pic's of main's title
نتایج بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور و سومین المپیاد استعدادهای برتر / زنجان / بخش بانوان

ادامه مطلب را ملاحظه نمائید: ...

1401/07/23
4863
متن خبر


نتایج بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور 
و سومین المپیاد استعدادهای برتر
 زنجان
اخبار این صفحه به روز می شود: 

نتایج سومین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر و  بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور
بخش دختران / میزبان: «زنجان»
نتایج سومین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر و  بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور
بخش دختران / میزبان: «زنجان»

🔵نتایج سومین دوره مسابقات سنگنوردی المپیاد استعدادهای برتر / بخش دختران / میزبان: «زنجان»

🔹ماده سرعت: 
مقام اول: حسنا مهرابی از کرمان
مقام دوم: متینا مطهری از کرمان
مقام سوم: نرگس خاکباز از خراسان رضوی 

🟢بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور / بخش دختران / میزبان: «زنجان»

🔹ماده «بلدرینگ» رده سنی جوانان:
مقام اول: سیده غزل غیاثی از خراسان رضوی 
مقام دوم: ریحانه سادات موسوی از گلستان 
مقام سوم: روژینا رضائیان از اصفهان

🔹ماده «سرطناب» رده سنی جوانان: 
مقام اول: سیده غزل غیاثی از خراسان رضوی
مقام دوم: ریحانه سادات موسوی از گلستان 
مقام سوم: یلدا پارسا از خراسان رضوی 

🔹ماده «بلدرینگ» / نوجوانانA: 
مقام اول: سارا زراعت زاده از کرمان
مقام دوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان     
مقام سوم: انیس اکبری از زنجان

🔹 ماده «سرطناب»/ رده سنی نوجوانان A:
مقام اول: سارا زراعت زاده از کرمان 
مقام دوم: آیناز محمدی ساردو از کرمان 
مقام سوم: انیس اکبری از زنجان

نتایج و عکس ها را در ادامه ملاحظه نمائید: ... 

آلبوم تصاویر
فایل های ضمیمه
pic's of excel بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور - نوجوانان A - رده بندی مقدماتی بلدرینگ.pdf 183KB
pic's of excel بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور - بلدرینگ جوانان - مرحله مقدماتی.pdf 68KB
pic's of excel سومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر - مقدماتی دختران ماده بلدرینگ.pdf 502KB
pic's of excel نتایج مرحله مقدماتی «سرطناب» بانوان رده سنی نوجوانانA - بیتسمین دوره مسابقات قهرمانی کشور.pdf 227KB
pic's of excel نتیجه مرحله مقدماتی بلدرینگ و سرطناب دختران - سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر.pdf 94KB
pic's of excel نتیجه مرحله مقدماتی سرطناب دختران - سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر.pdf 88KB
pic's of excel نفرات برتر ماده «سرطناب» بانوان رده سنی جوانان - بیتسمین دوره مسابقات قهرمانی کشور.pdf 50KB
pic's of excel نتایج نهایی ماده «سرعت» دختران در سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر.pdf 154KB
pic's of excel زنجان .pdf 88KB
pic's of excel نتایج نیمه نهایی ماده «سرطناب» سومین المپیاد استعدادهای برتر.pdf 84KB
pic's of excel نتایج نیمه نهایی مواد «بلدرینگ و سرطناب» سومین المپیاد استعدادهای برتر.pdf 90KB
pic's of excel نفرات برتر ماده «بلدرینگ» نوجوانان A بیستمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور.pdf 173KB
pic's of excel بیستمین دوره مسابقات قهرمانی کشور؛%0Aنتیجه نهایی ماده «سرطناب» دختران%0A رده سنی نوجوانان A%0A.pdf 265KB
pic's of excel سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر%0Aنتیجه نهایی «بلدرینگ - سرطناب» دختران%0A.pdf 91KB
ثبت نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط فدراسيون کوه نوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی ايران در وب سایت منتشر خواهد شد. پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402

اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
اخبار استان ها
مشاهده همه
1402/12/05
لرستان : تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان
1402/12/04
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/03
همدان : نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان
1402/12/02
همدان : نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «کمباین» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : گزارش تصویری / سکوهای نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : نفرات برتر ماده «سرعت» بیست‌ودومین دوره جام فجر یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/30
همدان : آغاز بیست و دومین دوره مسابقات جام فجر در ماده «سرعت» / همدان + عکس
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش سوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
1402/11/29
همدان : گزارش تصویری / ماده «بولدرینگ» - بخش دوم - بیست‌ودومین دوره جام فجر- یادواره زنده یاد «وحید مرادی خالد» همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش آقایان
مهمترین خبر ها
1402/12/05

تجلیل از هیمالیانوردان و افتخارآفرینان استان لرستان

1402/12/04

نفرات برتر ماده «سرعت» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/03

نفرات برتر ماده «بولدرینگ» بانوان بیست و دومین دوره از مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی‌خالد» / اسفندماه ۱۴۰۲ / همدان

1402/12/02

جلسه هم اندیشی بین کمیته جستجو و نجات فدراسیون و گروه پزشکی ورزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

1402/12/02

برگزاری دوره بلد محلی و جستجوگر محلی در استان چهار محال و بختیاری / سوم الی ششم اسفند ماه 1402

1402/12/02

تحویل احکام راهنمایان کوهستان استان‌ «خراسان شمالی»

1402/12/02

نفرات برتر ماده «سرطناب» / بیست‌ودومین دوره جام فجر / یادواره زنده‌یاد «وحید مرادی خالد» / همدان - بهمن ۱۴۰۲ - بخش بانوان

1402/12/02

اسامی پذیرفته شدگان دوره مربیگری درجه 3 برف و یخ آقایان ( کارگاه یخ)

1402/12/02

🔵اطلاعیه / برگزاری کلاس‌های کارآموزی آبشار یخی از تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۲

1402/12/02

ششمین همایش راهبردی پيشکسوتان کوه‌نوردي و صعودهاي ورزشي کشور دیدار یار آشنا مشهد مقدس ـ اسفند 1402