدل

8

پویا آزادانی پور

کرمانشاه

عضو علی‌البدل

9

علی کاووسی

خراسان رضوی

عضو علی‌البدل

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/09/16 -- بازانتشار / قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمون‌های ورودی مربیگری و طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی و طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان آذر 1400 ـ زنجان و تهران
1400/09/15 -- تقویم برگزاری مسابقات صعودهای ورزشی در زمستان 1400
1400/09/15 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون‌ ورودی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1400/09/14 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1400
1400/09/10 -- اعلام اسامی پذیرفته شدگان دوره مدرسی هواشناسی / (آبان ماه ۱۴۰۰)
1400/09/09 -- دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی/ویژه آقایان و بانوان/ 1 لغایت 5 دی ماه 1400
1400/09/09 -- بازآموزی مربیان درجه ۳ غارنوردی/ ویژه آقایان و بانوان / 9 و 10 دیماه 1400
1400/09/08 -- چکیده‌ای از عملکرد ۸ ساله فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی / از سال 1392 تا 1400
1400/09/08 -- دوره بازآموزی مدرسان نجات فنی / ویژه بانوان
1400/09/07 -- مصوبات اولین جلسه کمیسیون داوران فدراسیون کوهنوردی و صعود‌های ورزشی
1400/09/06 -- قابل توجه شرکت‌کنندگان در آزمون‌های ورودی مربیگری و طراحی درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی و طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان آذر 1400 ـ زنجان و تهران
1400/09/01 -- اطلاعیه / محل و زمان پذیرش آزمون ورودی مدرسی نقشه خوانی و کار با قطب نما بوشهر - (جمعه 5 آذر 1400)
1400/09/01 -- برگزاری اردوی تمرینی یخ نوردی و درای تولینگ منتخبین هفتمین دوره مسابقات قهرمانی کشور اصفهان ـ آذر 1400
1400/08/30 -- بازآموزی ویژه مربیان درجه 3 و درجه 2 رشته کوهنوردی با اسکی
1400/08/30 -- اطلاعیه / تغییر محل برگزاری دوره دانش‌افزایی سنگنوردی روز پنجشنبه مورخ 4 آذر
1400/08/27 -- لیست پذیرفته‌‌شدگان مدرسی حفظ محیط‌ کوهستان فدراسیون کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی
1400/08/26 -- اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان سه دوره مربیگری درجه سه سنگنوردی
1400/08/25 -- اعلام زمان برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی: دوازدهم دی ماه 1400
1400/08/25 -- تمدید زمان ثبت نام فراخوان مرحله اولیه اردوهای استعدادیابی و انتخابی هیمالیانوردی در سطح استان
1400/08/25 -- اعلام اسامی منتخبین کمیسیون‌های مربیان، داوران و ورزشکاران جهت حضور در مجمع عمومی انتخابی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها