اسامی پذیرفته شدگان دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی (بانوان و آقایان)

1401/06/27 | بخشنامه ها



متن خبر :

 

 با عنایت به برگزاری اولین دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی در مرداد ماه ۱۴۰۱ در قرارگاه کوهستانی پلور ، اسامی پذیرفته شدگان بشرح ذیل اعلام می گردد : 


بانوان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

۱

وجیهه لایق مهربانی

تهران

۲

مهسا پی سپار

آذربایجان شرقی

۳

سهیلا سلطانی

زنجان

۴

زینب پرنده خوزانی

اصفهان

۵

لیلا پناهی

زنجان

۶

معصومه نادری

تهران

۷

محبوبه نیکنامی

یزد

۸

غزال مهدی زاده

گیلان

۹

نگار اسماعیل زاده

گیلان

۱۰

فاطمه زهرا طهرانی

تهران

۱۱

سعیده برزگر

بوشهر

۱۲

گلی الفتی

ایلام

۱۳

زینب سلامتیان

ایلام

۱۴

مهناز علیزاده

تهران

۱۵

صدیقه سنگرزاده

هرمزگان

۱۶

کتایون محمودی فر

خراسان رضوی

۱۷

ملیکا استکی

اصفهان

۱۸

لیلیت ماردیروسیان

تهران

۱۹

مهرنوش تنظیفی

تهران

۲۰

زینب واشقانی فراهانی

تهران

۲۱

سیما افشار

کرمانشاه

۲۲

معصومه خاکپای

تهران

۲۳

فایزه پرویزی

کرمانشاه

۲۴

مینا بشارت

گلستان

۲۵

سمیرا سادات سیدین

تهران

۲۶

فاطمه قاسمی

قم

۲۷

معصومه حسینی

گلستان

۲۸

ریحانه ندیم

اصفهان

۲۹

هاجر مسعودی عینالو

مرکزی

۳۰

حمیده تشین

گلستان

 

 

آقایان

ردیف

نام و نام خانوادگی

استان

۱

حمید براتی

مرکزی

۲

محسن اعتقادی

تهران

۳

امیرحسین رزاقی

اصفهان

۴

مجتبی فیاضی

اصفهان

۵

حسین نیک نامی

یزد

۶

بهزاد مقدادیان

یزد

۷

سید هادی ریاضی

گلستان

۸

کاظم داروین

گلستان

۹

جابر انصاری

مرکزی

۱۰

محمد خالقی

گلستان

۱۱

فایق آرتن

کردستان

۱۲

مرتضی طایفه

گیلان

۱۳

محمد فروشان امشه

گیلان

۱۴

حمیدرضا فریدونی

خراسان رضوی

۱۵

امیر ناصر پور رسول

تهران

۱۶

روح الله جعفری

گیلان

۱۷

امید کاغذلو

گلستان

۱۸

عباداله سوری

همدان

۱۹

ایرج سعیدی

همدان

۲۰

عبدالباسط علیزاده

کردستان

۲۱

طاهر حلاج نقدهی

آذربایجان غربی

۲۲

محمد صادق اسدی

خراسان رضوی

۲۳

محسن آرامی شام اسبی

اردبیل

۲۴

محسن رحمانی

خراسان جنوبی

۲۵

ابراهیم صمدی کوشکی

خراسان شمالی

۲۶

احمد شیخ الاسلامی

مازندران

۲۷

علیرضا پور گلزار

آذربایجان شرقی

۲۸

رضا مرادی نژاد

قم

۲۹

مظفر لکزایی فر

هرمزگان

۳۰

جواد مرادی

هرمزگان

۳۱

حسین پورغلام پیربازاری

گیلان

۳۲

شاهرخ نجفی

زنجان

۳۳

احمدرضا جدی

گیلان

۳۴

احسان بنایی

مرکزی

۳۵

علی نجفی

زنجان

۳۶

حسین مومنیان

گلستان

۳۷

ایمان عارفی

کرمان

۳۸

خه بات جبرییلی

کردستان

۳۹

سینا رحیمی پور

کرمان

 
توجه : پذیرفته شدگان می توانند در اولین آزمون مربیگری سنگنوردی درجه سه صعودهای ورزشی شرکت نمایند .


