اطلاعیه آموزشی/ اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون‌های ورودی مربیگری درجه 3 برف مورخ 7 ، 8، 9 و 10 خرداد 1401 آقایان و بانوان

1401/03/28 | بخشنامه ها



متن خبر :

با عنایت به برگزاری آزمون‌های ورودی مربیگری درجه 3 برف در منطقه حسندر مورخ 7، 8، 9 و 10 خرداد ۱۴۰۱، اسامی پذیرفته‌شدگان (آقایان و بانوان) به شرح زیر اعلام می‌گردد .

¯ توجه: مکان، تاریخ و شرایط برگزاری دوره‌های مربیگری درجه 3 برف طی بخشنامه‌ای متعاقباً اعلام خواهد شد.

آقایان:

ردیف

نام ونام خانوادگی

استان

1

وحید یوسفی خوش قلب

 گیلان

2

محسن رحمانی

 خراسان جنوبی

3

حسین وهابی

 فارس

4

ایمان کریمی

 فارس

5

سید رضا حسینی

 خراسان جنوبی

6

محمود مولایی

 اصفهان

7

مسعود خسروی

 خراسان جنوبی

8

دانیال داوری

 گلستان

9

مسعود زند

  لرستان

10

محمد رضا جعفری

 کرمان

11

آرمان صفری

 تهران

12

ابراهیم گل مکانی

 خراسان رضوی

13

محمد توکلی

 تهران

14

 یونس شایسته

 تهران

15

 میلاد سلمانی

 مازندران

16

علیرضا رجبی

 اصفهان

17

شاهو گل کار

 کردستان

18

محمد حسین زارعی

 اصفهان

19

محمد سجادی

 اصفهان

20

هادی اسماعیلیان

 خراسان رضوی

21

سعید اصفهانی

 همدان

22

بهروز رزم آرا

 کرمان

23

نوید افضلی

 همدان

24

عادل نائینی

همدان

25

سید مصطفی حسینی

 همدان

26

حمید رضا مرادی

 همدان

27

امیر باغبانی

 البرز

28

وحید مسلم زاده

 اصفهان

29

امیرحسین حیدری

 سمنان

30

جواد جوکار

 تهران

31

جواد حیدر زاده مقدم

 مازندران

32

مهدی صناعی

 فارس

33

مهدی خراشاهیان

 تهران

34

امیرجلال عمارتیان

 ارتش

35

علی نوری قادی

 مازندران

36

علی احمدی

 مازندران

37

امیر مظفری

 خراسان رضوی

38

رامین پور کشاورز

البرز

39

ایمان محمدی

 تهران

40

هومن نجفی

سمنان

41

جواد کریم پور

 خراسان رضوی

42

عماد ملایی

خراسان رضوی

43

علی شیبانی اصل

آذربایجان شرقی

44

محمد معین آتش باز

فارس

45

فرهاد برادران باقری

 آذربایجان شرقی

46

سعید نصری

 تهران

47

محمد جواد گلزار پور

تهران

48

احسان صبوری

تهران

49

مسعود شعبان یار احمدی

لرستان

50

ریبوار ویسی

کردستان

51

نیما شعبانی

فارس

52

مالک ربیعی انگاس

مازندران

53

جواد محمدی

 فارس

54

عماد الدین خیبری

 خراسان رضوی

55

مصطفی یزدی

خراسان رضوی

56

مسعود توکلی

 لرستان

57

مصطفی افشاری

 تهران

58

مهرداد شجاعی

آذربایجان شرقی

59

آکو خدری

 همدان

60

هادی سرداری ممقانی

 آذربایجان شرقی

61

بهمن میکاییلی

 تهران

62

محسن صادقی

تهران

63

علی اصغر علیزاده

خراسان رضوی

64

فرامرز مظفری

تهران

65

روح الله سلحشوری

خوزستان

66

مهدی برزگر

فارس

67

ساسان امینی

بوشهر

68

حسین شاهینی

تهران

69

سید مقداد حسینی

کرمانشاه

70

سید علی عبداللهی

تهران

71

محمدرضا یزدی

همدان

72

حمید نظری

همدان

73

جلیل چوبداری

فارس

بانوان:

