مرحله اول بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور (غیرمتمرکز) و سومین دوره مسابقات سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتراستان بوشهر

1401/05/18 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

مرحله اول بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور (غیرمتمرکز) و سومین دوره مسابقات سنگ نوردی المپیاد استعدادهای برتراستان بوشهر، در بخش سرطناب، در تاریخ های سیزده و چهارده مردادماه  ۱۴۰۱  در بخش پسران و دختران  به میزبانی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دشتستان برگزار شد. در رقابت های مذکورر۴۳ ورزشکار پسر و ۵۲ ورزشکار دختر از ۳ شهرستان، حضور داشتند.

 نتایج مسابقات را به شرح زیراست:

-بخش پسران

نونهالان A

نفر اول- محمد ملکپور از برازجان

نفر دوم- علی اصغر محمدی نژاد از گناوه

نفر سوم- میلاد ذاکری برازجانی از برازجان

نونهالان B

نفر اول- سام حیدری از گناوه

نفر دوم- آریا بهیاری از گناوه

نفر سوم- برسام باغبانی از گناوه

نوجوان A

نفر اول- نصراله شبانکاره از برازجان

نفر دوم- امیر حسین جمالی از برازجان

نفر سوم- نیما جمیری از برازجان

نوجوان C

نفر اول- کسری هدایت از برازجان

نفر دوم- آرش جلالیان از برازجان

نفر سوم- علیرضا جلالیان از برازجان

نوجوان D

نفر اول- محمد ویسویی از برازجان

نفر دوم- میلاد داوودی از گناوه

نفر سوم- اهورا طاهری از گناوه


-بخش دختران

نونهالان A

نفر اول- فاطمه بحرینی از برازجان

نفر دوم- هستی نعیمی از گناوه

نفر سوم- کیانا کهزایی از گناوه

نونهالان B

نفر اول- باران باصولی از برازجان

نفر دوم- فاطمه بهزادی از گناوه

نفر سوم- روناک شهابی از گناوه

نوجوان A

نفر اول- سما علیمی مطلق از بوشهر

نفر دوم- ریحانه بهروزی از گناوه

نفر سوم- فرشته پاپری از برازجان

نوجوان C

نفر اول- سارینا زنگنه از برازجان

نفر دوم- آیلین فرهمند از برازجان

نفر سوم- کوثر بحرینی از برازجان

نوجوان D

نفر اول- رها مال احمدی از برازجان

نفر دوم- کیانا صمصامی از برازجان

نفر سوم- سمنبر بادبدست از گناوه

همچنین کمال صالح احمدی سرپرست اداره کل ورزش‌ و جوانان استان بوشهر به همراه علی کمارج رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان، رییس شورای شهر برازجان، معاون سیاسی امنیتی فرمانداری دشتستان، در محل برگزاری مسابقات حضور پیدا کردند.



آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/07/04 -- لیست های شروع و جدول زمانبندی بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور / رده سنی آزاد / تهران / مهر ۱۴۰۱
1401/07/03 -- تغییر زمان برگزاری جلسه فنی بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور
1401/07/02 -- به روزرسانی طرح درس نجات فنی
1401/06/30 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ شهریور ماه 1401
1401/06/30 -- اطلاعیه هشتمین دوره مسابقات یخ‌نوردی و درای‌تولینگ قهرمانی کشور
1401/06/29 -- شیوه نامه برگزاری دوره های بلد محلی و جستجوگر محلی کوهستان / تهیه و تدوین: کمیته همگانی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی / تیر ماه 1401
1401/06/29 -- تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره‌های بازآموزی سنگنوردی طبیعت
1401/06/27 -- اسامی پذیرفته شدگان دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی (بانوان و آقایان)
1401/06/24 -- 🔴اطلاعیه نهمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)  قهرمانی کشور
1401/06/23 -- اسامی پذیرفته شدگان دوره طراحی سالن صعودهای ورزشی (بانوان و آقایان)
1401/06/23 -- آمار تعداد باشگاه‌ها و تعداد هیئت‌های شهرستانی فعال در پرتال فدراسیون
1401/06/22 -- دوره طراحی درجه 2 صعودهای ورزشی
1401/06/22 -- جدول رتبه بندی امتیازات 31 استان کشور در بخش جستجو و نجات در سال 1400
1401/06/21 -- اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی درجه دو دره نوردی (بانوان و آقایان)
1401/06/21 -- اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی درجه سه دره نوردی (بانوان و آقایان)
1401/06/21 -- اطلاعیه کمیته پناهگاه‌ها / محدودیت استفاده از قرارگاه رودبارک از 2 لغایت 27 مهر 1401
1401/06/21 -- پیش‌نویس دستورالعمل تشکیل تیم‌های پیشگیری، جستجو و نجات هیئت‌ها و باشگاه‌های کوهنوردی
1401/06/19 -- الزامات صعودها و پیمایش‌های قلل و مناطق کوهستانی خارج کشور
1401/06/19 -- آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو در کوهستان / خانم ها و آقایان
1401/06/15 -- بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور، رده‌هاي سني نوجوانان A و جوانان پسران ـ دختران/ زنجان ـ مهر ۱۴۰۱


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

گزارش تصویری / بخش دهم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / مردان / عکس ها: «جمال میرزایی»...

آرشیوِ پخش زنده بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی از شبکه ورزش سیما

اطلاعیه کاپ سنگنوردی آسیا؛ مانیل فیلیپین ماده «بلدرینگ»

🔴هم‌اکنون زنده ببینید ... مرحله نیمه‌نهایی ماده «بلدرینگ» مردان

گزارش تصویری / بخش هفتم / نیمه نهائی «بلدرینگ» مردان / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / عکس‌ها از: «کیان نادری» و «جلال میرزایی»

گزارش تصویری / بخش هشتم / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور مرحله نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / عکس‌ها از: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش نهم / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور مرحله نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / عکس‌ها از: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش دوم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / زنان

گزارش تصویری / بخش سوم / بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور / ماده «لید» / مردان / دانشگاه تربیت مدرس / عکس ها: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش چهارم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / مردان