نتایج و گزارش تصویری/ بخش پنجم / سومین المپیاد استعدادهای برتر و بیستمین دوره قهرمانی کشور /زنجان / عکس‌ها: «جمال میرزایی»

1401/07/23 | مسابقات و لیگ



متن خبر :

نتایج و گزارش تصویری/ بخش پنجم / سومین المپیاد استعدادهای برتر و بیستمین دوره قهرمانی کشور /زنجان / عکس‌ها: «جمال میرزایی»

 

عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید:...

نتایج:

نتایج بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور نوجوانان و جوانان - میزبان: زنجان


بلدرینگ نوجوانان A:

مقام اول: علیرضا محمد تهران

مقام دوم: امین توکلی نسب خراسان شمالی

مقام سوم: سیدآرسام فخاری همدان


سرطناب نوجوانان A:

مقام اول: امین توکلی نسب خراسان شمالی 

مقام دوم: علیرضا محمد تهران

مقام سوم: یزدان شکیبی راد قزوین 

 

بلدرینگ جوانان:

مقام اول: رادین فروغیان تهران

مقام دوم: علی ابراهیمی خراسان رضوی

مقام سوم: امین شمسی - تهران


سرطناب جوانان:

مقام اول: رادین فروغیان - تهران

مقام دوم: علی ابراهیمی خراسان رضوی

مقام سوم: صالح کریمی افشار کرمان


نتایج سومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر کشور میزبان: زنجان

ماده سرعت:

مقام اول: یوسف اردمه خراسان رضوی

مقام دوم: محمدصالح آبکار - کرمان

مقام سوم: امیرعلی سلیمانی خراسان رضوی

 


ماده سرطناب:

مقام اول: ابوالفضل محمدی خراسان رضوی  

مقام دوم: سهیل سید سیاح - زنجان

مقام سوم: ارین امیری کرمانشاه  

 

ماده بلدرینگ:

مقام اول: ابوالفضل محمدی خراسان رضوی 

مقام دوم: سهیل سید سیاح - زنجان

مقام سوم: محمدرضا طرلانی - تهران

 

نتایج کلی المپیاد:

مقام اول: ابوالفضل محمدی خراسان رضوی 

مقام دوم: سهیل سید سیاح - زنجان

مقام سوم: محمدرضا طرلانی - تهران

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


آلبوم تصاویر


فایل های ضمیمه


مطالب مرتبط


نظرات

لطفا نظر دهید
نظر شما بعد تایید نمایش داده خواهد شد
لطفا برای نظر دادن قوانین روا رعایت کنید
مواردی که باعث عدم تایید نظر شما خواد شد
1 - تهمت ، توهین و افترا
2 - هرگونه کلامی که مصداق بی ادبی باشد



نظرات ارسال شده



نظر خود را ثبت کنید





آخرین بخشنامه ها

1401/11/10 -- دوره مدرسی پیشرفته ناوبری ( GPS ) به میزبانی استان فارس (ویژه پذیرفته شدگان آزمون استان فارس)
1401/11/09 -- 🔺اطلاعیه کمیته تیم های ملی/ برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان (20 و 21 بهمن 1401)
1401/11/09 -- 🔺 اطلاعیه / تعویق برگزاری دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان رینه (10 لغایت 12 بهمن 1401
1401/11/01 -- اسامی پذیرفته‌شدگان دوره‌های یکسان‌سازی مدرسین بلد محلی کوهستان در استان‌های چهارمحال و بختیاری ( فرخ شهر) و آذربایجان شرقی (مراغه) آذر و دی 1400
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/11/01 -- 🔴اطلاعیه / تغییر زمان برگزاری آزمون ورودی دوره مربیگری درجه 3 کوهنوردی با اسکی
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۳ دره نوردی / ۲ لغایت ۶ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/28 -- اسامی قبول‌شدگان دوره مربیگری درجه ۲ دره نوردی / ۷ لغایت ۱۱ دی ماه ۱۴۰‍۱
1401/10/26 -- 🔴اطلاعیه / قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون ورودی مدرسی مبانی جستجو
1401/10/26 -- بارگذاری عکس در پرتال متقاضیان حکم مربی راهنمای سطح باشگاه
1401/10/25 -- قابل توجه متقاضیان دوره مدرسی پزشکی کوهستان و غار
1401/10/25 -- برگزاری دوره‌های آموزشی نجات در برف با رعایت تمامی آئین‌نامه‌ها، شیوه‌نامه‌ها، قوانین دوره‌های مربوطه، حفظ ایمنی و با نظارت هیأت‌های استان
1401/10/24 -- اسامی پذیرفته شدگان طراحی درجه ۲ صعودهای ورزشی (سنگنوردی داخل سالن)
1401/10/24 -- 🔴اطلاعیه فوری / تغییر محل برگزاری دوره طراحی درجه۳
1401/10/21 -- لیست احکام جدید آماده تحویل/ آذر ماه 1401
1401/10/20 -- دومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین بانوان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی کامباین آقایان
1401/10/20 -- سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی سرعت همدان ـ بهمن 1401
1401/10/19 -- مناقصه احداث سقف سالن سنگنوردی مجموعه ورزشی کبکانیان
1401/10/17 -- تأخیر در برگزاری دوره طراحی درجه 3 صعودهای ورزشی بانوان


بخش نامه ها »

اخبار استان ها




مهمترین خبر ها