pic's of main's title
نتایج بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور

نتایج به روز می شود / فایل های ضمیمه را ملاحظه نمائید ...

1401/07/06
4117
متن خبر

نتایج بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور
نتایج به روز می شود / فایل های ضمیمه را ملاحظه نمائید ... 


چهارشنبه 6 مهر ماه 1401

* نتایج مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده «لید» / مردان / فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

* نتایج مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده  «بلدرینگ» / زنان  / فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

* نتایج مرحله نهایی و نفرات برتر بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده  «بلدرینگ» / زنان   
مقام اول: سارینا غفاری از تهران 
مقام دوم: سارا زراعت زاده از کرمان
مقام سوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان
فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.


پنج شنبه 7 مهر ماه 1401

* نتایج مرحله نهائی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده «لید» / مردان / فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.  
مقام اول: رضا کلاسنگیان از گلستان 
مقام دوم: داود رکابی از زنجان
مقام سوم: محسن عبداللهی ساردو از فارس
فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

* نتایج مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده «لید» / بانوان / فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

* نتایج مرحله نهائی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده «لید» / زنان / فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.
مقام اول: سارینا غفاری از تهران
مقام دوم: سیده غزل غیاثی از خراسان رضوی
مقام سوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان
فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

* نتایج مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی در ماده  «بلدرینگ» / مردان  / و لیست شروع مرحله نیمه نهائی را در فایل‌های پیوست دریافت و ملاحظه نمائید.

جمعه 8 مهر ماه 1401: 

جدول رده بندی مرحله نیمه‌نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / تهران/ مجموعه ورزشی انقلاب ؛ باشگاه «وی‌راک»/ فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

لیست شروع مرحله نهایی ماده «بلدرینگ» / آقایان / بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / تهران/ مجموعه ورزشی انقلاب؛ باشگاه «وی‌راک»/ فایل پیوست را دریافت و ملاحظه نمائید.

نفرات برتر ماده «بلدرینگ» مردان / بیستمین دوره رقابت‌های سنگنوردی قهرمانی کشور/ مجموعه ورزشی انقلاب تهران؛ باشگاه «وی‌راک»:

مقام اول: محمدامین یزدی‌زاد از تهران
مقام دوم: حسین فامیل‌روحانی از تهران 
مقام سوم: علی سلیمیان از اصفهان

به روز می شود ... 

ثبت نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فدراسيون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران در وب سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402

اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402