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/07/04 -- لیست های شروع و جدول زمانبندی بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور / رده سنی آزاد / تهران / مهر ۱۴۰۱
1401/07/03 -- تغییر زمان برگزاری جلسه فنی بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور
1401/07/02 -- به روزرسانی طرح درس نجات فنی
1401/06/30 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ شهریور ماه 1401
1401/06/30 -- اطلاعیه هشتمین دوره مسابقات یخ‌نوردی و درای‌تولینگ قهرمانی کشور
1401/06/29 -- شیوه نامه برگزاری دوره های بلد محلی و جستجوگر محلی کوهستان / تهیه و تدوین: کمیته همگانی فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی / تیر ماه 1401
1401/06/29 -- تمدید مهلت ثبت‌نام در دوره‌های بازآموزی سنگنوردی طبیعت
1401/06/27 -- اسامی پذیرفته شدگان دوره مربی راهنمای صعودهای ورزشی (بانوان و آقایان)
1401/06/24 -- 🔴اطلاعیه نهمین دوره مسابقات دوی کوهستان (اسکای رانینگ)  قهرمانی کشور
1401/06/23 -- اسامی پذیرفته شدگان دوره طراحی سالن صعودهای ورزشی (بانوان و آقایان)
1401/06/23 -- آمار تعداد باشگاه‌ها و تعداد هیئت‌های شهرستانی فعال در پرتال فدراسیون
1401/06/22 -- دوره طراحی درجه 2 صعودهای ورزشی
1401/06/22 -- جدول رتبه بندی امتیازات 31 استان کشور در بخش جستجو و نجات در سال 1400
1401/06/21 -- اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی درجه دو دره نوردی (بانوان و آقایان)
1401/06/21 -- اسامی پذیرفته شدگان آزمون ورودی درجه سه دره نوردی (بانوان و آقایان)
1401/06/21 -- اطلاعیه کمیته پناهگاه‌ها / محدودیت استفاده از قرارگاه رودبارک از 2 لغایت 27 مهر 1401
1401/06/21 -- پیش‌نویس دستورالعمل تشکیل تیم‌های پیشگیری، جستجو و نجات هیئت‌ها و باشگاه‌های کوهنوردی
1401/06/19 -- الزامات صعودها و پیمایش‌های قلل و مناطق کوهستانی خارج کشور
1401/06/19 -- آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو در کوهستان / خانم ها و آقایان
1401/06/15 -- بیستمین دوره مسابقات سنگ‌نوردي قهرماني کشور، رده‌هاي سني نوجوانان A و جوانان پسران ـ دختران/ زنجان ـ مهر ۱۴۰۱


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها

گزارش تصویری / بخش دهم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / مردان / عکس ها: «جمال میرزایی»...

آرشیوِ پخش زنده بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی از شبکه ورزش سیما

اطلاعیه کاپ سنگنوردی آسیا؛ مانیل فیلیپین ماده «بلدرینگ»

🔴هم‌اکنون زنده ببینید ... مرحله نیمه‌نهایی ماده «بلدرینگ» مردان

گزارش تصویری / بخش هفتم / نیمه نهائی «بلدرینگ» مردان / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / عکس‌ها از: «کیان نادری» و «جلال میرزایی»

گزارش تصویری / بخش هشتم / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور مرحله نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / عکس‌ها از: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش نهم / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور مرحله نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / عکس‌ها از: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش دوم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / زنان

گزارش تصویری / بخش سوم / بیستمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور / ماده «لید» / مردان / دانشگاه تربیت مدرس / عکس ها: «کیان نادری»

گزارش تصویری / بخش چهارم / سکوی قهرمانی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور در ماده «بلدرینگ» / مردان