ردیف

نام ونام خانوادگی

استان

1

طیبه شیرازی

مرکزی

2

خدیجه سامی

اصفهان

3

هاله باقریه

همدان

4

زهرا رمضانی

مرکزی

5

مینا رضوی

خوزستان

6

فرزانه ملحانی

خوزستان

7

مریم طیب نژاد

خوزستان

8

حمیده افتخاری

فارس

9

معصومه برخان

تهران

10

سحر تراب مستعدی

قزوین

11

باران حیدری

البرز

12

غزال مهدی زاده

گیلان

13

ریحانه اسماعیلی

اصفهان

14

مهری شهبازی

فارس

15

ملیحه سلیمیان

اصفهان

16

فرنوش خسروانی

فارس

17

سمانه نجفی

زنجان

18

سوگند منجی

کردستان

19

فرخنده اسدی

ایلام

20

طیبه مقدسی

اصفهان

21

فاطمه زارعی

کهگیلویه و بویراحمد

22

رعنا محمدعلی پور

قزوین

23

فرناز حسن نژاد

البرز

24

سمیه بهرامی

کرمانشاه

25

الهام مشفق

البرز

26

فرشته سبزعلی

فارس

27

مرضیه جدیدی زاده

تهران

28

فرشته طاعتی

مرکزی

29

حبیبه رحیمی

آذربایجان شرقی

30

معصومه نادری

تهران

31

الهام باقری

مازندران

32

سیمین حسنی

سمنان

33

سهیلا عضایی

مرکزی

34

الهام مالکی

فارس

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/04/15 -- 🔴 اطلاعیه افزایش ظرفیت آزمون‌های ورودی مربیگری سنگنوردی
1401/04/15 -- دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی
1401/04/14 -- دومین دوره مسابقات سنگنوردی کشوری جام نقش جهان تیر ماه ۱۴۰۱ ـ آقایان / بولدرینگ / رده سنی آزاد به میزبانی هیات کوهنوردی و صعود های ورزشی استان اصفهان
1401/04/12 -- جزوه آموزشی حفظ محیط کوهستان / ویرایش خرداد 1401
1401/04/08 -- 🔴 اطلاعیه / تغییر مکان آزمون های شنا مربوط به مربیگری درجه ۲ و ۳ دره نوردی
1401/04/07 -- دوره مربیگری درجه دو برف (آقایان و بانوان)
1401/04/07 -- دوره مربیگری درجه سه برف (آقایان و بانوان)
1401/04/06 -- تغییر زمان برگزاری کمپ بهاره آموزشی و توانمندسازی هیمالیانوردی علم کوه
1401/04/04 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ خرداد ماه 1401
1401/04/04 -- دوره بازآموزی داوران درجه ۲ و ۳ یخ‌نوردی و درای‌تولینگ
1401/04/01 -- اطلاعیه آموزشی / قابل توجه پذیرفته‌شدگان آزمون‌های مربیگری درجه ۲ و۳ برف و یخ
1401/04/01 -- ششمین دوره سراسری هماهنگی و بازآموزی داوران درجه ۱، ۲ و ۳ صعودهای ورزشی آقایان و بانوان
1401/03/31 -- بازآموزی مدرسان نقشه خوانی و کار با قطب نما
1401/03/29 -- بازانتشار / بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی کشور سرعت تیر ۱۴۰۱ ـ تهران
1401/03/29 -- فراخوان اردوی استعدادیابی کمیته هیمالیانوردی
1401/03/29 -- اطلاعیه / تمدید مهلت برگزاری مسابقات استانی دوی کوهستان تا 31 تیر 1401
1401/03/28 -- اطلاعیه آموزشی/ اعلام اسامی قبول‌شدگان آزمون‌های ورودی مربیگری درجه 3 برف مورخ 7 ، 8، 9 و 10 خرداد 1401 آقایان و بانوان
1401/03/28 -- اطلاعیه آموزشی/ اعلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون مربیگری درجه دو برف
1401/03/26 -- اطلاعیه آموزشی
1401/03/25 -- اسامی قبول‌شدگان دو دوره طراحی و داوری درجه 3 دوی کوهستان (اسکای رانینگ) 16 و 17 خرداد 1401 ـ پلور / 21 و 22 خرداد 1401 ـ ماسوله


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها