نتایج نهایی بیست و یکمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر «ماده سرعت» گرامیداشت شهدای ورزش و خدمت/ بخش «مردان»+عکس

1400/10/03 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

بیست و یکمین دوره مسابقات سنگنوردی جام فجر «ماده سرعت» گرامیداشت شهدای ورزش و خدمت در بخش «مردان» در عصر جمعه 3 دی ماه در آکادمی سنگنوردی «پیام» برگزار شد. 

در رقابت های فینال و آئین اختتامیه این مسابقات، دکتر «قورچیان» سرپرست فدراسیون، «افلاکی» مدیر تیم های ملی، «اسماعیل زاده» رئیس هیئت استان تهران، به همراه تنی چند از مسئولین کمیته های فدراسیون و برگزاری مسابقات، حضوریافتند و بر فرآیند برگزاری مسابقات نظارت کردند.

***بزرگسالان:                          

مقام اول: رضا علی پور شنازندی فرد / قزوین

مقام دوم: احسان اسرار / خراسان رضوی

مقام سوم: علی نجفی/ زنجان

***جوانان                                

مقام اول: بهراد ودیعی نوقابی/ خراسان رضوی

مقام دوم: امیررضا کرم زاده/ قزوین

مقام سوم: امیر حسین روح اللهی/کرمان

***نوجوانان A 

مقام اول: شايان عطار/ هرمزگان

مقام دوم: علی اصغر  عمارلو / خراسان رضوی

مقام سوم: علیرضا بیگدلی / زنجان

***نوجوانان B 

مقام اول: امیرحسین ایرانشاهی/تهران

مقام دوم: یوسف اردمه/خراسان رضوی

مقام سوم: ابوالفضل محمدی/خراسان رضوی

نتایج کلی و عکس ها را در فایل های ضمیمه و در ادامه ملاحظه نمائید.


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه

نتایج مردان بزرگسالان.pdf
حجم : 172KB
دانلود
نتایج مردان جوانان.pdf
حجم : 172KB
دانلود
نتایج مردان نوجوانان A.pdf
حجم : 164KB
دانلود
نتایج مردان نوجوانان B.pdf
حجم : 161KB
دانلود

مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1400/10/28 -- اطلاعیه / برگزاری دوره های آبشار یخی
1400/10/28 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مدرسی کار با GPS
1400/10/27 -- شیوه نامه برگزاری دوره آموزشی مربی راهنمای صعودهایی ورزشی / ویرایش اول / تیر 1400
1400/10/27 -- برگزاری دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1400/10/27 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 2 صعودهای ورزشی
1400/10/27 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره طراحی مسیر درجه 3 و 2 صعودهای ورزشی
1400/10/27 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره مدرسی نقشه‌خوانی و کار با قطب‌نما
1400/10/21 -- 🔴🔴🔴هشدار هواشناسي / جمعه 24 دی 1400
1400/10/21 -- اسامی پذیرفته‌شدگان اولین دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی
1400/10/21 -- اعلام اسامی قبول‌شدگان در دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی (1 تا 5 دی 1400)
1400/10/21 -- اسامی قبول‌شدگان آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 صعودهای ورزشی
1400/10/21 -- شرایط شرکت در دوره‌های کمک‌های اولیه و استعدادیابی ویژه مربیان ،طراحان و داوران صعودهای ورزشی
1400/10/20 -- شروع زمان برگزاری کلاس‌های آبشار یخی در مناطق مستعد برگزاری این دوره آموزشی
1400/10/19 -- 🔴لیست مواد و روش های ممنوع سال 2022 / آژانش جهانی مبارزه با دوپینگ
1400/10/15 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف (در سال 1400)
1400/10/13 -- 🔴اطلاعیه مهم و فوری: خودداری از صعود به قله «تفتان»
1400/10/07 -- برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون با ۳ نامزد در ۱۲ دی ۱۴۰۰
1400/09/29 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1400 / بخش دوم
1400/09/23 -- اطلاعیه اعلام محل برگزاری دوره بازآموزی نجات فنی (ویژه بانوان)
1400/09/20 -- تغییر در اعضای کمیسیون ورزشکاران


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها